44549


no-warez.gif
  • Gólya #26811
    jóságos ég - ezzel a gumilábú rondasággal kell smacizni? na neeeeeee...nem is kell

    (békát egyébként is egyszer fogtam életemben - mikor a fiamnak tüske ment a lábába és próbáltuk kicsit vigasztalni...de azok legalább kis helyes levelibékák voltak, max. 3-4 cm-esek)
  • Gólya #26810
    hát öregem...most kell felhomályosítsalak, hogy gyereket nem kívánni köll?

    (remélem, az idén nem hagysz el semmit...)
  • Joschka
    #26809
    DDDD...eléggé perverz gondolkodása lehet a kívánság kútnak...vagy inkább a készítőinek.
  • lucifer9393
    #26808
    Amúgy nem értem mire jó ez a Store-os kutyatál, aminek van ilyen adagolója. Hiszen pár kívánságot teljesített pontért vehetsz olyan tálat, ami sosem ürül ki.
  • Ironman2
    #26807
    Ja.Bepisilt a látványtól.DD
  • Ironman2
    #26806
    Amúgy történtek furcsaságok mióta leraktam a kutat.Használják az NPC-k is rendesen.A csávó akit elköltöztettem,hirtelen talált magának szerelmet.Arra gondoltam hogy több ilyen kutat rakok le a városban,hogy felbolygassa egy kicsit mindenkinek az életét
  • Ironman2
    #26805
    Kutyát is ad? Fasza!
  • Joschka
    #26804
    Nem mindig adja egyformán. A múltkor egyszer egy ronda, vén ráncos képű ragyás öregasszonyt kapott a simem!!!!
  • Joschka
    #26803
    Ezen kívül lehet még a kútban kotorászni a bele dobott érmék között...kocsikulcsért és még horgászni is lehet benne....de a pecázást még nem próbáltam. Nem akarok a simemnek egy anyóst ki fogni!!!!
  • Joschka
    #26802
    Nem lehet. Kapsz a kívánságok között öt lehetőséget:

    1. Szerelmet
    2. Pénzt
    3. Hatalmat
    4. Gyereket
    5. Boldogságot

    és ennyi, több interaktív opció nincsen a kívánságkútnál...Mongyuk ez így eléggé hülye dolog, hogy nem választhatom meg a személyek nemét sem...stb. Hát miféle kívánság szolgáltató akkor ez?
  • lucifer9393
    #26801
    Miért kap mindig férfiakat? Nem lehet nemet választani?
  • Joschka
    #26800
    Vazze, má megint egy köcsögöt kapott a simem!!!!!
  • Joschka
    #26799
    No, szépen be került a kút nálam is a parkba.



    Hiába, reggel a legjobb a reggeli...burítsunk be a büfékocsinál egy kis burítót.



    Mi a fene....van ezzel a rohadt...



    Hehe...nem manna ez hanem aranyeső, csak nem Yukkában.



    Na te rondaság...akarsz egy nyevest?! De aztán olyan legyen ám, hogy nekem is tessen!



    Asszem, hogy te valamit nagyon e' tévesztetté öcsém.


  • lucifer9393
    #26798
    Első képen a csajt baleset érte? ott egy szép kis tócsa :D
  • lucifer9393
    #26797
    Pontosabban keverik a kettőt. Az emberit, és az állathangok. A lovak esetében mindenképp, a fickó meg elég meggyőző kutya itt a videó, amin ugat a fickó
  • Roccio
    #26796
    direkt legyél majd egy farkasember horda vezére :DDDD
  • lucifer9393
    #26795
    Tévedsz :P emberek szinkronizálták az állatokat
  • Svenson
    #26794
    De ronda ez a supernatural. Jó lesz, ha utána hamarosan jön az újabb kieg, mert hányingerem van ettől a farkasembertől. :((
  • Joschka
    #26793
    Még jó, hogy az állat hangok jól sikerülnek, hisz valószínűleg pl a kis kutyákéhoz valódi kis kutyák hanjgját rögzítik.
  • Joschka
    #26792
    No, akkor most be rakom a városomba a parkba ezt a furcsa vízű kutat...DDDDDD
  • Coolfire
    #26791
    Nem mentettem el a kutyát,mert nagyon csúnya volt szegénykém.Ha valami aranyosabb lett volna,akkor marad.Viszont a kölyökkutya hangok nagyon jól sikerültek.:)
  • Coolfire
    #26790
    A képe a családban,a kutya meg az a fénygömb a sim lábánál.:)
  • Svenson
    #26789
    Na és hol a kutya?
  • Svenson
    #26788
    Jópofa ez a kút. :D
  • Joschka
    #26787
    Most nézem szép nagy a pereputtyod: 2 felnőtt, 3 gyerek meg 2 kutyus...akkor most már ingyen utazhatnak majd a MÁV-al.
  • Joschka
    #26786
    Az én pasi simem meg egy nála 8x-or csúfabb pasit kapot a múltkor a kívánság kúttól...az se rossz, mi?!
  • Joschka
    #26785
    Háháháhá...erre aztán ráhibáztál vazze!!!!!!
  • Coolfire
    #26784
    Menjél a kúthoz kívánni.Én egy gyermeket akartam,és ez lett:



    Egyébként vacakol a játék rendesen,mert az errortrap dolgozik nagyon:


  • Joschka
    #26783
  • Ironman2
    #26782
    (amúgy ki vannak exportálva,mikor még kölykök voltak)
  • Ironman2
    #26781
    Sajnos közben az egyik kutyusom elment az örök vadászmezőkre,dehát ez van,rövid életet adott nekik az isten:



  • Ironman2
    #26780
    Na te csúf jószág,most megcsókollak!



    pfejjj:



    na vajon mi lesz most?:



    hát ez vén randa lett!



    Maradt volna inkább béka!
  • Ironman2
    #26779
    Lopjuk az érméket a kútból? Hm:



  • Coolfire
    #26778
    Cumulative patch,ergo a .631-től mindenre rámegy.:)

    szerk.:hopp,alattam ájronmen már válszolt.:))
  • Ironman2
    #26777
    Nembaj,ez a patch mindenre frissül! Tedd fel nyugodtan!
  • Joschka
    #26776
    Aha, nem hát!
  • lucifer9393
    #26775
    Ezekszerint már arra is kijött? dejó, nem vagyok én se elmaradva akkor :D
  • Joschka
    #26774
    DDD... A MAC OSX féle sims 3-hoz a launcherbe az új patch még bele hajigált 6 darab alapjáték ikont is...



    (simsvip.com)
  • Svenson
    #26773
    És ha nekem az sincs fent?
  • Ironman2
    #26772
    http://akamai.cdn.ea.com/eadownloads/u/f/sims/sims3/patches/TS3_1.36.45.0170xx_update.exe

    innen letölthető az 1.36.45 superpatch,minden régióra jó,és az 1.34-re frissül!