44549


no-warez.gif
  • lucifer9393
    #26851
    "false"
  • Roccio
    #26850
    false?
  • Roccio
    #26849
    true és ha ki akarom kapcsolni akkor milyen szóval kell?
  • Roccio
    #26848
    ja oks..
  • lucifer9393
    #26847
    beírod a "testingcheatsenabled true" kódot, majd a "buydebug" parancsot, és vásárlás módban megjelenik egy kérdőjel. Azthiszem én ott láttam a színpadokat.
  • Joschka
    #26846
    Hívd be a konzolt azt írd be a titkos kódot: testingcheatsenabled true

    utána meg írd be: buydebug

    és a kérdőjeles fülnél a vásárlás módban van a sínpad!!!!
  • Roccio
    #26845
    az hol van?
  • Joschka
    #26844
    No, még ITT!!!!!!vannak nagyon szép skinek!!!!....szerintem.
  • lucifer9393
    #26843
    a buydebug menüben van.
  • Roccio
    #26842
    jajj gyerekek nem találom sehol sem a színpadot... azt akarok csinálni csak nem találom sehol..
  • Joschka
    #26841
    "Egyébként a fanszőrt is lehet állítani(hosszúság,göndörödés etc.)?"

    Azt sajnos nem lehet, mert azok az egyedi skinhez tartoznak, ezért kell olyant keresni közöttük, amelyik neked meg felelhet!!!!!!!
  • Joschka
    #26840
    Akkor leskelődjél közöttük, de egyszerre csak egyet lehet használni ez minden skinre érvényes!
  • Joschka
    #26839
    Ahhoz már egyedi felhasználók által készített teljes alakos skinek kellenek, lehet, hogy az előző hsz-emben vannak is olyanok...meg kell lesni őket.
  • Coolfire
    #26838
    Na ilyesmikre gondolok.:)
  • Coolfire
    #26837
    Mint már említettem;én is fel akarom turbózni a CAS-t,de nemiszervek nem kellenek.:)Egyébként a fanszőrt is lehet állítani(hosszúság,göndörödés etc.)?
    Nekem csak egy pár szép női arc,és haj kellene bele.:)
  • Joschka
    #26836
    ITT van egy-pár jó kis skin az egész simre.
  • Joschka
    #26835
    Nem is beszélve arról, hogy a teljes bőrfelületükön nem a gyári, hanem egy sokkal szebb egyedi skin van.
  • Joschka
    #26834
    Aha....hűűűűű....
  • Coolfire
    #26833
    Hűűűű...:)
  • Joschka
    #26832
    A sims 3-hoz is van már "minden"!!!!
  • Joschka
    #26831
    Ja, hát az én simjeim minden ilyesmivel fel vannak "szerelkezve"...
  • Coolfire
    #26830
    Talán ehhez,v. a 2-höz volt/van még állítható méretű/vastagságú péló is.És cicik,muffok is.Csak,hogy teljes legyen.
  • lucifer9393
    #26829
    no mosaic nélkül olyan mint egy barbie, tiszta műanyag :D Én se látom értelmét :) de ha mást is javít, esetleg megpróbálom.
  • Joschka
    #26828
    Akkor meg lehet, hogy ezen a no mosaic mode sem segíthet...pfff
  • Joschka
    #26827
    Nem...DDDDDD, de ne takarja már ki semmilyen kockázás se mondjuk egy sim csaj altestét, ha éppen nincsen rajta semmi se.
  • Coolfire
    #26826
    Sosem értettem mi brének a nomosaic.Arra políroztok?
  • lucifer9393
    #26825
    ok, megnézem :)
  • lucifer9393
    #26824
    Na most erre hogy válaszoljak :D Szóval a hivatalos TS 3 fórumon is él ez a probléma. Panaszkodnak a vásárlók, és nem ez az egyedüli ilyen félrecsinált jacuzzi.
  • Joschka
    #26823
    Akkor talán tehetnél egy próbát...hátha megjavul tőle a jakuzzid is.
  • Joschka
    #26822
    Nézd meg pl ezt a képet:



    a no mosaic mode nem csak, hogy eltünteti a ki kockázást, hanem meg is tartja a tárgyaknál az effektusokat is.
  • lucifer9393
    #26821
    nem :)
  • Coolfire
    #26820
    Vetted a storeból?
  • Coolfire
    #26819
    Ehehe...hát ez az.:)Azért adott biztos kutyát.
    Csak pénz lesz nálam a neves napon,semmi más.:)))Igaz,azt is el lehet hagyni.:)
  • Joschka
    #26818
    Használsz a játékhoz no mosaic modot?
  • lucifer9393
    #26817
    bocs, hogy értetlen vagyok, de a no mosaic hogyan javít a vízesés effekten?
  • Joschka
    #26816
    Figyelem!!!!!

    Sajnos a No mosaic mode 1.36 verziója hibás, mert amint a képen látható a kívánság kút csöveinél nem folyik a víz.



    Viszont a régi, az 1.34-es verziónál jól működik!



    Tehát amíg nem lesz belőle egy jó verzió, addig nem muszály a cseréjével sietni.
  • Joschka
    #26815
    Néhány no mosaic mode verzió INNÉT!!!!!letölthető, ha már regisztrált vagy az oldalon.
  • Joschka
    #26814
    Kell hozzá a no mosaic mode 1.34 vagy 1.36 ez utóbbi a warez topikban a FAQ-ban megtalálható legalul.
  • lucifer9393
    #26813
    a melléklet lemaradt:
  • lucifer9393
    #26812
    Amúgy felháborító tud lenni, hogy néha a tervezők még a Store cuccokat se tudják normálisan összehozni. Nemrégiben szereztem be az ázsiai kollekciót, ki is akartam próbálni az ázsiai témájú jacuzzit. Erre várom, hogy majd elkezd csobogni a vízesés a bambusz csőből, de nem, mert nem oldották meg. Ahelyett az aljából kezd el folyni egy széles vízesés...eszem megáll. Ha egyszer ez már prémium tartalom, miért nem tudnak rá több időt fordítani?


    Bamm! persze van rá vmi okos kis amatőr fix, de nem kéne, hogy legyen...