44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #30181
    A kifüstölésen kívül eddig még nem találtam mást...úgyhogy mindig azzal kezdem a kaptárban kotorászást.
  • Gólya #30180
    ja...méhészkedők: megússza valamikor is a sim a méhcsípéseket?
    a kaptár kifüstölésén kívül mit lehet tenni a kis gonoszak ellen?
  • Gólya #30179
    zombik kártételét megoldottuk...egyrészt ugye be kell zárni az ajtókat (a kertkaput is és akkor a növények is megússzák a zombitámadást), másrészt moveobjects-szel törölhetőek
  • Gólya #30178
    csak engem tisztel meg az ea ezzel vagy másnál is előfordul?
    tehát: leszedte az almát a simem - rámutatok az almafára és azt mondja nekem, hogy állapot: betakarítható...igaz, egy darab alma nincs szegény fán...
    tegnap párom is panaszkodott, hogy nem működik rendesen a kert, de akkor még azt gondoltuk, talán mert nem tetszett, hogy a régi mentést másik helyen indította újra - most viszont nálam is ugyanazt csinálja
    a telken belül máshová veteményeztem, mert a régi helyen még olyan animációt is előadott a játék, hogy egymásra tette a kifejlett fát és a növekedésben levőt

    egyszer, csak egyetlen egyszer adnának ki egy olyan kieget vagy alapjátékot, ami hibátlan...tényleg annyira nagy kérés?
    most gőz pöfög a fülemen és nagyon csúnyákat gondolok az ea-ról...de tényleg nagyon csúnyákat...
  • Joschka
    #30177
    Ja, és a trágyázásnál is ki választom, hogy a legjobb trágyával végezze el, mire sorban az összeset le trágyázza azt ennyi...ehhez nem szoktam kertészt hívni.:))
  • Joschka
    #30176
    A kerti locsolót fel tudod a simedel automata locsolásra a fejleszteni azt reggel 4 és 8 óra között meg történik a vetemények locsolása automatikusan...:)
  • Coolfire
    #30175
    Szerintem várd meg,amíg a készítője frissíti 1.38-ra.Régebben én is leszedtem az MTS-ről,de még nem próbáltam ki.
    Sokkal egyszerűbb,amit én használok-a Plantation park.Itt minden növény megtalálható,csak szüretelni kell.:)
  • Ironman2
    #30174
    Na jó ez a kertész,most próbáltam,tényleg mindent negcsinál.A telefonban ki lehet jelölni azt is ha csak locsolásra hivjuk meg,vagy trágyázásra.Megcsinál mindent rendesen:








  • Ironman2
    #30173
    Nahát aki nem akar kinlódni a kertészkedéssel,az hivja a telefonon a kertész simet:

    http://www61.zippyshare.com/v/7445407/file.html

    1.36-os patchel kompatibilis,Supernatural növényekkel,gombákkal még nem müködik!!!
  • Ironman2
    #30172
    Ah.Tök jó hogy van kertész NPC.Na ez kiváló! Telefonon lehet hívni őket,de még a Supernatural növényekkel nem kompatibilisak
  • Ironman2
    #30171
    Még nem nagyon használtam
  • Ironman2
    #30170
    Már nem játszasz?
  • Ironman2
    #30169
  • Coolfire
    #30168
    Most esett le az Álomállások óta?:)Igen,tudsz olyan lyukat ásni,hogy le tudsz bele mászni.Sőt,ha a rendőrség mellett fúrsz,akkor megszöktetheted a rabokat is.:)
    Még "külföldön" is lehet vele ásni,nemcsak a városodban.
    Nekem is kell egy,muszáj lesz hesszelni a bizományit,mert nincs idegzetem végigzongorázni a feltaláló jártasságot.
    A komornyikom meg meghülyült teljesen,telepakolta félkész kajával a házat.
  • Ironman2
    #30167
    Amúgy csak saját telken lehet használni az áskát? Mert én nem tudtam idegen telken ásni vele,és amúgy sehol se,csak otthon
  • Ironman2
    #30166
    Beleugrottam,és egy törpfaluba érkeztem ahol nem akartak velem játszani,de másodszorra már megadták magukat,és törzsfőnöknek választottak,majd kaptam egy meteoritot.DDD
  • Ironman2
    #30165
    Oh mit találtam az áskával,egy aranyló likat:








  • Joschka
    #30164
    Az meg lehet...
  • Ironman2
    #30163
    Szőlőmagot csak franciában lehet találni? Máshogy nem?
  • Joschka
    #30162
    Erre már nem is tudok mit mondani...
  • Joschka
    #30161
    Az elejétől fogva hemzseg a játék a bugoktól...én meg egy teliholdas mentéssel léptem ki a múltkor a játékból és mikor másnap mentem vissza játszani...telihold meg sehol csak fényes nappal...pfff...
  • Ironman2
    #30160
    Na erre varrjatok gombot! Amíg építkeztem,addig kiköltöztettem a családot.Építkezés után visszaraktam őket,és újra megjelentek a képzeletbeli barátok a kicsiknél,de nincs saját nevük,hanem úgy irja hogy Vili játéka,Zsolti játéka,Angelina játéka,Robi játéka
  • Ironman2
    #30159
    Na 8-an vagyunk már:
    Angelina Pék,Zsolti Pék,Vili Pék,Robi Pék,Viktória Pék,Szentistván Pék,Blair Pék,János Pék
  • bogcababa
    #30158
    sziasztok! nem tudjátok miért lehet h amikor egy sim egy másikkal eléri a baráti szintet onnantól kezdve a simmel ha arra a másikra(vagy bármelyikre akivel már barátok) kattintok egyszerűen nem történik semmi hiába nyomogatom(minden mást tudok benne csinálni)újratelepítettem már egyszer és az egyedi tartalmakat is megnéztem. nem lehet h az új patch-el van a baj?
  • nono28
    #30157
    Köszönöm a segitségeket márműködik.
  • Ironman2
    #30156
    Indítsd a sima TS3W.exe fájllal a játék könyvtárából! (Program files/The sims3/Game/Bin)
  • Flora2
    #30155
    Ez nekem is be szokott jönni, amikor a launchert indítom, de utána működik minden és elindul a játék, és nem vettem észre, hogy emiatt problémája lenne. Emiatt nem is nyomoztam utána, hogy mi lehet ez.
  • Joschka
    #30154
    Még nagyobb veteményes ládák! (ingyenes!)



    http://www.sendspace.com/file/zcotm5

    (simsvip.com)

  • Joschka
    #30153
    Passz...
  • nono28
    #30152
    Sziasztok!

    Tudja valaki hogy ez mi:http://store.thesims3.com/api/user/balance?locale=hu_HU&callback=updateBalanceCallBack???

    Mikor elinditom a játékot akkor jön be ez!
  • Coolfire
    #30151
    Azt tuti.A 3 gyerek csak új fújta a tüzet.:)
  • Coolfire
    #30150
    Én eddig csak desszertet tudtam vele édesíteni.De biztos mást is lehet.
  • Joschka
    #30149
    Ja, fincsik...de vételezzél hozzájuk tűzoltó készüléket is!
  • kem001
    #30148
    Majd este ránézek erre még. Amúgy a chilis kaják a legjobbak..DD
  • Joschka
    #30147
    Akkor csak vidd oda a kurzort az ételreceptek fölé és meg fogja mutatni, hogy melyikhez kell a méz, mint összetevő...ennyi.
  • kem001
    #30146
    Pedig úgy emlékszem, hogy minden receptkönyvet megvettem a könyvesboltban..DD
  • Joschka
    #30145
    Dehogy is!...DDDD

    Az új ételek közül van amelyikbe kell majd használni a mézet, de melyik az most nem ugrik be.
  • kem001
    #30144
    Akkor ha mézes ételt akarok csinálni, üstbe kell kikevernem?
  • Joschka
    #30143
    A könyvesboltban sok új ételrecept könyv van, de konkrétan mézes sütiset nem fogsz találni, mert nincs is.
  • Joschka
    #30142
    Hát már körülnéztem, de kb olyan ez a mézes süti gyártás, mint a feltalálóknál a cuccok garmadája el készítése...csak humbuk az egész...