44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #30221
    Ez ilyen házasság előtti gyerek lesz...hehe
  • Joschka
    #30220
    Nem, mert csak most van még a gyártási folyamat!
  • Joschka
    #30219
    Hamarosan sorra kerül náluk a lakásbővítés.
  • Ironman2
    #30218
    Ja,én a szülésre értettem amit az üzenőfalra irtam.bocs ezt benéztem.Nálam volt mikor 3-szori próbálkozásra sikerült,addigra már szerelőt kellett hivni a zuhanyhoz.hehe
  • Joschka
    #30217
    Csak kívüről látszik annak...de belül egy tüzes csődör az ipse!...hehe
  • Ironman2
    #30216
    eheheh.a vén kujonc!
  • Joschka
    #30215
    Vazze, a simem nem szórakozik ám...elsőre meg fogant a baba!



  • Coolfire
    #30214
    Hát rendelj egyet!:)
  • Coolfire
    #30213
    Majd rájössz mikor mindenki mindenkit zavarna kifelé,és összehugyozzák magukat.
  • Ironman2
    #30212
    Kicsit most csorog a nyálam:




  • Ironman2
    #30211
    Röhögni fogsz,de idáig nem vesztek össze rajta,de rakok ki a kertbe is budit.DDD
  • Coolfire
    #30210
    Most kötekedjek?8 simnek kevés egy fürdőszoba..még háromnak is.Szerintem csinálj v. két külön budit,és még legalább egy fürdőt.:)
    Kár,hogy nincs benne kert budi,amiből lehetne trágyázni a veteményt.
  • Ironman2
    #30209
    Ennyire bővítettem a kérómat.8-an vígan elférnek benne:




  • Ironman2
    #30208
    Már jó lesz ha ennyi idő után megdöngölöd egyet.Kisjóskát várjuk már nagyon! De az se baj ha lány lesz,majd akkor Jozefina lesz a neve.DDD
  • Joschka
    #30207
    Megyek...és rá vetem magamat Almára!
  • Joschka
    #30206
    Igen, kell hozzá az ezermesterségi jártasság...talán 3. szintű...már nem emléxem, hogy hányadiknál lehet azokat barkácsolni...meg a klotyót, mosdót gáztűzhelyet, mikrót...stb.
  • Coolfire
    #30205
    Valószínű,mert nagyon sok tárgyat lehet fejleszteni,de bizonyos fokú ezermesterség jártasság kell hozzá.Még a kandallót is fel lehet spécizni.:)
  • Ironman2
    #30204
    Az igaz.hehe
    Amúgy a kerti locsolót amit a Jóska bátyánk írt,azt alapból nem lehet upradgelni,gondolom kell hozzá valamilyen szintü ezermesterség is?
  • Coolfire
    #30203
    Ez csak a fővonal.:)Emellett persze van még más is,amíg ki nem fagy.:)
  • Ironman2
    #30202
    Nem szoktam tervekkel leülni simsezni,az a jó ha mindig közben találok ki dolgokat.Mondjuk egy tervem van hogy mindegyik menjen melózni,már 4-en dolgoznak,és szépen dől a lé.Lehet be kéne fektetnem ingatlanokba
  • Coolfire
    #30201
    Király!Van valami konkrét terved is,v. csak úgy játszol?Én mindig tűzök ki valami célt,most például mégiscsak elkezdem valamelyik felnőtt simmel a feltalálói jártasságot.:)
    Hugo átjön,ha szépen megkérem?:)
  • Ironman2
    #30200
    Hajnal négyig kb
  • Coolfire
    #30199
    Én nemsoká megyek,te meddig leszel?
  • Ironman2
    #30198
    Látom már a Seasons is bekerült.D
  • Ironman2
    #30197
    Tök jó lett az új banner.Sajnos még a régi látszott nálam,de ürítettem mindent a böngészőben,és most látszik az új
  • Ironman2
    #30196
    Valaki játékban esetleg?
  • Ironman2
    #30195
    Gondolom a saját eszköztárába.EZek a kertészek nem szüretelnek most nézem,úgyhogy azt magunknak kell elvégezni.Nem is baj
  • Ironman2
    #30194
    Most nézem hogy kettőt is lehet hivni egyszerre:

    http://www.modthesims.info/download.php?t=459967
  • Coolfire
    #30193
    Én mostanáig nem tudom,hogy a komornyik ha méhészkedik-bár ez az újnak nem szokása-hova rakja a lépet és a mézecskét.
  • Ironman2
    #30192
    Azt nem tudom hova rakja majd a terményeket.Mindjárt megnézem van-e rá update
  • Coolfire
    #30191
    És megbízol benne?Nem vesz le magának százalékot?
  • Ironman2
    #30190
    De ez le is szüretel,meg mindent elvégez magától,akkor miért ne hivjam?
  • Coolfire
    #30189
    Ennek elég nagy a valószínűsége.Nagyon érzékeny lett a játék az egyedi cuccokra,hackekre és a modokra.Még anélkül is egy bughalmaz.:)
  • Coolfire
    #30188
    Általában nem.A simem mindig a kaptár kitisztásakor csípik meg,utána meg is támadják.Elég szar,mert 15 simpercig -200 hangulat..Még jó,hogy nem érzékenyek a méhcsípésre a simek.:)
  • Coolfire
    #30187
    Nekem a komornyik hülyül meg egy idő után,és ha megnyitom az üzifalat általában ki is fagy.Ráadásul conflictot jelez a dashboard a hivatalos fileoknál is.
  • Joschka
    #30186
    Ja, próba szerencse...
  • Gólya #30185
    most még az jutott eszembe, hogy ha lesz türelmem, lemásolom a telket
    ui. egy letöltött házat alakítottam át és nem tartom kizártnak, hogy volt/van valami rajta, ami esetleg bekavarhat (párom ennek a teleknek a másolatán játszik)
    vagy kezdek egy új játékot...valami csak kibukik
  • Joschka
    #30184
    Szerintem sem azok kavarnak ott be...nálam egyébként a no memorys mod volt a tettes...ki is dobtam...azóta jó a kertészkedés.
  • Gólya #30183
    nem...ill. az a régi fényakármi van fent meg a kajáláshoz valami...megnézem...

    na tehát van a lighting tweaks és egy NRaasNoCD

    eddig semmi gond nem volt sem ezek sem a letöltött cuccok miatt
    gyanítom, most sem ők a hunyók...
  • Joschka
    #30182
    Érdekelne, hogy használtok e a játékhoz valamilyen modet e? Mert a növénytermesztésnél nálam mongyuk az okozott furcsaságokat.