44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #30944
    Amúgy itt van 2 concept art a kiegről:

    Ide klikkelj!

    Ennél többet mi se tudunk róla,majd januárban jön!
  • Joschka
    #30943
    Ühhü...
  • Ironman2
    #30942
    Erre ő is rájött
  • Joschka
    #30941
    Voltaképpen a 70-es, 80-as és 90-es évek ruha és bútor divatjáról fog szólni az új cuccos.
  • Joschka
    #30940
    Igen, ki lehet kapcsolni szépen azokat a rusnya dögöket:)))

    Lehet benne méhészkedni, veteményes ládákban ültetni, új ételeket főzni...én ezért raktam fel igazából csak...de már nagyon várom az évszakost, mert abban rengeteg jó dolog lesz...hehe
  • Ironman2
    #30939
    Hogyne érdemes felrakni.Sok jó dolog jött a kieggel.A zombikat meg ki lehet iktatni egy mod-al,majd átküldöm ha kell a mod.A többi lényt meg a menübe ki lehet kapcsolni,és a paparazzik se jönnek már,mert azt is lehet szabályozni.Többé nem lehet csillagos ember a családban!
  • Ironman2
    #30938
    Ott vannak rajzok amiket linkeltem.Ruhák,egy-két bútor,meg frizurák a disco korszakából
  • Svenson
    #30937
    Amióta felraktam a pathet, most nem tudom, melyik volt, nem megy igazán a játék.

    A term. felettiben ki lehet kapcsolni azokat a lényeket? És amúgy milyen? Érdemes felrakni?

    Annyit írtatok, mióta nem voltam, hogy nem győzöm olvasni.
  • Svenson
    #30936
    Mi lesz benne?
  • Ironman2
    #30935
  • Joschka
    #30934
    Nyugi, nem lesz semmilyen xar abban a palacsintában, mert jó lesz az évszakos nálad is, ahogyan eddig volt a játékod a többi kiegészítővel is!
  • Svenson
    #30933
    Nahát, ez tényleg mázli. Melyik ajtó az? Amúgy tudsz játszani Southforkkal? Nem szaggat? Rakhatnál fel képeket.

    Én nem simsezek megen, nincs rá időm. A term. felettit fel se raktam. De ha az Évszakoshoz kell eredeti alap, akkor sz@r van a palacsintában. :((
  • Joschka
    #30932
    Még (már csak!)3 hét van vissza!!!
  • Joschka
    #30931
    Ja, szóval a primitív verziót szedted le...DDDDDD
  • Ironman2
    #30930
    Jó hogy van simed nálam.Elhelyezem majd egy telken azt is
  • Ironman2
    #30929
    Ősemberes.D
  • Joschka
    #30928
    Na, mi van fiúk mi nem tetszik?



    Szedek egy kis harapni valót...



    Ennyi meló után lazulnom kell.



    Ez meg még jobb...

  • Joschka
    #30927
    Piroska és a farkas...

  • Coolfire
    #30926
    Remélem most már meguntad a hülyeséged,és befejezted...
  • Coolfire
    #30925
    Csak nem "megtartottál"?De kedves..:)Az akkor készült,mikor turnéztam nálad.Jól nézek ki?Ez a Metallicas v. az ősemberes?:)
  • Joschka
    #30924
    Egyébként csak is gyári cuccok vannak a spinén...
  • Joschka
    #30923
    Majd kutyust, vagy Barkasembert meg kreálsz hozzá ha akarsz...hehe
  • Ironman2
    #30922
    Ezer hála neked.Így amúgy egszerübb,mert nem kell vacakolni a launcherben,bemásolom a Saved Simsbe,majd létrehozom mint játszható simet,és kész is
  • Joschka
    #30921
    Tessék:

    Piroska_Vörös.sim

    http://www.sendspace.com/file/ctetdg
  • Joschka
    #30920
    Jó, akkor majd be mászok oda...:)
  • Ironman2
    #30919
    A Családkészítőben alul a pici fejikonnál van a lista,ott van a mentés a tárolóba,és úgy menj rá a simsablonokra,ott megtalálod a kimentett simedet,és egyúttal bekerül a Saved sims mappába.Amik abban a mappában vannak simek,csak a simsablonoknál lehet behozni az egyedi tartalmaknál.
  • Ironman2
    #30918
    Nem néztem el semmit se.Ha bemész a családkészítőbe,akkor ott ki lehet menteni a simet egy tárolóba,és úgy kerül be a Saved Sims mappába.Nálam van ott vagy 8 sim,köztük Coolfire sim is
  • Joschka
    #30917
    Nem néztél el valamit? A Saved sim mappába nálam csak egy olyan nevű fájl van, hogy: downloadedsims.index

    De ki exportáltam sims3packban: Vörös Piroska és Ordas néven, ha úgy megfelel.
  • mrredbull18
    #30916
    persze én holt becsületes vagyok :D természetes hogy az originről szedem le :D vagy steamről xD
  • Ironman2
    #30915
    A többi az "tesztpéldány"
  • Gólya #30914
    a többit is - ugye? ne okozz csalódást...
  • Ironman2
    #30913
    Nekem eredeti az alap.6000-ért vettem a Cd galaxisban
  • Gólya #30912
    miért - te nem? :O
  • Ironman2
    #30911
    Ő biztos az Originről szedi,mert becsületes vásárló.D
  • Gólya #30910
    nem leszeded...legfeljebb a polcról:)
    vedd már a lapot...van másik topic is
  • mrredbull18
    #30909
    ja értem oks :D kössz :D ma kipróbálom és ha elakadok akkor sikitok :D
  • Ironman2
    #30908
    30896-ban leirtam a sorrendet
  • mrredbull18
    #30907
    na tehát akkor most megint nem értek sok mindent :D leszedem a sims 3at , le 1 kiegészitöt, pl. házikedvencek, és felteszem mind 2öt :D elöbb sims 3 utánna kiegészitő majd leszedem a superpatchet? és felteszem és utánna ha játszok akkor ha még teszek kiegészitőt akkor az is ott lesz?
  • Ironman2
    #30906
    Na ezt átadhatnád nekem Jóska,de .sim fájlban legyen,hogy ne kelljen telepitgetnem.A Saved sim mappában vannak a .sim fájlok.Mentsd ki a családkészítőben
  • Ironman2
    #30905
    A kiegészítők azok új interakciókat,helyszineket,és új cuccokat adnak hozzá általában az alaphoz.Csak mindig egy adott téma körül forog az egész,pl:munka,szórakozás,kirándulás,Katy Perry