44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #30904
    Innen le tudod tölteni mindig az aktuális superpatchet:

    http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/175477.page
  • Ironman2
    #30903
    Peggy skin van neked felrakva látom
  • mrredbull18
    #30902
    superpatcht hol kapok ? ezt nem értem .... még nem tudtam beszerezni a sims3at eredetiben és ezért ha pl. most leszedem a netről hogy megtanuljam ezt a kiegészitőzést akkor azzal is megtudom? arra célzok hogy ha pl. leszedem a sims 3-at rányomok 2 kiegészitőt akkor hogy tudok ugy játszani hogy mind a 2 kiegészitő benn legyen és az alapjátékkal játszok de közben a 2 kiegészitőt is ugyan ugy tudom használni? ..
  • Joschka
    #30901
    Hopp megjött Piroska (igen ez az a másik vicces Piri) és az ő farkasa...



  • Joschka
    #30900
    Hát itt még most a Sims 3 Évszakokat nem tudod fel tenni, mert az csak November 13-án jelenik meg.
  • Ironman2
    #30899
    ts3w.exe csak akkor jelenik meg ha fent van a superpatch! Régen sima ts3.exe volt a neve
  • Ironman2
    #30898
    Az a launchert inditja,és nem közvetlen a játékot.Csinálj egy parancsikont a játék indító exe fájlról:

    Program Files/Electronic Arts/The Sims3/Game/Bin/Ts3w.exe
  • mrredbull18
    #30897
    huh :D ezt most 1 kicsit "mezei" nyelven is elmondod? xD és az .exe-re visszatérve az nem jó ha a "parancsikonnal" inditom amit auto-n kitett az asztalra?
  • Ironman2
    #30896
    Persze hogy benne lesz,de az alapjáték ts3w.exe-vel inditsd továbbra is a játékot.
    alap+aktuális superpatch,és utána a kiegek jöhetnek.Mindegy a sorrend,ha már fennt van a superpatch
  • mrredbull18
    #30895
    tehát akkor ezt ugy kell hogy felteszem a sims 3at majd fel a pl. az évszakokat meg a házikedvenceket és elinditom a sims 3at és akkor mind a 2 kiegészitő benne lesz vagy hogy? :D mert ezt sims 2vel se értettem nagyon... pedig abból szinte mindegyik megvan eredetibe
  • Joschka
    #30894
    Ja, 30 főnél már akad is a játék mikor össze röffennek egy telekre...DDDDDD
  • Ironman2
    #30893
    Hisszük ha látjuk!
  • Joschka
    #30892
    Megnyugtatásul mindenkinek:

    " Az Évszakoknak nem lesz magasabb a rendszerkövetelménye, mint az
    utóbbi nagy kiegészítőknek. Gyengébb gépeken is elérhető lesz az
    időjárás, csak az effektek részletessége változhat. Azt viszont
    kiemelték, hogy a megadott minimum rendszerkövetelmények mindig az
    alapjátékra ÉS az adott kiegészítőre vonatkoznak. Ha többet
    telepítesz, akkor a követelmények nyilvánvalóan magasabbak
    lesznek."

    (mysims.hu)
  • Joschka
    #30891
    De ha még a Leszáll az éj kieg is fent lesz a gépeden, azzal tudsz diszkót is készíteni, és egyéb bárokat. A simed pedig többek között mixerkedni is tud majd.

    A többi Sims 3-hoz tartozó kiegészítőről bővebb, részletesebb leírásokat Itt olvashatsz a bal felső részen a Sims 3 gomb alatt az egyes kiegészítők címére kattintva.
  • Joschka
    #30890
    Hehe...az szép látvány lesz...mini elefánt..DDDDD
  • Joschka
    #30889
    Sőt ha a Természetfeletti erők kiegészítőt is fel teszed, akkor abban ben van a játékban olyan beltéri ültető ládák, amelyekben gomba fajtákat és egyéb más növényeket is nevelgethetsz bent a simed lakásában, és méheket is tarthatsz...kaptárban!
  • Ironman2
    #30888
    Csak a füle,meg a farka fog kilógni a hó alól.D
  • Joschka
    #30887
    Persze, hogy fel teheted a Házi kedvencet is...sőt írják is, hogy az évszakokban amikor éppen tél van és kis termetű a kutyusod...akkor alig fog ki látszani majd a hóból...Még jó, hogy a simemnek németjuhász kutyija van...
  • mrredbull18
    #30886
    pffuuu ez nagyon király :D 1 kérdés, ha pl. jáccom a sims évszakokat akkor mellette ott lehet a sims 3 házikedvencek is? tehát 2öt 1ben játszhatok?
  • Joschka
    #30885
    Ja, és ráadásul a nyelvük el sem éri a jégkrémet!!!!!
  • Joschka
    #30884
    Ja, biztos lesz egy néhány, amivel majd mindenkit meg őr(jítenek)vendeztetnek majd...
  • Joschka
    #30883
    Nem vagy egyáltalán ünnep rontó...bár ilyen "menjünk a kertvégébe és ott fél óra múlva kezet fogunk" jelenséggel még nem találkoztam. Viszont engem csak az zavar mikor ki veszi a fagyigépből a nyalnivalót, akkor mi a bánatnak kell a simnek 6 métert arrébb mennie és ott a géppel szembe fordulva fogyasztja el a nyalcsiját...Ez megint olxan felesleges baromság...de ugyanezt csinálják majdnem a jégkrémes autónál is.
  • Coolfire
    #30882
    Külön fejlesztik/tesztelik már nagyon régen,de ez nem jelenti azt,hogy nem lesz hibás.Sőt!Szerintem több bug lesz miatta,mint bármelyik miatt.
  • Ironman2
    #30881
    Nem vészes,csak 12 oldal,gyere át a másik topikba
  • lucifer9393
    #30880
    ó, milyen megtisztelő... most ráérek, megpróbálhatom. Hacsak nem túl szakszöveg, mert azzal hadilábon állok.
  • Ironman2
    #30879
    Jó hogy itt vagy.Nincs egy kis időd? Már a múltkor hiányoltalak.Egy kis szöveget kéne lefordítani.
  • Ironman2
    #30878
    Ja,az érdekes lesz majd hogyan oldják meg
  • lucifer9393
    #30877
    Nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem ez a cukorkéregetés is nagyon bugos lesz. Nálatok nincs úgy, hogy ha becsengetsz valahova, akkor egy évtized, amíg vki ajtót nyit, és általában nincs elég hely az ajtó előtt kezet rázni, ezért forognak, dobbantgatnak a lábaikkal, fütyörésznek, amíg mind a kettő eljut egy olyan távoli heylére az udvarnak, ahol végre kezet tudnak rázni.
  • Joschka
    #30876
    Sims 3 Évszakok kép



    (simprograms.com)
  • Coolfire
    #30875
    Nem igazán passzol össze-egyelőre-a SN-al.Azt ígérték,hogy "bővülni" fog a repertoár,de valahogy eddig még nem jött össze.
    A könyvből varázsigéket tanulhatsz,az üstben bájitalokat főzhetsz.Annyira nem "komolyakat" mint az alkímiás szerkóval.
  • lucifer9393
    #30874
    Mire jó amúgy a store-ből az üst, meg a varázskönyv? Gondoltam kicsit elszórakozok a Supernaturral így a szünetben, de nem találok kifejezetten boszi üstöt, csak az az alkímikus izét.
  • Roccio
    #30873
    Magyar felirattal :)


  • Joschka
    #30872
    No, akkor irány egy jót simsezni...hehe
  • mrredbull18
    #30871
    értem, királyság :D akkor minnél előbb beszerzem :D
  • Ironman2
    #30870
    Gratulálok!!!

    Lehet táppénzre menni akkor majd.
  • Ironman2
    #30869
    Mindenképpen kell az eredeti játék.Én is ezért vettem meg.A Vár a szinpad óta viszont van egy Simport menü amit ha megnyitsz,akkor egymásnak lehet küldeni simet fellépésre,és ha sikerült a fellépés,akkor jutalmakat lehet érte bezsebelni a store-ból.
  • mrredbull18
    #30868
    értem, tehát akkor muszáj az eredeti játék ha veletek akarok játszani? mert lehetséges akkor hogy beszerzem... csak gondoltam hogy elég a tört verzió is :D
  • Ironman2
    #30867
    Mi az üzenőfal miatt szoktuk egymást játékra invitálni,mert a játék alatt/közben,lehet csetelni
  • Ironman2
    #30866
    Csak küldözgetni lehet ajándékokat,de ahhoz kell egy eredeti regisztrált alapjáték a sims3.com-on kell beregisztrálni a megvásárolt játékot
  • mrredbull18
    #30865
    mondjuk mindent? :D még nincs fenn a sims 3 , de ha leszedem a netről és játszok akkor hogyan tovább hogy pl. veletek tudjak játszani? :D