44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #29579
    Nem csak a tájékoztatóban jó pofán írták, hogy a "művészkék" általában késni szoktak...DDDDD
  • Ironman2
    #29578
    Miért elkésik? DDD Nálam azt irja ki hogy turnéra megy a sim,ment egyet,kikocsikázik,majd szürke lesz a képe neki
  • Joschka
    #29577
    Csak nehogy az is késsen...DDDD
  • Ironman2
    #29576
    Coolfire! Elküldtem hozzád turnézni a Simememt.Utána Jóskához küldöm.D
  • Joschka
    #29575
    Na, mivel nem történt semmi érdemleges változás azonkívűl, hogy reseteli az error trap a simemet egyenlőre nem foglalkozom sem gombákkal sema méhekkel majd ha lesz javítva a sok bug utána inkább.
  • Joschka
    #29574
    Azzal nincs gond, mert rendszeresen meg csípi, meg zargatják...DDDD Tudja tisztítani, ki füstölni a kaptárakat, etetni a méheket...csak egyedül a méz gyűjtés után hirtelen a sim a kaptár mögött jelenik meg...viszont az eszköztárat ezerszer végig lestem de nem jelent meg a begyűjtött méz....Nincs ott, nem látom!!!!
  • kem001
    #29573
    Gondolom meg is csíphetik a méhek a sim-et.
  • Joschka
    #29572
    Ja, az megtörtént rögtön, mert vissza dobta a kaptártól a nappaliba a simemet...hehehe
  • Coolfire
    #29571
    Jó cucc,csak egy "apró" hibája van reseteli néha a simet,akármit csinál.:)
  • Joschka
    #29570
    Coolfire!

    Megnéztem ezt a méhészkedést azután, hogy be raktam az Errortrapot a Mods/Packagesba....rögtön jelezte, hogy a méz gyűjtési rész hibás!!! Mingyá készített szkripteket is...csak én azt nem tudom, hogy miután mentettem a játékot kiléptem és ha majd vissza megyek lesz e valami jó eredménye ennek a skript írásnak e? Mert még ilyennel most találkoztam először...
  • Joschka
    #29569
  • Ironman2
    #29568
    Lehet boszivá válni amúgy.A bizományiban meg kell venni a palackozott boszorka főzetet,és meg kell főzni azt,de nagyon magas alkímia jártasság kell hozzá
  • Joschka
    #29567
    Pá!!!!én is mászok...
  • Ironman2
    #29566
    Nekem is szokott szarakodni a szarver
  • Coolfire
    #29565
    Maga a honlap jó,de a barátkérő nem megy el.Mindegy,majd ha felkelek megpróbálom megint.
    Na jóccakát.:)
  • Joschka
    #29564
    Most meg jó...ki a franc érti ezt?!...
  • Joschka
    #29563
    Mostanában ez úgy látom sűrűn előfordul a Sims 3 oldalán. Ma is vagy háromszor kellett neki futnom, mire be tudtam jelentkezni a játékban!
  • Joschka
    #29562
    Mert már megint szar a szerverük...hisz be se lehet lépni a hivatalos oldalra !!!!!
  • Joschka
    #29561
    Ehheee...A simem meg tette ezt a csajának, hát meg is kapta érte a beosztását....DDDDDD
  • Ironman2
    #29560
    Azt mondja:Vallja be hogy álmában megleste.DDDD
  • Coolfire
    #29559
    Ja,csak most pont nem jó.Se a játékból,se a honlapról nem lehet barátkérőt küldeni.
  • Joschka
    #29558
    El kűldheted esetleg azt a pólót és meg dolgozom, hogy jó legyen...
  • Joschka
    #29557
    Most semilyen művészi elhivatású simem sincs de majd egynek adok valami klafa foglalkozást...hehe
  • Joschka
    #29556
    Igen lehet küldeni bárkinek.

    Ja be raktam én is a Mods/Packages mappába az Owermatchot és az Errortrapot mindegyikből az 1.38-as verzióhoz valót, remélem észre veszem a jótékony hatásukat....
  • Coolfire
    #29555
    A pufid még akrobata?Mert akkor átküldhetnéd,hagy röhögjek.:)
  • Coolfire
    #29554
    Pedig olyan műsort adott volna,hogy becsokiztok ott helyben.:)))
    Most gondolkodom,egy egyedi Metallica pólóban mert turnéra.Nem lehet,hogy az a bibi.Bár elvileg ezt a CC dolgot kijavították.De már azt sem hiszem el nekik amit kérdeznek.
  • Coolfire
    #29553
    Okés,szerintem úgyis backupolnom kell majd,mert ez elszállt,ahogy az előbb LP.Meg akartam nyitni a dumcsioldalt,erre lefagyott.Tényleg,a honlapról lehet barátkérőt küldeni?
  • Joschka
    #29552
    Egyébként a játék ezt adta neki, el kellett volna jönnie, mivel ez az első külföldi fellépése...DDDDD
  • Joschka
    #29551
    Akkor majd holnap fel rakom neki azért is a nagy színpadot, de ha nem lesz ott, akkor ne kerüljön a szemem elé...
  • Coolfire
    #29550
    Nagyon sok bogár van benne sajnos,és egyre több jön ki.Minél több lesz az expansion,annál sűrűbben lesz bogaras..
    Elég sok mindent javít az overwatch és az errortrap,mert ütközések vannak a végrehajtásban,ahogy olvasom.A scriptek is összegabalyodnak.
  • Coolfire
    #29549
    Fagyok folyamatosan.Valahol eltűnt akkor a simem.Majd holnap újra megpróbálom.:)
    De lehet,hogy emiatt az igénytelen színpad miatt nem lépett fel.
  • Joschka
    #29548
    DDDD...lehet.
  • Ironman2
    #29547
    Én amúgy az összes épületet kimentetem Sunset Valleyből
  • Ironman2
    #29546
    Akkor ez is bug.Meg az is hogy egy rakás fontos épületet nem rak le,csak üres telkek vannak helyette.Fellépési helyszinek közül is csak 1 van lerakva
  • Ironman2
    #29545
    Ott van az! Csak illuzionista,és nem látszik!
  • Joschka
    #29544
    Szombat hajnalban 3 körül meg untuk a várakozást azt haza mentünk...
  • Joschka
    #29543
    Kűldheted még egyszer a simedet Coolfire, mert péntek este fél 8-kor nem jelent meg a fellépésen hiába vártuk...

    Mi ott voltunk...



  • Ironman2
    #29542
    Igen eltaláltad,csak sokáig tartot az átköltözés Moonlightba.Ezek se normálisak.Minek lerakni 20 üres telket a városba? Nem gyöztem törölgetni őket!
  • Coolfire
    #29541
    Gyere játszani.Szerintem ájronmen és jóska már játszik.:)
  • kem001
    #29540
    De ha csak ennyi hibája lesz, akkor még azt mondom, hogy oké, rendben van.. Csak NORMÁLISAN legyenek megcsinálva az időjárás effektusok.