44549


no-warez.gif
  • kem001
    #31464
    Na akkor nemsokára bent leszek, majd írok ott.. Pár trófeát akarok szerezni..
  • Ironman2
    #31463
    Akkor kivárjuk azt a 9 hónapot.hehe
  • Joschka
    #31462
    Max én...úgy néz ki..:)))
  • Joschka
    #31461
    Hát majd amikor éppen velük játszom...
  • Ironman2
    #31460
    Én benne vagyok amúgyis,csak még van 20 percem
  • Ironman2
    #31459
    Tökjó! Remélem már estére megjön a KisJöska! Ezeknél tényleg 9 hónap mire jön a gyerek.DDDD
  • kem001
    #31458
    Kellene sims-eznem egyet.. Valaki esetleg?
  • Joschka
    #31457
    Klafa...legalább totális káosz van akkor nálad...építkezés!!!!
  • kem001
    #31456
    Enyémnél meg még mindig ott van a sok építési cucc..DDD Betonkeverő, homok..DDD
  • Joschka
    #31455
    Ez pedig az én "Partmenti pihende" nevű helyem...hehe






    Hehe...be indult a szombat-testi láz

    Ki itt...



    ...ki ott ropja.



    Jaj...ezt még nem is mutattam...

    Megy a románc nagyban...



    Meg mingyá jön a gyerek...

    Huhúúúúúúú!!!...kutyuli-mutyuli...meddig leszel ott bent?

  • Ironman2
    #31454
  • Ironman2
    #31453
    Beszrás lenne ha ott lubickolnak maguktól a simek
  • Joschka
    #31452
    No, akkor én is be vonszolom most magamat a játékba és Álomszigeten fogok a parton némi felfordulást rendezni...
  • Joschka
    #31451
    Ja, hát nyalni a simek is szeretnek ugye...
  • Joschka
    #31450
    Jó lesz ez nekik...
  • Ironman2
    #31449
    Ok,mindjárt csinálok egy pályát ide a partra
  • Joschka
    #31448
    A szórakozás cuccoknál van bent, ott ahol a csocsó asztal meg a biliárd is.
  • Ironman2
    #31447
    hehe.fagyigépre csak lejönnek oda.Kiváncsi leszek a bulira milyen lesz,és hányan mennek a vizbe.Amúgy nagy gáz ha nem önállóan úsznak,csak kijelölésre.Remélem egy moddal megoldják ezt majd
  • Ironman2
    #31446
    Múltkor megvettem a kosárlabdapályát is.Azóta nem is használtam,hogy kell azt lerakni,és hol van?
  • Ironman2
    #31445
    Amúgy visszatöltöttem az állást,és már nincs ott a fa.Hála istennek.Most szerveztem egy bulit este 8-ra az Öreg móló partra.Kissé alakítottam rajta:

  • Joschka
    #31444
  • kem001
    #31443
    Dehogy..DDD
  • Ironman2
    #31442
    Tök jó,majd holnap én is megcsinálom azt!
  • Ironman2
    #31441
    Ok megpróbálom,csak be kell kapcsolnom hogy messziről is látszódjanak a fák,mert a kézeszköz csak madártávlatból müködik
  • Joschka
    #31440
    Én bent a lakásban a szögletes ládikákban termesztek Csiperkét, Vargányát és Szarvasgombát, no és a felülmúlhatatlan hatású szellem paprikát...
  • Joschka
    #31439
    A járdán?
  • Joschka
    #31438
    Menj be a Városszerkesztés be és a kéz eszközzel próbáld meg ki cibálni a vízből...DDDDDDDD
  • kem001
    #31437
    Én légyölő galócát termesztek most..DD
  • Ironman2
    #31436
    Hülyeségből beraktam a víz alá egy fát,és nem tudom kiszedni onnan.WTF?

  • Ironman2
    #31435
    Jééé.Csiperkegomba nőtt a parkban..de pont a járólapon?

  • kem001
    #31434
    Amúgy megpróbáltam azt, hogy mi történik, ha simán úszás nélkül kis szigetre elküldöm.. Ott toporzékolt, hogy nem tud átmenni.. Ennyire lehetnének már okosak legalább..DD
  • Joschka
    #31433
    Majd be zavarom Lófehérkét meg a hét odaégetett töpörtyű hülye gyerekét azt akkor nyüzsgés lesz a vízben legalább.
  • kem001
    #31432
    Vagy lehet, hogy csak azon a partszakaszon nem, ahol élek? Bár ott egyedül én családom lakik...
  • Ironman2
    #31431
    Hát az gáz akkor.Mindjárt belépek meglesem.
  • Joschka
    #31430
    Majd ebéd ütán meg lesem SV-ben, hogy ott mi a helyzet...biztos a többiek félnek a víztől...
  • Joschka
    #31429
    Ja, reggel csobbantam egyet Timkalandban meg ugye az este HS-ben...de sehol senki sem volt "rajtam kívül"...
  • kem001
    #31428
    Másnál sincsenek úszkáló sim-ek a tengerben?
  • Joschka
    #31427
    Talán majd amikor meg jön a kieg, akkor remélhetőleg ez a tiltás fel oldódik...
  • Ironman2
    #31426
    "A játékélményt mostantól vonzalmi rendszer színesíti. A funkció új aspektussal gazdagítja a játék románcrendszerét, bónusszal segítve a baráti és szerelmi kapcsolatok alakulását azáltal, hogy a részt vevő felek vonzódnak bizonyos tulajdonságokhoz."

    Na ez mi?
  • Ironman2
    #31425
    Le van még tiltva az egyedi jel.Ott van az is a sablonok mellett.Eléggé bugyuta ötlet lenne ha ők szabnák meg a tervrajzokat.Ahogy elnézem jó drágák a szobák is