44549


no-warez.gif
  • Svenson
    #27131
    egyre kevésbé tetszik ez a kieg. :( Mi a fészkes fenének kell gyerekeknek szánt játékba ilyen marhaságokat belerakni?
  • Svenson
    #27130
    nagyon jó lett
  • Joschka
    #27129
    Sims 3 Természetfeletti erők infó


    Tündérek és zombik

    Tündérek
    A fejlesztők szerint a tündérek olyanok, mintha a
    Hamupipőke jóságos tündér keresztanyját gyúrták volna
    össze a Pán Péterből ismert komisz kis Csingilinggel.
    A jószívű tündérek különböző bónuszokkal
    jutalmazhatják barátaikat jártasságaik és hangulatuk
    terén aurájuk által, melyet a holdfényben fürdőzve
    gyűjthetnek össze.
    Természetükből adódóan segíthetnek a növények
    termesztésében, így igazi zöldellő kerteket hozhatnak
    létre.
    Nem várt előnyökhöz is juthatnak, ahogyan fejlődnek,
    például elérhetővé válik a Tündéri javítás, mely során
    a tündérek összezsugorodhatnak (ilyenkor olyanok, mint
    a pici világító bogarak) és berepülhetnek a tárgyakba,
    hogy megjavítsák azokat.
    Ha a tündérnek épp rosszalkodni támad kedve, akkor
    különböző gesztusokkal elterelheti a Simek figyelmét
    és mágiákat alkalmazhat, csapdákat állíthat, hogy
    rossz helyzetbe hozza a másik Simet.
    Alkalmazhatnak Fehérnemű! varázslatot, ilyenkor a Sim
    hirtelen átöltözik a hálóruhájába.
    A trükkök nem csak vizuális effektek, sőt, ahogy
    csinálod ezeket, feloldanak egy újabbat és így
    haladhat előre a tündér Simed az eredményeikkel és az
    életcéljaikkal.
    Vigyázni kell, hogy a tündér ne legyen túl pimasz a
    csínyekkel, mert a hozzáértő Simek visszafordíthatják
    a varázslatot és annak az eredménye a tündérre fog
    hatni.
    Minden tündérnek véges mennyiségű varázserő áll
    rendelkezésére, melyet fel lehet tölteni elixírrel,
    vagy meg lehet várni, amíg magától feltöltődik.
    Tündérporral akár a zombikat is vissza lehet
    változtatni élővé, azonban vigyázni kell, mert a túl
    sok tündérpor használata váratlan dolgokat idézhet
    elő.
    Zombik
    Zombit nem lehet létrehozni a Családkészítőben.
    Az élőhalottakkal való találkozásnak több módja lehet.
    Boszorkányként fel lehet támasztani a halott Simeket
    zombiként, vagy meg is várhatod, amíg teliholdkor
    bóklászni kezdenek a városban.
    Telihold ideje alatt a zombik bárkit megharaphatnak,
    így létrejöhetnek például zombi tündérek vagy zombi
    vérfarkasok.
    Tündérporral is visszaváltoztathatóak emberré a
    zombik.
    Amikor a városban mászkálnak, nem csak a Simeket
    csócsálhatják meg, hanem piszkálhatják más Simek
    növényeit is.

    (mysims.hu)
  • Joschka
    #27128
    Holnap már ráérek és akkor fel rakom ide a Rém rendes családot és a házat is...:)
  • Joschka
    #27127
    Rövid szünet után pedig legyártom a kredencet is a konyhába.
  • Joschka
    #27126
    Tádáááá!!!!

    Elkészült végre a művem.

    Lavor fonott tartóval


  • mogyorossymarci
    #27125
    én azt szeretném megkérdezni, hogy ételek vásárlása után a kiválasztott sim eszköztárából hogy lehet mondjuk 100 ételt egyszerre a hűtőbe rakni, mert én csak egy ételt tudok hűtőbe rakni, és így nagyon hosszú idő ha sok ételt veszek és a hűtőbe a hűtőbe akarom őket rakni
  • Roshon
    #27124
    Hello

    Ha valaki letöltötte a Joschka által készített Rém Rendes Családot a házzal együtt, az feltudná tölteni valahova?
    A régi link már nem működik.
    Köszi
  • Svenson
    #27123
    Ja, az utolsó mondatomat amúgy csak viccnek szántam. Talán ismered a Gyakori kérdések oldalt, arra utalt a mondat.

  • Svenson
    #27122
    Ugyan, dehogy. Miért lennék már arrogáns? Csak igyekeztem egy hozzászólásba sűríteni a válaszomat, hogy miért tetszenek ezek a régi cuccok. Soha nem szoktam arrogáns lenni, de ha így érzed, nyilván valamit félreérthettél. Gondolom is, mi lehetett az: a korodra tett célzásom, ugye? Noha nem állt szándékomban ezzel megbántani, de ha mégis így jött le, akkor bocs. Valójában arra akartam ezzel utalni, hogy már olyan régóta simsezek, hogy a hagyományos vagy alapjátékot már meguntam. Ezért találok ki folyton új dolgokat. Mert azért a sims jó játék mindennek ellenére.
  • Austin Bailey
    #27121
    0 Csak egy infót tartalmazott. Azt hogy arrogáns vagy.
  • kem001
    #27120

    2011 Ford Transit SSV
  • Svenson
    #27119
    Bárkit lehet egy háztartásba rakni, akár van köztük rokoni kapcsolat, akár nincs, a maximális szám, akikkel egy háztartásban játszani lehet, 8 fő. Ebben az állatok is benne vannak. Ha van 1 kutyád és 1 macskád, akkor már csak 6 sims lehet benne. De a rokonságot költöztetheted a szomszédba, és mehetsz hozzájuk látogatóba, és te is meghívhatod őket.
  • Svenson
    #27118
    Így van, én is nosztalgiázom.
  • Svenson
    #27117
    Nem biztos, hogy megvenném, amúgy, ha lenne, elég a simsből kidugni a fejemet, máris azt látom.
  • Svenson
    #27116
  • Svenson
    #27115
    Köszi.
  • Svenson
    #27114
    Ó, több oka is van annak.

    Szerintem téged még pólyában ringattak (vagy még azt sem), amikor én más simseztem. Magam se tudom, hány házat építettem már fel, és hány családdal játszottam. Én a Sims 1-gyel kezdtem, jó pár éve. Elhiheted, ha azt mondom, én már százszor meguntam a szimpla játékot, hiába jön bármilyen kieg, az alap ugyanaz, mint anno a Sims 1-nél.
    Végigvittem nem tudom, hány karriert, játszottam pénzkóddal és pénzkód nélkül, családdal és egyedülálló simmel, utaztam, kalandoztam, volt üzletem, járattam egyetemre simseket, generációkat neveltem, és így tovább.
    Építettem modern házat, kis házat, nagy házat, kreáltam simseket híres emberekből, stb.
    Megépítettem a saját lakásunkat, a régi panelt, majd a jelenlegit, a barátaink, szüleink házát, stb.
    A végén eszembe jutott, hogy merő nosztalgiából megépítem a nagyszüleim házát, és lőn. Mivel mindkét nagyszülőm vidéken lakott, ezért a régies stílus. A képen látható parasztház apai nagyszüleim házának a simses változata.
    Jelenleg a Dallas sorozat házait építem, Samanhta háza már elkészült, fel is raktam nemrég, most éppen Southforkot építem, de elég lassan haladok, már jópárszor átépítettem, és még a földszint sinxcs kész.

    Ami a játékot illeti: ezekkel a házakkal nem nagyon szoktam játszani. Már csak azért sem, mert tele vannak egyedi tartalmakkal, legtöbbször elég nagyok is, és erősen szaggat a játék. Nemrég kipróbáltam, mennyi idő alatt ér el Ellie a ház egyik végéből a másikba: 1 sims óra volt, közben percenként megállt a játék. Pedig még az emelet nincs is készen!

    Ha játszani akarok, többnyire gyári házzal játszom, csak átalakítom, pl. falakat festek, másik bútort teszek be, stb.

    Válaszom hány százalékban bizonyult hasznosnak számodra?
  • Austin Bailey
    #27113
    tudom. Nekem svájci, német holland és angolszász minták vannak a fejemben. Meg valamennyi japán.
  • lucifer9393
    #27112
    kb. leírtad a mai legnépszerűbb európai (Szlovákia és Magyarország biztos) házainak fekvését.
  • Austin Bailey
    #27111
    csak azt olvastam el, amire szükségem volt. Nem tudtam, hogy csinál magának egy gyereket, és még csak a nevére sem veszi
  • Austin Bailey
    #27110
    Te nem tudod, hogy mit takar az amerikai álom nevű fogalom. Az amerikai álom a kertváros. (Született feleségek életforma)
    Amit én mondok az nem kertváros. Utálom a kertvárost. Dekadens nyárspolgári hely. Én valami olyanról beszélek, ami a kertvárosnál kicsit urbánusabb. Egyébként nincs szükségem kertvárosi álomra, mert megkapom a kertvárosi valóságot. Én inkább egy sorház jellegű dolgot képzelnék el, csak nem feltétlenül sorházakkal, hanem egyedibb és rugalmasabb beépítéssel. Amit például preferálok, hogy az épület udvara ne az utca felőli oldalán legyen, ne az utcafrontra legyen építve az épület, a földszintje legyen magas földszint, hogy ne lehessen belátni, és legyen pufferzónának egy dús előkert. Az udvar legyen privát, vagy legalábbis minden lakáshoz tartozzon egy privát terasz. Ennek az a jelentősége, hogy mindenkinek lehessen szabad tere, anélkül, hogy az emberek rálátnának egymásra. Ilyet próbálok építeni.
  • Joschka
    #27109
    Persze, hogy van olyan, hogy egyben laknak de még sem család: Ezt a sim létrehozásakor, amikor készen van az összes sim, akkor lehet ki választani, hogy :Felesége-férje-gyereke-nagyszülője-szobatársa....mittudom én kije legyen a másik sim. Nagybácsizás-nagynénizés úgy emléxem ilyen nincs a játékban. De bent a játékban a Leckék menüpont alatt sok mindenről kapsz tájékoztatást, ha el olvasnád!
  • Joschka
    #27108
    Valóban ez nem az amerikai álom, amiről beszélsz. Inkább egy kertvárosi álom. (Engem a Túl a sövényen c. fimre emlékeztet)
  • Austin Bailey
    #27107
    és a nagymamákkal, nagybácsikkal lehet variálni? Esetleg unokákkal? Vagy olyat, hogy egy háztartásban laknak, de nem egy család?
    Nekem eddig egyetlen simem van, és annak meg van egy törvénytelen gyereke. Az volt a feladat, hogy tudjam meg a csajsim két tulajdonságát, ezért áthívtam. Aztán magukra hagytam őket. Mire visszaértem az ágyban voltak és szívecskék repültek. Aztán egyszer jön a csaj, és elájul az ajtóban. Be kellett vinni a kórházba. Aztán kiírta, hogy kislányom született, aki a jól csengő Jana nevet kapta. Aztán egyszer meg ellett puszilni, utána meg kiküldtek a házukból.
  • Joschka
    #27106
    Kinek a pap, kinek meg a paplan.
  • Joschka
    #27105
    2 szülő + 6 gyerek = STOP!!!!!!!!!!!!
  • Joschka
    #27104
    Hát én még olyannal nem találkoztam eddig.
  • Joschka
    #27103
    De nem ám!
  • Austin Bailey
    #27102
    egyébként hogy lehet íves falat csinálni? Láttam íves falu letölthető épületet
  • Joschka
    #27101
    Én meg valami vén simeket gyártok le gumicsizmába, esőköpenybe, meg fejkendős -bőszoknyás...öreg parasztokat..
  • Austin Bailey
    #27100
    vagyis 8 után nem születik több gyerek?
  • Austin Bailey
    #27099
    azért lepődtem meg, hogy szerintem ez tök lehangoló. Csinálni egy lavórt mosdáshoz meg ilyenek. Én éppen egy kertes háznál magasabb népsűrűségű, de még elég parkos városképen gondolkodom. Én az ilyeneket preferálom. Jó lakások, jó infrastruktúra, több ember, de azért még mindenkinek marad tere. Mellesleg ez sem kimondottan az amerikai álom.
  • Joschka
    #27098
    Egy család a játékban max 8 főből állhat ezt jobb ha nem felejted el...DDDDDD
  • Joschka
    #27097
    Ja, épp most gyártom hozzá a cuccokat...DDDDDDD
  • Austin Bailey
    #27096
    ez már nekem is eszembe jutott
    Terveztem csinálni egy cigány családot sok gyerekkel, hogy kiderüljön ideális körülmények között mire jutnának
  • Joschka
    #27095
    Attól, hogy amerikai, mi magunk is létre hozhatunk bármilyen környezetet a játékban...nekem most éppen nosztalgiázni van kedvem, ezért hozok elő régi búrorokat, berendezéseket. Senkinek nem kötelező ezzel egyet értenie.
  • V43 1105
    #27094
    Lesz új kieg..

    The Sims 3 : Magyar valóság
  • Austin Bailey
    #27093
    Pont azért kérdeztem, mert szerintem a sparhelt a szegénység egyik bútora a sims meg az amerikai álomról szól.
  • Joschka
    #27092
    No, kész a lavor meg a tartója, jöhet rá a textúra.