44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #29539
    Minden tereptárggyal össze kell hangolni,azért tesztelik már régóta.De ha így sikerül,mint a TE az fasza lesz.:)
  • kem001
    #29538
    Pedig nincs már olyan messze az.. Majd kijavítja valaki azt is.. Bútorok miatt tuti kell valami fix hozzá majd, előre látom..
  • Coolfire
    #29537
    És mi lesz még az Évszakoknál..
  • kem001
    #29536
    Igen, sajnos.. Pets-nél is anno modderek oldották meg a hibákat..
  • Coolfire
    #29535
    Nagy szégyen ez hogy a moddereknek kell egy több milliárd dollár értékű "fejlesztőcsapatra" dolgozni.
  • kem001
    #29534
    Pakolászhatjuk a javító dolgokat a játékhoz, ahogy látom.. Gondolom patch-et Évszakokig elfelejthetjük..
  • Coolfire
    #29533
    Jóska,ezt próbáld meg a gombáiddal,elvileg bejön.:)
  • Joschka
    #29532
    Majd megyek mingyá az aktiválom a turné igénylésedet...
  • Ironman2
    #29531
    pár perc és megyek,csak még bevásárlok a storeban.Érdekel engem is a kosárpálya
  • Joschka
    #29530
    DDDD...vettem az elixír boltban néhány érdekes hatású likőrt...pölö valami gyomor forgató löttyöt, aztán még extra jó kedv csinálót meg a végén valami durva klón készítő löttyöt is (állítólag ahogy írta nagy eséllyel kicsit nagyon gonoszkás klón lesz a végeredmény tőle!)...DDDDDDD
  • Coolfire
    #29529
    Szerintem meg gumibogyót evett.Nekem is kib****t bugos,és szarul is fut.Majd ha beléptek nézzétek már meg,hogy "odaért-e" a simem.:)
    Kaptatok valami ajcsizt is.De ha jöttök egy kisit játszani benne vagyok,mert LP,és ST még tűrhetően megy.:)
  • Joschka
    #29528
    Vagy szerintem evett a kékítő gumicukorból ez is...hehehehe
  • kem001
    #29527
    Ez mi akar lenni?DD
  • Ironman2
    #29526
    Ez egy dzsinn,csak szerintem bugos.Olyan mintha rádőlt volna a festékállvány
  • Joschka
    #29525
    Hehe...az Elixar bótban meg össze futottam ezzel a nem is tudom mivel...

  • Joschka
    #29524
    Ja...DDDDD
  • Ironman2
    #29523


    még sokat kell neki gyakorolni! D
  • Joschka
    #29522
    Itt repül a kis madár...DDDDD

  • Joschka
    #29521
  • Ironman2
    #29520
    Időben el kell kezdeni!

  • Ironman2
    #29519


  • Joschka
    #29518
    Ezt én is meglesem ott.
  • Joschka
    #29517
    Ja, majd el felejtettem: A mentés után kiléptem a játékból és amikor legközelebb mentem megint játszani, na akkor már az alább említett seprűk és gombák nem voltak ott, ahová raktam őket...sőt sehol sem voltak csak persze bent a vásárlás módban...(A gombák a "?" jel ikonnál a növényeknél vannak.)
  • Ironman2
    #29516
    Kipróbálom,mindjárt belépek a játékba,aztán átköltözök Moonlight Fallsba,amíg nem jön az Évszakok
  • Ironman2
    #29515
  • Joschka
    #29514
    Tényleg rohadtul bugos a kieg akkor!!!
  • Joschka
    #29513
    Ja, az elején volt a simemnek egy seprűje, de azt el tűnt a tartóról, mint szamár a ködbe...így kénytelen a klafa Ladájával közlekedni...DDDD

    Akkor a bughoz hozzá jön még az is, hogy hiába ültetsz gombákat a kertbe a játék végén mentesz, de mikor visszamész játszani a gombáknak se híre se hamva...:(
  • Joschka
    #29512
    Ja, az...mivel se én, se a simem nem tud kosarazni, ja meg focizni se tudok...nem is szeretem.
  • Joschka
    #29511
    Majd csinálok olyant is a város másik részébe...
  • Joschka
    #29510
    Szívesen!
  • Joschka
    #29509
    ccchhh...és még tömnek a reklámmal mindenkit orrba-szájba, hogy vegye meg az ilyen alfa verziókat...
  • Ironman2
    #29508
    Bugos a kieg,nagyon bugos! Állítólag eltünnek a seprűk,a boszik nem tudnak egy idő után elixirt keverni,új játék javítja ezt a hibát,de ez nem megoldás erre a súlyos bugra.Mysimsen irják amúgy
  • Gólya #29507
    köszi
  • Ironman2
    #29506
    Ez nem olyan pálya te! Ez tanuló kosárlabdapálya
  • kem001
    #29505
    Kosárpalánkokat miért nem egymással szembe fordítottad el? Legyen egy kis kosárpálya hangulata legalább.DD
  • Joschka
    #29504
    Építettem egy Sportolda parkot...

  • Joschka
    #29503
    Tessék:

    Vidéki ülce



    http://www16.zippyshare.com/v/84884778/file.html
  • Gólya #29502
    kérném szépen
  • Joschka
    #29501
    Csak szólj ha kell és feldobom ide a lócát...
  • Gólya #29500
    valamelyik házzal jöttek...de nyugi, nem élő Tás:D - bár az lenne az igazi, ha végre normális baromfiudvar is lenne
    na jó, felébredek mindjárt:)