44549


no-warez.gif
  • Gólya #31504
    utóbbi időben ez van...így megyünk dolgozni...mi lesz, ha leesik a hó? még csak nem is szőröstalpú...:)

  • Gólya #31503
    az már tényleg nem jó

    nálam viszont Hidden Springs kavar be, de nagyon
    úgy fog repülni, mint a zászló...
    az egész gépet újraindítottam, azóta semmi gond - legalábbis egyelőre

    pedig olyan szép hely...de hát ha nem megy, akkor nem megy:(
    és inkább HS repüljön, mint a játék
  • lucifer9393
    #31502
    Még mindig jobban jársz, mint én, akinek el se indul az új patch-csal a dolog...
  • Ironman2
    #31501
    Én is most rendeztem át a tárolómat.Már mindenki házzal együtt van kimentve,így megspórolom a költöztetési időt ha új mapra megyek
  • Ironman2
    #31500
    Csinálj egy mentés másként-et.Töröld ki az 5 db cache fájlt a dokumentumokból,és inditsd ujra az egész játékot.Jó lenne ha új játékot is kezdenél,de ments ki mindent a tárolóba elötte!
  • kem001
    #31499
    Ohh, köszi! Majd délután meg is nézwm.. Családostul fognak játszani..DDD
  • Joschka
    #31498
    Tessék...a festő állvány mellett találtam meg...DDD

  • kem001
    #31497
    Igen, erre gondoltam.. Próbáltam keresni, de nem találtam.. Na majd megnézem alaposabban..
  • Joschka
    #31496
    Ez a trófea az, nem?



    Azt olvasom, hogy ez a Vár a színpaddal jött...gondolom dominózni kell akkor néhány emberkével...A cucc meg valószínűleg a Szórakozás cuccoknál, ott ahol a biliárd asztalnál lehet...remélem...
  • kem001
    #31495
    Lenne egy kérdésem.. Egyik trófeánál valami dominó partit ír.. Hol találom ezt a dominót?
  • Joschka
    #31494
    Oké, kezdheted lapátolni a havat...DDDDDD
  • kem001
    #31493
    Ha egyszer ez az igazság.. A tegnapi videóban be volt fagyva kocsi ablaka.. Inkább fűthetővé teszem a garázst..DDD
  • Gólya #31492

  • Joschka
    #31491
  • Joschka
    #31490
    Előtte azért nyisd ki az ablakot, ha lehet...ne kelljen utána ablakot is pucolnod...
  • kem001
    #31489
    Nálam sincs gond vele, tervrajz mód is megy rendesen.. Bár avval még csak ismerkedek..DD Úgy is akarok egy külön konditermet építeni, mivel Évszakok miatt a drága autóim nem maradhatnak kint az udvaron télen..DD
  • Gólya #31488
    akkor nem tudom, mi van...
    most nekiugrok még egyszer, de ha most se jó, kivágom az egészet...komolyan
  • Joschka
    #31487
    Ja, pedig modot is használok...no mosaic, no memories mindegyik az 1.42 patchoz van már gyártva.:)
  • Joschka
    #31486
    Nnnnna...én igen, építkeztem tegnap is a játékban, de semmi gond nem volt...sőt még a tervrajz részt is ki próbáltam...gond nélkül és simán futott minden...nem akadt, nem döcögött a játék nálam...:)))
  • Gólya #31485
    nnnnna...
    építkezett már valaki az új patch után?
    most konkrétan kockásra martam magam...már teljesen új játékot kezdtem...szaggat, döcög, nyeklik-csuklik az egész
    most ez mi megint?

    (minden mod leszedve)
  • Joschka
    #31484
    Ne dumájjá má, úgy is tudjuk, hogy toporogva várod te is...:)))))
  • Coolfire
    #31483
    Szóval,akkor ez lesz az üdvözlőlap,amit a sátorban csináltak,ha jól értem.
    Amúgy nem tudom mit esztek annyira rajta.Inkább már a januári stuff jönne.
  • Ironman2
    #31482
    Hóangyalka jól néz ki.Azt viszont most láttam először.Online társkereső is jó.Majd ökörködök vele sokat.Randikat lehet kérni
  • Ironman2
    #31481
    Hát ez nagyon jó videó volt! Le a kalappal a németek elött.80 százalékban meg is értettem amúgy,mert én tanultam alapfokon a németet anno.Zseniális!
  • Joschka
    #31480
    Már jöhetne a kieg bizony...
  • kem001
    #31479
    Kiskutya amikor a hóban fut, az nagyon jó..DDD
  • Myselor
    #31478
    jó lesz nagyon,várom:)
  • Roccio
    #31477
    király :D
  • Joschka
    #31476
  • Joschka
    #31475
    No, akkor lehet szüretelni...



    Ez lesz az új szabadtéri pihenő hely...az éjjel kint is aludt az egyik függőágyon a simem...DDDD



    Hát nem volt ez valami kényelmes hely...



    És ivott a fiatalság forrásából ezért kapott egy napot ajándékba az élete napjaihoz. De jó!!!

  • Roccio
    #31474
    én is én is :D
  • Joschka
    #31473
    Mingyá megyek a játékba...
  • kem001
    #31472
    Remélem most este leszel a játékban... Most már megakarom várni, míg újra küldhetek ajándékokat..
  • Joschka
    #31471
    Ja, az enyém is olyan óvatosan lépked mintha tojásokon menne...ez az animáció nem okésan sikerült...biztos a tervezője eddig még csak medencében úszott...
  • Ironman2
    #31470
    Nemcsak ők.Meghivottak is vannak köztük.Mivel bulit rendeztem ottan
  • kem001
    #31469
    Gondolom saját sim-jeid..
  • Ironman2
    #31468
    Végre van egy kis élet:

  • Ironman2
    #31467
    Na ez már tetszik:

  • Ironman2
    #31466
    Nevetséges ahogy kimásznak a vízből szó szerint:

  • Joschka
    #31465
    Ja, én az előbb jöttem ki ám a játékból...most viszont van némi dolgom...majd tán este felé játszom...mivel is?