44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #30661
    Hát rengeteg új ruha jön akkor az Évszakossal....
  • Joschka
    #30660
    A csaj meg itt elől mindjárt oda fagy...
  • Joschka
    #30659
    Újabb kép a közelgő Évszakok kiegből.

    Tehénvirág jelmezt is hordhatnak a simek.



    (simsvip.com)
  • Ironman2
    #30658
    Jó kis hó lesz! A csávó talpa nem látszik benne
  • Ironman2
    #30657
    Új kép:

  • Ironman2
    #30656
    Na ki megy még ma játszani?
  • Joschka
    #30655
    Viszont úgy döntöttem, hogy az 1985-ös Hill Valleyt fogom el készíteni...már amennyire a játékban tudom majd....
  • Joschka
    #30654
    Ez igaz...hehe
  • Ironman2
    #30653
    Az jó,bár én azt nem szoktam nyüstölni,az a te szakterületed.
  • Joschka
    #30652
    Ja, megjelent a legújabb TSR Workshop és már bele is feszegették az évszakosnak a helyét is a beállításokba...hehe
  • Joschka
    #30651
    Hát lesz azokban a napokban nyüzsgés itt rendesen az biztos...
  • Joschka
    #30650
  • Joschka
    #30649
    Ja, a többiek csak gyártsák a sok terméket, míg te izzadsz a sims mellett...
  • Ironman2
    #30648
    Én meg azon agyalok hogy ne legyek akkor éjszakás.Majd holnap konzultálok a főnökömmel.DDD De nem árulom el miért.Nagyon fontos családi esemény miatt kérek szabit arra a hétre.Úgyis van 2 időpontom azon a héten vizsgálatokra.Mázlista vagyok!
  • Ironman2
    #30647
    Sok esély nem lesz,de a lehetőség adott
  • Joschka
    #30646
    Óh...mikor jön el az már....már nem is várom semennyire sem...DDDDDDD
  • Joschka
    #30645
    Láttam, hogy be cirkáltál...és én is...hehe
  • Ironman2
    #30644
    Na Simsvipen elkezdődött a játék! Cuppanjatok rá,lehet nyerni Seasons Limited Editionst.Csupán regelni kell,meg egy kommentet írni nov9-ig.11-én sorsolnak! Most viszont 2 nyertes is lesz!

    http://simsvip.com/2012/10/14/simsvips-seasons-limited-edition-giveaway-sticky/
  • Ironman2
    #30643
    28 nap.istenem!
  • Joschka
    #30642
    Még semmi sem biztos...úgyhogy erről ennyi, mert olyat kapunk a hg-től, hogy el szállunk.
  • Roccio
    #30641
    jó az megint ülsz az iskolapadba :PPP
  • Joschka
    #30640
    Szerintem se kéne az évszakos után...
  • Ironman2
    #30639
    Egyetem
  • Joschka
    #30638
    Ez jön majd Januárban...

  • Roccio
    #30637
    az is jó lesz...
    most már úgy vagyok vele hogy egyre egyre jobb lesz a sims 3! :P
  • Joschka
    #30636
    Előbb jön januárban az a 70-es, 80-as, 90-es évek Cuccos, azt utána meg megyünk egyetemre valószínüleg...hehe
  • Joschka
    #30635
    Egy boltos kieg nekem is jöhet...
  • Roccio
    #30634
    üzletesdi lehet az évszakos után jön vagy elvileg az egyetemet nyektetik :P
  • Ironman2
    #30633
    Ennél is van határ:a csillagos ég! Sőt most fognak belelendülni igazán,mert kijelentette Ben Bell bácsi a múltkor hogy még sok lehetőség van a Sims3-ban.Igazából egy graf.tuning kéne,azt jöhet annyi kieg amennyit nem szégyellnek gyártani.Én speciel az üzletesdit várom nagyon már.
  • Joschka
    #30632
    Amíg van hely ott alul az indítópanelben a szűk kis sávon az ikonoknak, addig biztosan lesz még néhány kiegészítő a játékhoz...
  • Bal0924
    #30631
    Ezek már sosem fogják abbahagyni a kiegészítő gyártásokat?
    (Még az évszakokat megveszem, aztán abba hagyom a gyűjtését. nincs ennyi pénzem, sőt lassan a gépem se fogja bírni...)

    Az 1 és 2-nél ott volt határ. :)
  • Ironman2
    #30630
  • Joschka
    #30629
    Ja, nem komplettek az biztos...
  • Roccio
    #30628
    hát a formája olyan de közbe a valóságba vámpír ... ez olyan mint mikor boszorkány külsejű vámpírt csinálsz..
    csak most igen kis meglepetés hogy lehet űrlény külsőben is..
    de jó az.. :DDD
  • Ironman2
    #30627
    Űrlény külsejü vámpír????

    Ezek már nagyon nem normálisak!
  • Ironman2
    #30626
    Újabb infók:

    Űrlények - az új generációk:
    - Amikor egy férfi Simet az űrlények elrabolnak, majd később gyermeket várva tér vissza az életbe, a gyermek biztosan űrlénynek fog születni. Ennek az az oka, hogy a férfiak valójában nem terhesek, csupán kísérleteznek rajta az űrlények, és inkubátorként használják fel a testet, amíg arra az űrbébinek szüksége van.
    - A Sims 3-ban lehet etyepetyélni az űrlényekkel. Ekkor - a többi lénytől eltérően - nem 50-50 % az esély arra, hogy űrgyermek szülessen. Minden csak a géneken, az öröklődésen múlik. A generációk során minél dominánsabb lesz az emberi faj DNS-e, annál kevésbé valószínű, hogy űrlény fog születni.
    - Amennyiben rendelkezel a Természetfeletti erők kiegészítővel, úgy lehetőség van arra is, hogy az űrlények természetfeletti lényekkel etyepetyéljenek, így előfordulhat, hogy egy űrlény külsejű vámpír fog születni.

    Időjáráskő:
    Vámpírok - Az Elhomályosító köd hatása alá került Simek hagyják, hogy a vámpírok igyanak belőlük és átváltoztassák őket.
    Tündérek - A Frissítő permet hatására a szomszédság összes növénye meg lesz öntözve, trágyázva, és még a gaz is eltűnik körülöttük.

    mysims.hu
  • Joschka
    #30625
  • Joschka
    #30624
  • Ironman2
    #30623
    Ezért jó a kemence.Rá lehet ülni!
  • Joschka
    #30622
    És itt van videón is a búbos kemence használat közben.:)