44547


no-warez.gif
  • Utolag
    #44427
    Tudom hogy romlik, csak nem tom megéri-e hogy legyen kisgyíkom... :D volt olyan időszak mikor egyszerre 6 kieg is rajta volt, szép volt és nem akadt! Úgy látszik telhejesen szeszélyén múlik bírja-e vagy se a gép meg a játék egymást. Persze a háziállatok soha nem jók.
  • Plata
    #44426
    Minden újabb kieg után romlik a géped teljesítménye.
    Azon a gépen amin a GTA 5 szépen fut,Sims 3 az összes kieggel már akadozik.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.17. 10:54:41
  • Utolag
    #44425
    Sziasztok! Szerintetek ha rossz gépem miatt kutya-macska-ló kizárva (mert elfolyik a grafika) :( , de megérné beszerezni a kisállatok, szabadtéri gyűjthető állatok és ilyen apróságok miatt?
  • Bal0924
    #44424
    Készülnek mostanában olyan világok amik használhatók?
    És majdnem minden van benne? (szigetek, rejtett valamik,megvehető hotelek, stb)
  • Plata
    #44423
    Szerintem rakd újra a gépet,és hagyj neki több helyet.
    Én mindig hagyok 25-30 giga szabad helyet neki.
  • Olivier
    #44422
    Sziasztok! Egy nagy problémával fordulok hozzátok, remélve hogy tudtok nekem rá megoldást. Egy éve szedtem le a The Sims 3 Complete Editiont, crackelve, még tpb-ről és hibátlanul működött. Egy jó hete viszont egy 0x039e8474 hibaüzenetet kapok, amikor elszeretném indítani. Megjegyezném, a egyik este még játszottam vele, s elmentettem, másnapra pedig már ez várt. Letöröltem teljes egészében, s ncore-ról szedtem le egy másik játékot, amit fel is telepítettem, crackeltem... és ugyanezt a hibaüzenetet kaptam. Utánanéztem rengeteg helyen. Amire az én tudásom elegendő volt az a registryk átnézése a Wise Registry Cleanerrel, de az sem oldotta meg a problémát. Végső elkeseredésemben újratelepítettem a játékot, mivel az is a tanácsok között szerepelt... nos, ezt a műveletet háromszor ismételtem meg, és még mindig nem jó. Azóta ismét letöröltem. Számomra az a legérdekesebb, hogy egyik - napról a másikra. Kiszedtem a mentésemet, hogy nem-e az borította meg a dolgokat, de anélkül is ugyanúgy hibaüzenet... A játékot a D: meghajtóra telepítettem, s tudtommal valamit a C: -re is felrakott, mivel amikor nem volt elegendő helye felugrott az ablak, hogy szabadítsak fel. A gyanúm az, hogy az elmúlt két hétben eléggél megborult a C: meghajtó, s immár szinte semmi nincs rajta, de a hely így is rettenetesen kevés, s rohamosan csökkent. Ugyan, néha találkoztam az ablakkal, miszerint túl kevés a hely a merevlemezen, de akkor sem volt vele semmi baj. Tehát, én arra gondolok, hogy a merevlemez 'telítettsége' miatt van a probléma, csak kérdem én, hogy ilyen lehetséges-e akkor is, ha indítás előtt nem dobja fel az üzenetet, mégis alig van két giga rá. Mert azért nekem kissé furcsa, hogy egyik - napról a másikra tönkremegy, aztán pedig egy teljesen másik játék is ugyanígy viselkedik. Vistám van, bár lassan kezd XP-ként viselkedni, mivel a gyerekek eléggé leharcolták. Esetleg az operációs rendszer a probléma? Szeretném újrarakni, Win 7-tel. Ötletek a probléma forrására, ha esetleg újrarakás után is megjelenne?
  • Ironman2
    #44421
    ja,bocs,igazad van!
  • Coolfire
    #44420
    A Szigetvilágban kell kicserélni,nem az alapban.
  • Coolfire
    #44419
    Jájjjj...én a módszert írtam le,csak közben ráakadtam.Elég rosszul értelmezted amit írtam.Az első része volt,hogy hogyan kell s3pe-vel kicserélni a world fájlban,a második már letöltőlink.
    De tényleg lehetett volna két külön hsz.:)
  • Bal0924
    #44418
    Köszönöm, holnap kipróbálom.
  • Ironman2
    #44417
    nem kell az s3pe ahhoz,kézzel is be lehet másolni
    The Sims 3/Gamedata/Shared/Nonpackaged/World mappába,felülirni az ott lévő islaparadiso.world fájlt!
  • Coolfire
    #44416
    Azt kell a world fájlban kicserélni S3PE Tools segítségével.De a google fordító lefordítja neked.:)
    Mákod van,ráakadtam.:)
    http://www26.zippyshare.com/v/MWlbyem4/file.html
    Ezt a fájlt cseréld ki.
    Utoljára szerkesztette: Coolfire, 2015.04.17. 21:28:36
  • Bal0924
    #44415
    Mit kellene csinálnom?
    Mi az a tömörített fájl ami be van linkelve?
  • Bal0924
    #44414
    Ez az oldal... Milyen nyelven van?
  • Coolfire
    #44413
    Itt a link,ez alapján megcsinálhatod.Sajna nekem már nincs meg,de ez 100%,hogy jól működik.
    http://game.ali213.net/thread-5041731-1-1.html
    szerk.:a másik topikban meg is csináltuk,csak ki tudja hol van.:)
    Utoljára szerkesztette: Coolfire, 2015.04.17. 13:16:06
  • Gólya #44412
  • Mike
    #44411
    persze hogy van, nekem is megvan, csak meg kellene keresnem
  • DeanBrigitta
    #44410
    A színezőt ismerem és használom is nagyon sokat.
    igazából egyedi, saját tervezésű falburkolatot és járólapokat szeretnék készíteni, de nem tudom milyen progi kell hozzá.
  • Gólya #44409
    próbálj olvasgatni a fórumokon - mi eddig nem találtunk ilyet, de ettől még létezhet :)
  • Bal0924
    #44408
    Bug nélkül létezik a Szigetvilág város, letöltés?
  • Bal0924
    #44407
    Van olyan város, ami olyasmi mint a Szigetvilág városa?
    Nem jött össze a bugok javítása. Akadozik.
  • Era40
    #44406
    a színeket tudod variálni..bemész vásárlás módba, ott van bal oldalon egy színes kis festékes tábla ikon... arra rákatt..aztán utána katt arra amit meg akarsz változtatni...pl az ágyat, vagy a csempét..és ott tudod a mintákat, meg a színeket beállítani..
  • Gólya #44405
    azt mondja az ember, hogy az Akoni Kahale család hajón lakik...(elég ha kiteszed őket egy házba, mert a hajó bugos)
    a másik pedig a Kellem kikötője - hátha így megtalálod


    Utoljára szerkesztette: Gólya, 2015.04.07. 18:05:21
  • DeanBrigitta
    #44404
    Sziasztok.
    Úgy néz ki, sikerült a házat elkészítenem.
    Annyit szeretnék kérdezni, hogyan tudok a játékba saját falfestéket vagy csempét készíteni?
    Köszönöm előre is a választ.
  • Bal0924
    #44403
    "Kahale" és a "kisebbik szigeten a kőtorlaszos kikötőt is ki kell szedni"

    Ezt a kettőt nem találtam. De a többi amit leírtál megcsináltam.
    Egy kicsit javult (egyenlőre), kevesebb ideig lassul/áll meg a játék.
  • DeanBrigitta
    #44402
    Sajnos nem tudom. A vidi alatt találtam meg a linket ahonnan letölthető, de ilyeneket nem figyeltem.
  • VJP
    #44401
    Hát az a baj, hogy nálam is egy "Sikertelen" üzenettel nem települ, de így a hibáját sem tudom.
    Van ennek valahol log-ja?
  • DeanBrigitta
    #44400
    Sajnos fogalmam sincs róla.
    Én egyszerűen betettem a downloads mappába és az indítópanelben szerettem volna feltölteni, de nem engedi.
    Köszönöm szépen előre is, ha segítesz. :)
  • VJP
    #44399
    Tudod pontosan hova való ez a ház? Mármint melyik mappra.
  • DeanBrigitta
    #44398
    Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni.
    Találtam egy számomra nagyon tetsző házat, amit le is töltöttem, hogy betegyem a játékba, de sajnos nem engedi, mert hiányol kieget.
    Próbáltam nézésre megoldani az építését, de mindig elakadok vele valahol, nem stimmelnek dolgok.
    A kérésem az lenne, hogy aki be tudja tenni a játékba, az legyen szíves felülnézetből képet készíteni minden szintről, hogy meg tudjam magamnak építeni. Nagyon szépen köszönöm előre is annak, aki segít nekem. :)
    A képet ide is be lehet tenni, vagy küldjétek a [email protected] címre.

    Blue House
  • Bal0924
    #44397
    Köszi, kipróbálom.
    Még miket kell csinálni hogy jó legyen a világ?
  • Gólya #44396
    van a szigetvilágban pár család-telek, amit ki kell törölni simán, mert bugosak - emiatt akad az egész
    most nem tudom kapásból, majd megkérdem az embert és írom később

    ps: Medina család házzal együtt törlendő vagy más házba költöztetni, a Kahale, Scott lakóhajókat ki kell tenni a vágólapra és más helyre tenni, a kisebbik szigeten a kőtorlaszos kikötőt is ki kell szedni...egyelőre ennyi kb.
    ha nem használod, törölheted a nagy szigeten levő bisztróval egy magasságban levő, a tengerparton levő két kikötőt is vagy cheattel rövidítsd le
  • Bal0924
    #44395
    Azért kérdeztem hogy van-e olyan város amiben minden megvan, mert nem találok olyat amiben vannak szigetek, kikötők... stb.

    Például, te melyik városban vagy?
  • Era40
    #44394
    menj át másik városba....én is így csináltam..ott nem akad
  • Bal0924
    #44393
    Lemaradt...

    Gyorsabban töltődik be ha leveszem a betöltőképernyőn lévő "játékot"?
  • Bal0924
    #44392
    Sziasztok!

    Van olyan város amiben minden megvan?
    Az összes főbb kiegészítők (1-2 cucc kivétel) fel vannak téve.
    Mert a sziget világhoz való világ, egyfolytában akad!
  • Gólya #44391
    no...klausztrofóbia? de hát nem kell egész nap otthon ülni... :O
    hazamegy amikor épp olyan kedve van :)
  • Gólya #44390
    pofonegyszerű...csinálsz egy "állatjátszóteret" - telepakolod az állatoknak való cuccokkal, egy wc, valami kajálda és kész :) - semmi se a saját pénzed, mégis jól érzed magad (meg az állat is)
  • Mike
    #44389
    csak akkor már minek. utána úgy érzed, be vagy zárva egy telekre
  • Mike
    #44388
    annyira aranyos ahogy a kanapén alszik :)