44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #29619
    DDDD...Anyukám mondása ez...hehehe
  • Coolfire
    #29618
    Nem próbáltam,a májszimszen írták.
  • Joschka
    #29617
    Nem az volt a gond, hanem egy étel meg növény mod a modthesimsről szedtem még le . A Dashboard talált rá, mint problémás cucc és mikor ki dobtam minden meg javult. Vaanak gombák, étel receptek Sőt MÉZ is a kaptárból...ennyit a maszek modokról...
  • Coolfire
    #29616
    Kösszencske.:)
  • Ironman2
    #29615


    De jó az aláírásod!
  • Joschka
    #29614
    Hát kertész 10-es szintű vagyok és vannak magocskáim is...no akkor rögvest meg is lesem...
  • Coolfire
    #29613
    Működik az overwatchal?Az jó.:)
  • Joschka
    #29612
    Igen ott van az ajtóknál és legalul...DDDD
  • Ironman2
    #29611
    Az nehezen nyílik meg nálam is.Eltelik egy kis idő,de ilyenkor gyorsan be kell zárni,majd visszalépni,és már meg is nyitja rendesen az üzenőfalat
  • Coolfire
    #29610
    Lehet,ha van kertész jártasságod és magocskád.:)
  • Coolfire
    #29609
    Nekem ilyenkor fagy ki,v. néha mikor a traccsoldalt meg akarom nyitni.
  • Coolfire
    #29608
    Jah.Csoda hogy a simem nem kapott anafilaxiás sokkot.Rátámadt 3 kaptárnyi méhecske.
  • Ironman2
    #29607
    Az ajtóknál van az épitkezésben
  • Ironman2
    #29606
    Én tegnap szenvedtem amíg átrendeztem Moonlight Fallsot.Amúgy hiába törlöm az üres házakat,most is lerakta újra őket.Valami hack nincs erre?
  • kem001
    #29605
    Gombás kaják amúgy is jók..DD
  • Coolfire
    #29604
    Láttam.:)Csak most nincs olyan létesítményem Lucky Palmsban,ahol fel tud lépni.Most nagy építkezésben vagyok.:))Vettem egy baszott nagy házat,most alakítgatom.:)
    Nagy nehezen csak sikerült kiszednem a családot a katalógusba.
  • Joschka
    #29603
    Majd mingyá meg lesem a játékban gyorsan...
  • Joschka
    #29602
    Klafa, hogy egyre több ételt tudunk főzni, így nem unalmas még a főzés sem...hehe
  • Coolfire
    #29601
    Halihó!

    Hol a tökömben van a varázs könyvespolc?Ami ajtó.:)Az előbb mikor a gyerekszobát csináltam még megvolt.
    Most meg nem találom.Azt akarom a titkos laborhoz átjárónak.:)
  • Joschka
    #29600
    Viszont, hogy főzni tudj belőlük menj el a könyvesboltba, mert ott vannak ezek az új ételreceptek és otthon az elolvasásuk után már tudsz is ilyen ételeket főzni.
  • kem001
    #29599
    Ohh, de jól hangzanak..DD
  • Joschka
    #29598
    A többi gomba félét meg asszem a Varázslók boltjában vehetők meg a kotyvalékok készítéséhez.
  • Joschka
    #29597
    Igen lehet főzéshez használni a gombákat és a Szellem chilli paprikát is. De mint alább a képen is látható miután meg vetted őket a boltban otthon is termeszthetőek a többihez hasonlóan.

    A boltban 3 féle gomba kapható: Csiperke, Vargánya és Szarvasgomba valamint vehetsz ott mézet és Szellem Chilli paprikát is.

    A gombákból lehet főzni pl: Szarvasgombás rizottót, gombás omlettet. A chilliből pedig Chilli Con Carne-t azaz Csilisbabot.
  • kem001
    #29596
    Mire jók a gombák? Ugye főzni is lehet velük?
  • Ironman2
    #29595
    Egészségedre.A magját köpd ám ki!
  • Joschka
    #29594
    Egyik felét má meg ettem...
  • Ironman2
    #29593
    Akartam kérdezni hol van az Almád?
  • Joschka
    #29592
    Hehe...kétféle mentésem van most a simemről:

    Az egyikben van a barátnője az Alma, míg a másikba továbbra is szingli marad...hehe
  • Joschka
    #29591
    Viszont abba a "lábosba" vagy mi a neve...még mindig nem lehet ültetni semmit sem...passz!
  • Joschka
    #29590
    DDD...be takarítom a gombás omletthez a kellékeket a hibák ki küszöbölése után...mézes képet azé nem mutasztok, me az előbb ittam meg egy egész üvcsivel...



  • Ironman2
    #29589
    Jövendőmondó szakmát választott az asszony!
  • Ironman2
    #29588
    Pék tesókák.Jobboldali a lány.xD

  • Ironman2
    #29587
    Milyen kaja ez? Fúúúj!

  • Ironman2
    #29586
    Amúgy nálam mind a két képzeletbeli barát eltünt,és az egyik gyerek kopasz,a másik meg dúshajú lett.DDD
  • Ironman2
    #29585
    Szívesen máskor is!
  • Glinda7
    #29584
    Köszönöm szépen! :)
  • Ironman2
    #29583
    Olyan édes a Katy Perry cuccok hogy elolvad tőle a monitorom
  • Ironman2
    #29582
    Sőt! A Katy Perry édes apróságok cuccok,és a Diesel cuccok is a Vár a színpad után jöttek ki még a nyáron!
  • Ironman2
    #29581
    Igen.A Természetfeletti erők most jelent meg 4.-én:

    itt olvashatsz róla,és vannak infók is:

    http://www.mysims.hu/index.php?oldal=sims3/termeszetfeletti-erok/termeszetfeletti-erok.php
  • Glinda7
    #29580
    Sziasztok! Jó rég nem jártam erre. Lenne egy kérdésem. A Vár a színpad kiegészítő óta jelent meg új? Köszi ha válaszoltok, szép szombatot Mindenkinek!