44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #27213
    Kicsit furcsa lesz nekem is a normál simekhez képest idáig,de majd meglátjuk
  • Lunki88
    #27212
    Ez a zombi téma nagyon népszerű manapság. Meglepődtem volna ha a sims 3 nem él ezzel a lehetőséggel. :)
  • Ironman2
    #27211
    DDDDDD

    Néha elfelejthetik, hogy lassú, merev élőhalottak és vad futásba kezdhetnek.
  • Ironman2
    #27210
    Újabb infók a Természetfeletti kiegről:

    Tündérek:

    Akár arany bőrszínnel rendelkező tündérünk is lehet.
    Már meglévő Simeinket is átváltoztathatjuk tündérré, ennek több módja lesz.
    Belső szépség varázslat: tündérpor segítségével megváltoztathatják más Simek kinézetét, hogy tükrözzék a belső jellemüket. Az eredmény nem tartós. feltéve ha a Sim bebizonyítja, hogy valóban jó szívvel rendelkezik.
    A kedves tündérek elérhetik, hogy más Simek jobban érezzék magukat, vagy kiemelkedően teljesítsenek bizonyos dolgokban.
    Azt már tudjuk, hogy képesek arra, hogy egy különleges aurával vegyék körül magukat, ez nem csak rájuk lesz hatással, hanem az őket körülvevő Simekre is. A Nyugtató aura segítségével a Simek hangulata javítható, a Kreatív aurával növelhető a Simek zenei jártassága. Más aurával más jártasság növelhető.
    Játékosan piszkálhatnak más Simeket, vagy Fogócskázhatnak egy vérfarkassal, ha már összebarátkoztak vele.
    A tündérlakban tudják feltölteni a szükségleteiket, sőt, ha egy kis szórakozásra vágynak, akkor bulit is rendezhetnek bent maguk és a barátaik számára.
    Minél többet gyakorolják képességeiket, annál nagyobb lesz a tapasztalatuk, ezzel pedig újabb képességek állnak majd rendelkezésükre.
    Fogytán lévő varázserejük gyorsabban feltöltődik, ha visszaváltoznak eredeti formájukba és csinálnak néhányat az egyedi interakcióikból.
    Zombik

    Csak agyat esznek, mást nem.
    Imádják teljesen tönkretenni a növényeket.
    Néha elfelejthetik, hogy lassú, merev élőhalottak és vad futásba kezdhetnek.
    Szeretnek csoportban mászkálni és bolondként viselkedni.
    Bár nem éppen szociális lények, szinte minden napi teendőt el tudnak végezni, és nem igazán hagyják, hogy bomló testük akadályozzak őket túlvilági életükben.
    Ahhoz, hogy a boszorkányok zombiként kelthessenek valakit életre, szükségük van a halott Sim urnájára vagy sírkövére.
    A földből is előmászhatnak, így egy kicsit barnábbá tudják tenni sápadt, halott húsukat.
    Szélsőséges intézkedéseket is lehet foganatosítani, hogy megvédjük magunkat a zombiktól. A fantáziánkra bízzák, mit is érthetnek ez alatt.

    mysims.hu
  • Gólya #27209
    emlékszem rá - én is olvastam:)
  • Ironman2
    #27208
    Ezért
  • lucifer9393
    #27207
    Szerintem egyetem már nem lesz, csináltak bentlakásos sulikat azt kész.
  • Gólya #27206
    nagy cucc...kibírod:)
    egyébként nem tudom, miért ne lehetne ezt itt írni?
    különben is - úgy néz ki, a hg az idén saját magát hagyta el...
  • Svenson
    #27204
  • kem001
    #27203
    Léteznek még csodák, meg azért szerintem titkon reménykedik mindenki benne.
  • Svenson
    #27202
    ja, esetleg egyetem.
  • Svenson
    #27201
    már kezdtem beletörődni. azért örülnék, ha tényleg lenne. aztán még boltos, éttermes kéne, és ellennék vele. :D
  • Svenson
    #27200
    dehogynem, többször írtátok, hogy szerintetek nem is lesz.
  • kem001
    #27199
    Volt róla szó, de még ne ássuk el ezt még..
  • Ironman2
    #27198
    Nem mondta azt senki se.
  • Svenson
    #27197
    Nem arról volt szó, hogy nem lesz?
  • Ironman2
    #27195
    Ja,ez így van.Mindig velük kell foglalkozni
  • Gólya #27194
    miben pl.?
    a kettesben elküldhetted az állatodat dolgozni is, a hármasban halálra unja magát otthon
    most azért legyen 86 állat, hogy ne nyafogjanak állandóan?
  • Svenson
    #27193
    dehogynem, az nagyon jó lenne.
  • Svenson
    #27192
    én balga, letöröltem, mert hogy úgy se játszottam már vele. Gondoltam, ne foglalja a helyet.
  • lucifer9393
    #27191
    Számomra nem. Szerintem a Sims 3-ban az állatok kifejezetten idegesítőek az örökös társaság hiányukkal.
  • Ironman2
    #27190
    Nekem az lenne az igazi ha növekedne a hó a talajon is,nem csak a levegőben potyogna,és lehessen dobálni hógolyóval.DDD
  • Roccio
    #27189
    nem lehet tudni lehet hogy felülmúlja mert pl sims 3 nál a pets.. is felülmúlta a 2-ét :)
  • Ironman2
    #27188
    Nekem fenntvan
  • Svenson
    #27187
    hát igen, komolyan gondolkozom, hogy újra fel kéne raknom, és amikor tele a hócipőm a sims 3-mal, ezzel játszanék.
  • Ironman2
    #27186
    Szerintem a Sims3 legnagyobb dobása lesz ha valamikor jön is a Seasons,de a 2-est nem fogja felülmúlni az biztos!
  • Ironman2
    #27185
    Megunhatatlan,zseniális,fantasztikus még most is a trailer,meg maga a játék is!
  • Svenson
    #27184
    Ja, persze, fájdítsd még a szívemet. :(((
  • Roccio
    #27183
    Ez tetszik a mysims-en a zombik csak agyat eszek mást nem :DDDD
  • lucifer9393
    #27182
    Ez kell nekünk, semmiféle varázsbizbaszok :D Ettől a trailertől még mindig kiráz a hideg, olyan hangulatos :)
  • Joschka
    #27181
    Akkor ezentúl lehet majd gombát is termeszteni a kertben a főzéshez, vagy az csak valami kutyulmányhoz kell majd?
  • Joschka
    #27180
    Mongya...ööö ... lótündér keresztanya most ki a mérges, magácska vagy a gombái?

  • Svenson
    #27179
  • Joschka
    #27178
    Én sem, csak most humorizáltam egyet...
  • Svenson
    #27177
    hát elég undorító. A gyerekemet se engedném ilyen játékkal játszani, ami azt illeti.
  • Joschka
    #27176
    Jáj, de izgi...

    Hé Jürgen! Még mindig ennyire drága a szarvasgomba, hogy ennyien keresitek?

  • Svenson
    #27175
    Szerintem nem érdemes addig várni. Nem is fogod tudni hirtelen, mit kezdjél annyi lehetőséggel, amit az összes kieg biztosít.
  • Joschka
    #27174
    Hát ezt csak az EA tudja...de itt senki sem. Ennyi.
  • Lunki88
    #27173
    Látni már a végét ennek a sorozatnak? Úgy értem hogy meddig jönnek ki hozzá új kiegészítők? :) Majd akkor tervezem megvenni egy csomagban az egészet.
  • Svenson
    #27172
    Azt mondod? Lehetséges.