44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #27091
    Ezt jól le írtad...van akinek még egy nyomorult sparheltra sem futja...nem, hogy másra.
  • lucifer9393
    #27090
    Mindenkinek más az ízlése. Én sem építenék a szimemnek egy falusi parasztházat, mert nem szeretem a vidéket, ott nőttem fel, és egyébként is, én a modern stílust kedvelem. De attól még más kedvelheti :) és Sven házai attól függetlenül, hogy milyen stílusúak, remekül néznek ki. És hidd el, van olyan ember, aki mindenét odaadná csak azért, hogy egy olyan házban éljen, ahol sparhelttal főz :)
  • Joschka
    #27089
    Azért nem érted, mert nincs vele kapcsolatban semmi emléked, többünknek viszont van, mert régen nem mindenki engedhette meg magának, hogy gáztűzhelye legyen. Természetes anyaggal, fával, morzsolt csutával tüzeltünk és főztünk benne. És jó meleget is adott télen.
  • kem001
    #27088
    Tudod nagymamáim házában voltak sparheltek, és én személy szerint ezért szeretem, mivel kiskoromra emlékeztet.
  • Austin Bailey
    #27087
    én nem értem, hogy hogy vagytok képesek ezeket a magyarországi ócskaságokat imádni, mint sparhelt. Ti szívesen laknátok egy olyan házban, amiben egy sparhelt van?
  • Svenson
    #27086
    Itt a ház:




  • Svenson
    #27085
    Szia, én már hiányoltalak. Egyedül voltam itt a sok fiú között.
  • Svenson
    #27084
    Egyik jobb, mint a másik.
    Tudod, milyen régen keresek ilyesmit a parasztházamhoz?
  • Joschka
    #27083
    Hát szerintem ezt egyikőnk se szokta ki listázni, ezért az a legjobb, ha fent van az alapjátékhoz telepítve minden kiegészítő, mert az egyes elemeket eleve nem lehet ki szedni a játékból csak úgy.

    De a Leszáll az éj kiegészítőben úgy emlékszem van elektromos kapu.
  • tomi151996
    #27082
    helló tudnátok nekem abban segíteni melyik kiegészítőbe vannak új kerítések kapuk mert hallottam hogy van kocsi méretű nagy kapu léci vess segítsetek
  • Joschka
    #27081
    DDD...D
  • kem001
    #27080
    -? Bocsi DD
  • kem001
    #27079
    Köszi, jól is néz ki?
  • Joschka
    #27078
    Ez tök jó...ráadásul még forog is. (de nem a képen. )

  • Joschka
    #27077
    Hééé, kem!!!

    ITT van!
  • Joschka
    #27076
    Én is épp azt keresem, mert a házi kedvenchez már frissítve lett csak nehezen találom meg.
  • kem001
    #27075
    Köszi, megnézem. Belebolondultam nagyon ebbe a ventilátoros lámpába DD
  • Joschka
    #27074
    Van, mert láttam a Mod the Sims oldalon van.
  • kem001
    #27073
    Egy kérdés: van olyan lámpa a játékban, ami ilyen ventilátoros, és forog?
  • Joschka
    #27072
    Hehe...van akkor má a játékhoz ortopéd kocsika is...
  • kem001
    #27071

    2012 Smart ForTwo
  • Joschka
    #27070
    No, majd még egy-két apróságot (fonatot) rá rakok aztán jöhet is a textúrázás...

  • Joschka
    #27069
    Hát rögtön össze is ájulom magamat.... Ez még nincs kész, mert még a teljességhez oda kell hozzá feszegetni egy két fonyást...
  • Gólya #27068
    öregem...itt és most ünnepélyesen kinevezünk az sg ügyeletes simskreátorának - de most komolyan
    nagyon ügyes és türelmes vagy

    most már csak az ea-t kell rávenni, hogy valamit méltóztasson fizetni is...vagy tedd föl valahova a cuccaidat fizetősre - ezek legalább megérdemlik
  • Joschka
    #27067
    Könnyebb, mint gondoltam...

  • Joschka
    #27066
    Itt is érvényes a mondás: Gyakorlat teszi a mestert.

    A másik meg ez: Minden kezdet nehéz, de a folytatás az k*rva szar!

    (Ez utóbbit én találtam ki...hehehe)
  • Joschka
    #27065
    Aztán valami ilyesmi lesz belőle...persze bőven van mit finomítani rajta...de ez már egy alap lavor..

  • lucifer9393
    #27064
    Egyszer egy ilyen programban csináltam egy fagyit, 3 gömbbel :D tovább nem jutottam
  • Joschka
    #27063
    Így kezdem el pl. a lavort:

  • lucifer9393
    #27062
    De megoldod amint látom :)
  • Joschka
    #27061
    Vagy ha van is pénzbe kerül...:(
  • Joschka
    #27060
    Ja, van amit teljesen nekem kell fel építenem, mert nincs a neten semmi 3d-s mesh. Ez van.
  • Joschka
    #27059
    Változó...a bonyolultságától függ minden. Van, amit csak egyszerűen "átkonvertálok" a sims 2-ből( mint pl a #27002 hszemben látható régi falusi tűzhelyet is) , de amihez mesh-t nem találok azt nekem kell valahogy össze hoznom. A fáskosár az pl ma délelőtt keletkezett a kezem alatt.
  • lucifer9393
    #27058
    Meddig tart egy-egy ilyet összehozni? Nagyon bonyolultnak néznek ki. Egész az alapoktól csinálod őket? minthogy semmi mesh amit átalakítasz?
  • Joschka
    #27057
    Ezzel bizton meg fogok izzadni, mire a vázszerkezetét össze hozom.
  • Joschka
    #27056
    A franczia fürdőszobánk: A la' lavore...DDDDDDD
  • Joschka
    #27055
    Persze, hogy fel dobom, csak előbb csinálgatok még hozzá egy pár cuccot, mert jönnek sorra a fejecskémbe az ötletek...

    Most pölö ez fog következni:

  • Gné Era
    #27054
    Jaj de régen jártam erre..és milyen régen simseztem..biztos hiányoztam nektek:))Mi újság van errefelé?? Látom ti azért nyomjátok rendesen..
  • Svenson
    #27053
    Ügyes vagy. :) Azért majd felrakod ezeket, ugye?
  • Joschka
    #27052
    No, ezt meg ma kreáltam...hehe

    Most már egy véka fát is tudok a spórhejt mellé rakni!