44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #30864
    Az attól függ, hogy mit szeretnél tudni?
  • Joschka
    #30863
    Ja,... tömni azt nem lehet benne...biztos, mert kicsi a hely...
  • mrredbull18
    #30862
    akkor 1 kis segitséget / tanitást kaphatok? :D
  • Ironman2
    #30861
    Még jó hogy az ufóban nem lehet majd toszni.
  • Coolfire
    #30860
    "Hagyományos" multija nincs,de van pár online közösségi funkció,amik a különböző kiegészítőkkel elérhetők.Üzenőfal,turné,ajándékküldés etc..
    Igen itt is lehet segítséget kérni,warezhoz viszont a halálfejre kell kattintani.
  • mrredbull18
    #30859
    Hello, nem vagyok tisztában ezzel a topikkal még ezért gondoltam irok. 1. kérdésem és lényegében az összes is, hogy a sims 3-at lehet multiban is és ezért van ez a topik vagy single-ben csak de viszont itt lehet segitséget kérni? :D ha tán egyik sem akkor 1 kis infot kaphatok? :D
  • Joschka
    #30858
    Sims 3 Évszakok infók

    - Jelenthetsz beteget az iskolában vagy a
    munkahelyeden. Sőt, akár betegnek is hazudhatod magad,
    csak aztán le ne bukjál!
    - Nem lesz kertész a játékban
    - A Sims 2 Évszakok kiegészítőjében jelentős szerepet
    kapott a kertészkedés. Mivel ez már az alapjátéknak a
    része, így most nem erre helyezték a hangsúlyt.
    - Tavasszal láthatod, amikor a lombhullató fák újra
    leveleket hoznakű
    - A medencék és a szökőkutak nem fagynak be, utóbbiak a
    fagy beálltával leállnak.
    - Az alapbeállítás szerint a játék a Nyár évszakkal
    kezdődik. Ezen persze változtathatsz.
    - A tervrajzokat nem lehet majd megosztani a Bazárban.
    - A játékkal természetesen jónéhány tervrajz érkezik.
    - A meteorológusok 5 nappal előre megmondják az időt.
    - Tavasszal többet esik majd az eső.
    - Az ősz évszak törpéje Cracklin' Nackerbell névre
    hallgat angolul. Egy seprűn lovagló boszorkány képében
    jelenik meg.
    - 5 új törpe érkezik a játékba.
    - Az UFO járműveken nem lehet etyepetyélni.

    (mysims.hu)
  • Coolfire
    #30857
    Szép kis hely.Ha lenne időm/lóvém ide szívesen ellátogatnák.De ez sem fog összejönni,ahogy az Oktoberfest sem..:(
  • lucifer9393
    #30856
    Ez a Monte vista le se tagadhatná, hogy Monterrigioni-ról mintázták.
  • Joschka
    #30855
    Nemsokára (Télen) jön megint egy újabb város: Monte Vista



    Amivel kapunk majd egy fatüzeléses kemencét, melyben többek között Pizza, Kalzone, Lassagne is süthető.





  • Joschka
    #30854
    Csak kosárra dobálás van...meg van egy ilyen beltéri kosárra hajigáló gép is hozzá...DDDD
  • lucifer9393
    #30853
    de jó, ezt nem is tudtam. Lehet csapatoknak is játszani? Vagy csak kosárra dobnak?
  • Joschka
    #30852
    A szaunához és a masszázsasztalhoz elég ha beszerzed az Álmok szigete várost (Sunlit Tide)

    Ja és van már kosárlabda palánk is a játékhoz...

  • lucifer9393
    #30851
    Ja, elég sokkal le vagyok maradva. Még a szaunát + kádat se láttam, se az új várost... most van vagy 2 hét szünetem, tervezek végre kicsit játszani is :)
  • Joschka
    #30850
    Hát akkor kezd azzal, ha éppen van rá időd...
  • lucifer9393
    #30849
    Ja, én még a Supernaturallal is le vagyok maradva... nyár óta be se kapcsoltam a játékot
  • Joschka
    #30848
    Ne réjjá...majd lesz téli szünet, akkor nyomathatod te is, addig meg csak tanuljál...
  • lucifer9393
    #30847
    Olyan hangulatos ez a videó, hogy mindjárt sírok :) Kár, h. a vizsgaidőszakban fog megjelenni... nem fogok bejárni a topikba, csak hogy ne fájjon a szívem, hogy ti játszotok vele, én meg kitanulom a belem
  • Itt Évi
    #30846
    hm... fenébe. igen mentenem kellett volna. mostmár mindegy. tanulság van :) de még megpróbálom, hátha vissza lehet valahonnan fogadni.
    de azért köszönöm szépen:)
  • Coolfire
    #30845
    Sajna még tippem sincs.Nekem is vitték el a kutyókat,mert a simnek a turnék miatt nem volt ideje vel(ük)e foglalkozni.Én a menhelyről nem is próbáltam meg visszaszerezni,ergo nem tudom az hogy működik.Ha itt senki sem tud segíteni,kérdezd meg a mysimsen.
  • Ironman2
    #30844
    Hú,ezt én nem tudom,neharagudj.Mindig csinálj egy mentést ha valamilyen állatot létrehozol vagy szerzel a tárolóba,mert fájdalmas elveszíteni a kis jószágot.Ezt én is tudom,mert nekem 2 kutyám múlt ki a játékban,de megvannak,mert kölyökkorukban elmentettem őket
  • Ironman2
    #30843
    Jancsi,és Juliska,meg a Boszi emberbarát változatban.Mindenképpen szexis boszit akartam nagy csöcsökkel.Jancsi,és Juliska nem testvérek,kizárt dolog! Szerelmesek egymásba:



  • Itt Évi
    #30842
    Hello :D lehet, hogy kérdezte már valaki, de nem tudok értelmes kulcsszavakkal rákeresni a problémámra és sehol nem találom a választ! :D segítsetek. Szóval : elvitte a menhely a kutyámat, mert nem megfelelően tartottam :( pedig de. no mindegy.tudja valaki hoyg szerezhetem vissza? első nap láttam a menhelyen, de akkor még friss volt a "bűnöm" és nem engedték. mire letelt a 2nap most meg már nincs az örökbefogadható kutyák közt..... :(( mit csinálhatok? segíí... :(
  • Ironman2
    #30841
    Na megszámoltam a lakosságot.Kereken 100 fő van a kis városomban., (meg is hízott a simcompositioncache 509 mb-ra:))
  • kem001
    #30840
    Villanypásztor nem lesz bent?DDDD
  • Joschka
    #30839
    Hehehe...hát a cukros cuccokban sem találni jobb kacatokat.:))))
  • Ironman2
    #30838
    Ez nem tetszik.fúj! DDDD
  • Joschka
    #30837
    Kedvelem az 50-es évek hawaii stílusát...azt próbáltam meg csinálni.
  • Joschka
    #30836
    Ja, hát mivel trópusi a többi ház, hát gondoltam olyant építek, ami bele illik a környezetbe.
  • Scany01
    #30835
    kicsit retró de fasza
  • Joschka
    #30834
    Hát ez enyhén szólva is undorító....annyira émelygős, mint egy oroszkrém torta...
  • Joschka
    #30833
    Ilyen mézeskalács házra gondoltál?

  • Joschka
    #30832
    Vagy be mászik csak úgy simán...
  • Ironman2
    #30831
    LOL.Betörő meg átsétál rajta
  • Joschka
    #30830
    Vasember!!!!! dobálhatod ki most az égősort....lehet az évszakokban csirbázni az ajtóra...DDDDDD
  • Joschka
    #30829
    Sims 3 Évszakok - infócskák

    - Lesznek nyitott ablakok a játékban, amelyek tökéletes
    lesznek a nyári melegben. Ezeket az ablakokat nem lehet
    majd becsukni.
    - Ha a házat égőkkel szeretnéd feldíszíteni, kattints az
    ajtóra, ott érhető majd el a megfelelő opció.

    (mysims.hu)
  • Joschka
    #30828
    Íme ismét az Álmok szigeti házam képekben.







  • Joschka
    #30827
    Ahhoz tapétát tudnék gyártani...csak túl nyálasan csöpögős lenne...DDDDDD
  • Ironman2
    #30826
    Na megyek megcsinálom a Jancsi és Julcsikát,meg a Vas és edényorrú banyát.Mézeskalács házikó tervem nincs sajnos,de jó lenne
  • Joschka
    #30825
    Én most szedtem le a legújabb Ubuntu Linuxot, azon a Wine segéd progi alatt szépen fut a sims 3 összes mindene...még egyedi tartalmat is tudsz alatta a játékba a launcherrel bele rakni...hehe