44549


no-warez.gif
  • Gólya #27171
    jaaaa...Riverview kell hozzá azt hiszem

    azaz ezzel a faluval jött...
  • Svenson
    #27170
    Azt kéne tudni, hol van a forrása. Nézegettem már a mindenféle oldalakat, de hiába. :(

    A legnagyobb gondot az okozza, hogy minden angolul van, én meg ugye nem tudok angolul. Valamikor tavaly tehettem rá szert, a szénabálákkal és kerti cuccokkal együtt.
  • Gólya #27169
    keresd tematikusan - a kinti díszek között
    ezt egy ideig én se találtam sose:)
  • Svenson
    #27168
    Nem tudjátok véletlenül, hol található farönk, nem tudom, honnan van, az a neve, hogy Farönkök halomba' a Baklövés Iparvállalattól. A parasztházam udvarán is van ilyen, de fogalmam sincs, honnan tettem rá szert.
  • Svenson
    #27167
    Igen, mindegyikben van valami jó cucc. Amúgy némelyikkel lehet játszani is, kipróbáltam.
  • Gólya #27166
    még nem próbáltam Elke házait játékra - nekem ránézésre is iszonyat nagyok, de ötleteket lehet lopni belőlük:)
    meg a sok kis apróság, ami jön velük...
  • Svenson
    #27165
    Lehet, hogy leszedem én is, tényleg nagyon jól néz ki. Kérdés, hogy lehet-e játszani is benne? Néha eléggé szaggatnak Elke házai is. Biztos a sok egyedi tartalom miatt.
  • Gólya #27164

    nagyon szuper a ház, egy vagon apró vicikvacak jött vele - valószínűleg azokat próbálta a gép "ráncba szedni", azért ment olyan nehezen

    40x40-es telken van úgy, hogy gyakorlatilag az egész telek maga a ház (majdnem)
  • Svenson
    #27163
    Mekkora a telek?
  • Roshon
    #27162
    Köszi A Rém rendes családot!
  • Svenson
    #27161
    te jó ég, hát mit rakott bele? Amúgy szeretem Elke házait, csak nem lehet igazán játékra használni őket.
  • Roccio
    #27160
    ugrálhatsz le fel le fel le fel.... végén elszédülsz :DDDDDD
  • Svenson
    #27159
    Oké, köszi. :)
  • Joschka
    #27158
    Montego Babzsák hajigáló szett (Fresh-Prince alkotás)





    Letöltés: ITT
  • Joschka
    #27157
    Köszike, ez jó lesz akkor a másik fájlmegosztómnak.
  • Joschka
    #27156
    Egy rém rendes család (kérésre) Created by Joschka




    http://www.sendspace.com/file/p4nyrs
  • Joschka
    #27155
    Mert csak ezt az egyet ismerem.:)

    Kösz, ezt meg is lesem.
  • Roshon
    #27154
    http://www.mediafire.com/ ez is elég jó
  • kem001
    #27153
    Miért nem töltöd fel addig máshova? Nem csak az az egy fájlmegosztó létezik.. Pl.: sendspace
  • Joschka
    #27152
    Úgyhogy amíg nem lesz jó a zippyshare, addig a Rém rendes családomat se tudom feltölteni...vazze!!!!
  • Joschka
    #27151
    Tényleg szuper, amit csinált.

    Én meg nem tudok feltölteni a zippyre, mert folyton IO hibát ír ki!!!!
  • Gólya #27150
    jaj gyerekek, nagyon szép...ez a csaj megint nagyot alkotott

    gyönyörű homokszínek...

    itt még nem is az igazi, a játékban sokkal szebb...
  • kem001
    #27149
    Próbáltad másik városba lerakni?
  • Gólya #27148
    óóó...megvan
    most próbáltam ötödszörre
    na megyek, szétnézek:)
  • Gólya #27147
    ötleted, hogy miért nem tudom letenni azt a q...va házat?
    csak pörög, pörög és semmi:(
    túl sok, túl nagy?
  • Gólya #27146

    akinek nem tetszik, nem nézi, nem kommentál és pont
    én se mondtam el a véleményem, pedig van...nem is akármilyen
  • Joschka
    #27145
    DDDD...
  • Joschka
    #27144
    Igen, neked is elküldöm a linket privátba...és annak is aki kéri még, mert ez a stílus sem mindenkinek jön be, ugyi.
  • Gólya #27143
    ?????
    valamit melléolvastál
  • Gólya #27142
    én is szeretném - lehet?
  • Gólya #27141
    ez nagyon (először más jelzőt írtam, de fegyelmeztem magam:D) jó lett
  • Gólya #27140
    bakker...lekaptam Elke legutóbbi házát (Summer, cirka 180 mega) és nem bírja betölteni a játék
    muszáj leszek aprólékosan végignézni a képeket - bár az lenne az igazi, ha az eredetit le tudnám tenni és megnézni
  • Joschka
    #27139
    Előre mondom: Nem vagyok elájulva sose magamtól, de úgy érzem tényleg jó lett, pedig attól cidriztem, hogy a TSR Workshop a nagy méretű hálószerkezet miatt majd nem engedi be importálni, de szerencsére engedte, mert előbb le teszteltem. Szóval nagyon örülök, hogy sikerült!!!! Most jöhet akkor a süti csomag, amit tegnap be spájzoltam!!!!!!!!
  • Roccio
    #27138
    Ja már én is :D Amúgy meg be tudod állítani hogy 0 lény legyen a városodba a csúszkával majd :)
  • Ironman2
    #27137
    A Sims1-ben,és a 2-ben is voltak természetfeletti lények.Ez a sorozat feelengje,nem kötelező megvenni,én viszont nagyon várom.
  • lucifer9393
    #27136
    Szavakat nem találok! Ez remek! Le a kalappal, de komolyan :)
  • Joschka
    #27135
    Cirkuszünnep! (2550 SimPoint)

    50 elemet tartalmaz a készlet.



    Gyertek csak, gyertek, kicsik és nagyok! Lépjetek közelebb, és készüljetek fel az ámulatra! Ebben a káprázatos kollekcióban a bútoroktól a ruhadarabokig mindent megtaláltok ahhoz, hogy a Cirkuszünnep főszereplőjeként tündökölhessetek a porondon!



    A cirkusz szelleme (1650 SimPoint)

    23 darab tárgy található a készletben



    A különös és hóbortos kavalkádot ígérő Cirkusz szelleme kollekció kreativitással és rengeteg inspirációval gazdagítja simjeid mindennapjait. Utazz vissza az időben ezekkel a mesés kelmékkel és gazdagon díszített bútorokkal! Ez a kiváló kollekció ugyanúgy illik a The Sims 3 Vár a színpad és Természetfeletti erők kiegészítőkhöz, mint a képzeletedben megszülető karneválhoz.

    Napjaink cirkusza (1450 SimPoint)

    26 darab tárgy található a készletben



    Engedd, hogy elvarázsoljon és elkápráztasson Napjaink cirkuszának elbűvölő világa! Ez az új divatkollekció az akrobaták mesés szerelésétől a bohócok bohókás öltözékéig mindenben ötvözi a klasszikust és az egyedit. Csodás csomagunk még több élményt nyújt, ha a The Sims 3 Vár a színpad kiegészítő csomag bűvész és akrobata hivatásaival kombinálod, és sohasem hallott történeteket mesélsz a végtelen fantázia és a felfedezések világából.


    (store.thesims3.com)




  • Joschka
    #27134
    Sims STORE Július 19.







    (simsvip.com)
  • Joschka
    #27133
    Engem se vonz, de a méhészkedés az ami egyedül érdekel benne, meg hogy a csúszkával az összes ilyen güzü izéket le tudom tiltani...másért nem érdekel.
  • Joschka
    #27132
    Majd amikor kész lesz minden, akkor kapod meg őket.