44549


no-warez.gif
  • lucifer9393
    #26891
    az már talán a legújabb frissítésekben is benne van, ugyanúgy mint a szökőkút és az izmosság meg a mellméret. Határozottan emlékszek nem volt se Világ körülim, se Leszáll az éjem, de a funkciók meg igen
  • Joschka
    #26890
    Minél több kiegészítőt telepítesz fel az alapjátékhoz, annál több lehetőséged lesz új építési elemekhez hozzá férni. Pl.: Ha fent a Világ körül kiegészítő, akkor már pagoda tetőket is fogsz tudni a simed házára rakni.
  • Joschka
    #26889
    Ahhoz, hogy edzősködhess valaki mellett előbb a te simednek kell elérnie legalább kb.7-es, 8-as atlétikai jártassági szintet, előbb nem engedi a játék ezt az interakciót.
  • lucifer9393
    #26888
    Próbálj az edzőgépre kattintgatni, de az is lehet, nem lehet tök idegeneket edzeni. Lehet több öltözéke, úgy értem egy kategórián belül. A szekrényre kattintva, ahol az öltözéket tervezed, minden kategóriánál találsz egy + jelet, ezzel új öltözéket készíthetsz a Simnek. Simán rákattintva is átöltöztetheted, nem szükséges a szekrény.

    Mi értesz az alatt hogy a legtöbb házelem? Minden kiegészítő ad valamit a játékélményhez, viszont csak bútorokat, és öltözékeket a cuccos csomagok tartalmaznak, mint pl. luxuslakás cuccok, királyi lakosztály cuccok, városszépítő cuccok stb.
  • Austin Bailey
    #26887
    egyébként melyik kiegészítő adja a legtöbb házelemet a játékhoz?
  • Austin Bailey
    #26886
    már próbáltam az edzőtermet is. Eddig az egyetlen instrukció, amit találtam, hogy edzőruhában kell lenni. Lehet hogy csak olyanok fölött lehet edzősködni, akik éppen edzőruhában vannak?
    Közben még egy kérdés. Lehet valahogy menet közben változtatni a ruházaton? Vagy lehet több ruhája? Csak mert az átöltözésnél ilyenek vannak, hogy "hétköznapi 1". Tehát akkor lehet valahogy "hétköznapi 2"-t csinálni például?
  • Roccio
    #26885
    nem tudom most lehet hogy csak pillanatnyi vmi volt... :)
  • lucifer9393
    #26884
    Én se vettem még sosem észre :) Hasznos az a parancs, ha szorul az ember
  • Joschka
    #26883
    Nálam eddig még soha sem volt a kóddal gond, űgyhogy rendszeresen használom is a játékhoz.
  • Roccio
    #26882
    amióta használtam többször ezt a testing... kódot azóta kidob a játék időnként. egyébként a mysims írja is hogy nem ajánlatos mert akár összeomlaszthatja a játékot... inkább nem csinálom :)
  • Joschka
    #26881
    Még több könyv - mod (A könyvek címét át írtam magyar nyelvre!)




    SIMul8rReviews_MoreBooks.package

    http://www1.zippyshare.com/v/2028466/file.html

  • Joschka
    #26880
    Receptet, amikor meg veszed a szupermarketban, akkor a recepthez ahhoz tartozó nyersanyagot is venned kell. Ez lehet saláta paradicsom vagy valami húsféle. Mikor elmész a boltba receptet vásárolni, és ki választasz egy receptet, akkor ott látni fogod, hogy milyen hozzávalók kellenek hozzá. Vásárolj tehát be rendesen a hozzávalókból. Én minden termékből meg szoktam tömni már elsőre a hűtőmet, hogy később ne kelljen rohangálnom a boltba!
    Amikor a simed hazaért akkor a simed eszköztárából (Hátizsák ikonja van!)a vásárolt élelmiszer alapanyagokat szépen húzkodd át a hűtőjébe.
    Ezután már neki is állhatsz főzőcskézni. A könyvesboltban pedig újabb ételek elkészítéséhez lehet könyveket venni.
    Ezeket viszont csak akkor tudod már elkészíteni ha bizonyos főzési jártassági szintel rendelkezik már a simed. De pirossal oda is van írva minden könyvhöz - és a többi jártassági könyvhöz is - hogy a végrehajthatóságához milyen szint kell.

    Sőt!!!!

    Kertészkedhetsz is már a legelején, mert van lehetőséged a simed telkére vetni külömbféle konyhakerti növényeket . Ezzel kapcsolatban a játék súgójában találsz infókat.
  • Joschka
    #26879
    Ja és ezt a talaj emelési/sülyesztési kódot úgy tudod kikapcsolni hogy be írod ezt:

    constrainfloorelevation false
  • Joschka
    #26878
    Sőt ha van otthon a simnek már kondigépe vagy más kínzó eszköz, akkor otthon is edzősködhet más simeknél.
  • Joschka
    #26877
    Építés módban szoktunk az ilyen félemeletes megoldásokhoz használni az egyik cheat (csalás) kódot amely a következő képpen megy:

    1. Hívd elő a konzolt a következő billentyű kombinációval:

    CTRL+SHIFT+C

    2.Majd a felül megjelenő konzol sávba írd be a következő kódot:

    constrainfloorelevation true

    Ezután már rád van bízva, hogy ezt a lehetőséget, hogy használod ki.

    Egyébként a Youtube-on elég sok oktató anyagot lehet az építéshez videón találni.

    Például ITT is van néhány. Remélem, hogy tudtam érdemben segíteni vele.
  • lucifer9393
    #26876
    Azt hiszem úgy van, hogy edzősködjön valaki felett... Lehet teljesen idegenekkel nem lehet. Próbálkozz az edzőteremben. Ott az edzőgépre kattintva ki kéne jönnie egy olyan opciónak.
  • Austin Bailey
    #26875
    köszi. Az atlétikai tudásom már megvan, viszont egyik simnél sem írja ki, hogy edzés. A simemnek az az álma, hogy sportkarrierje legyen, ezért kénytelen vagyok vele a sportközpontban dolgozni, ahol a legszarabb a fizu az egész városban
  • lucifer9393
    #26874
    Szia, örölünk, hogy a The Sims 3 terméket választotta.
    Nos, a kérdéseidre a válaszok: 1. Ebben én sem vagyok biztos, de bizonyos kódokkal össze lehet kötni egy "alapost" egy "alaptalan" házzal. Nyomd meg a ctrl - shift - c gombokat egyszerre, ekkor kijön fenn a konzol, ide kell beírni azt a kódot hogy "constrainfloorelevation false" "true" ha ki akarod kapcsolni, (vagy fordítva) ezzel a kóddal mozgathatod azt a talajt is, amire már építettél. Elvileg így megvalósítható, de én még sosem gondolkoztam ilyen bonyolult módszereken.
    2. Megveszed a könyvesboltban a receptet, majd rákattintasz Simed eszköztárára, ott megtalálod a könyvet. Katt a könyvre, és váalszd ki, hogy olvassa el. Minden recept megtanulásához kell egy bizonyos főzéstudás, ezt mindig a recept megvásárlásakor látod. A főzéstudomány értelemszerűen a főzéssel növekszik, de akkor is ha a főzőcsatornát nézed, vagy szakácskönyveket vásárolsz (nem recepteket).
    3. Szobalányt a telefonon keresztül tudsz felvenni: katt. a telefonra, hívd a szolgáltatásokat, és ott lesz :)
    4.Valaki edzője egy bizonyos atlétika szint után lehetsz. Edz keményen, és egy idp után (azt hiszem a 6. atlétika jártasság megszerzése után) kapsz egy üzenetet, hogy ezdhetsz másokat. Ilyenkor katt a személyre, és ott kell lennie egy ilyesmi opciónak, hogy edzés.
    5.Logikai jártásságot legkönnyebben sakkozással, vagy a teleszkópon keresztül csillagleséssel érhetsz el, de szintén vásárolhatsz a könyvesboltban direkt ezt a jártasságot fejlesztő szakirodalmat.
    6. Nem, nem csak egy városban lehet játszani, elkezdhetsz több játékot, de sosem lesz kapcsolat a különböző városokban élő Simjeid között. Tehát egyszerre csak egyben, viszont a főmenüben több játékot létrehozhatsz, és belépéskor kiválaszthatod melyikkel szeretnél játszani.
    Remélem elég világosan fogalmaztam, ha valami nem lenne érthető, kérdezz nyugodtan
  • Austin Bailey
    #26873
    Sziasztok, két napja kezdem el ezt a játékot. Látom nagyon profik vagytok. Én simcity vonalon domborítottam eddig. Látom ez ugyanolyan összetett, és ugyanolyan szép dolgokat lehet csinálni. De én még csak az alapműködésnél tartok Lenne egy pár kérdésem, amire eddig nem jöttem rá. Ha esetleg lenne valaki olyan kedves, hogy kisegít ebben.
    1, hogy lehet félemeletet csinálni? Vagy nem lehet beltérben összekötni azt a házrészt, aminek van alapja, meg azt, aminek nincs?
    2, recept tanulása. Eddig csak megvenni tudtam. És hol látom, hogy mit kéne vennem a boltban egy bizonyos kajához?
    3, Hogyan tudok szobalányt felvenni?
    4, Hogyan lehetek valakinek az edzője.
    5, Hol tudok logikai jártasságot szerezni?
    6, Csak egy városban lehet játszani?

    előre is köszi, ha valaki megszán a válaszokkal
  • Roccio
    #26872
  • Joschka
    #26871
    Nem árt neki, úgyhogy csak barkácsolj nyugodtan.
  • Roccio
    #26870
    Csináltam 1 szórakozó helyet a kaszinóból hogy a simek oda járjanak meg csináltam egy színpadot is :DDD de ugye nem árt a játéknak ez a külön színpad készítés? :D vagyis ezen csaláskódok használata ....

  • Joschka
    #26869
    1.36. Patch - rejtett tartalom
    Velocitygrass, a Modthesims oldaláról felfedezte, hogy a
    legutóbbi játékfrissítés egy kicsit többet is tartalmaz,
    mint amit hivatalosan megjelentettek.
    A Vár a színpad előadói mostantól helyesen használhatják
    a Leszáll az éj közösségi területeit (a fellépés
    helyszíneinél meg van határozva, melyik szinttől hol
    lehet fellépni: 2. szint - nagyobb parkok, 3. szint -
    kávéházak, 5. szint - szórakozóhelyek, 7. szint -
    zártkörű szórakozóhelyek, 8. szint - nagy
    befogadóképességű létesítmények):
    - A temető, a horgászhely és a tengerpart nagyobb
    parkként funkcionál
    - A medencepartis klub, a sportbár, a könyvtár, valamint
    a krimók kávéházként működnek
    - Táncos szórakozóhelyek szórakozóhelynek minősülnek
    - A Galéria, a Bárok és a Lovarda zártkörű
    szórakozóhelyek.
    Velocitygrass rátalált még két jövőbeni Store prémium
    tárgyra, ezek:
    - étel/italautomata, mely cukorkákat, italokat árul majd
    - teaszett, ehhez új rejtett jártasság is párosul.

    (mysims.hu)

    Hoppácska!!!!!!

    COOLFIREEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!

    Lesz végre talán majd cukorka meg ital automata is a játékban...reméljük!!!!
  • Joschka
    #26868
    Aha...hát az bizony gáz, mert akkor tényleg nekik kell ezt ki javítani, mármint a készítőinek, hogy MAC-on is rendesen menjen.
  • lucifer9393
    #26867
    nem, az a more awesome than you oldaláról van. így nézne ki a fix után. Le is töltöttem, hiába a .package végzódés, a mac ismeretlen fájlként kezeli...:/
  • Joschka
    #26866
    Oksa, értem...de a második képet azt te készítetted a játékból?
  • Joschka
    #26865
    Ezéééé kapzsi is egy csokor....ööööőőőő....csalánt!!!!
  • lucifer9393
    #26864
    igen :D az a mondta az előző képre vonatkozik. Nézd meg az előző képet, a rossz jacuzziról, ez már a javított. Így kéne eredetileg kinéznie, de elkrtak a fejlesztők
  • Joschka
    #26863
    Egyébként meg most éppen azt látni, hogy pont a csövön folyik ki a víz.
  • Roccio
    #26862
    már rájöttem hogy kell..
    mikor még a true ba vagy akkor írod be hogy buydebug off.. aztán a testing... fale :)
  • Joschka
    #26861
    Miért? A bambuszcső azért van ott, hogy azon csobogjon ki a víz!
  • Joschka
    #26860
    Ha nem vagy vásárlási módban hanem élő módban simsezel akkor az nem is fog látszani.
  • lucifer9393
    #26859
    passz. engem sosem zavart. Kapcsold ki a játékot, és be :) menj város szeresztésébe és vissza. Vagy a főmenübe és vissza.
  • Roccio
    #26858
    na de téleg mi a kikapcsolása?
  • lucifer9393
    #26857
    Egyébként nem hiszem, hogy a No mosaic cucc javítana a jacuzzit. Mert ahogy látni a képen is, a víz csobog, csak nem jó helyről... ott annak a falnak az alján látni, amiben a bambusz van. Találtam fixet, csak a MAC nem kezeli :/ írtam is az alkotónak, hogy kezdjen már vele valamit, hogy menjen mac-en is, de nem tud... kár pedig érte, olyan szép.
  • Roccio
    #26856
    nem sajnos
  • Joschka
    #26855
    írd be, hogy: buydebug off

    talán az off kikapcsolja.
  • Joschka
    #26854
    Az 1.34-essel azért még nézheted őket, csak a speci efektekkel van gond az 1.36-osnál.
  • Roccio
    #26853
    Buydebug ot hogy lehet kikapcsolni?
  • Ironman2
    #26852
    Akkor most no mosaic? Pedig olyan jó popójuk van a csajoknak!