44549


no-warez.gif
  • kem001
    #31544
    testigcheatsenabled true, majd shift-et nyomva tartod és rákattintasz az állatra.. Nem tudom, hogy ott is lesz e életszakasz váltás..
  • Joschka
    #31543
    Még mindjárt nem, de hamarosan...talán ma.:)
  • Svenson
    #31542
    már be lehet menni az étterembe?
  • Svenson
    #31541
    Nem tudok olyat.
  • Joschka
    #31540
    Itadakimasu japán étterem (1250 sp)



  • kem001
    #31539
    Esetleg titkos kód?
  • Svenson
    #31538
    Sziasztok. Ha ki van kapcsolva az öregedés, lehet valahogy a kiscicából felnőtt macskát csinálni? Nem akarom bekapcsolni, mert a simeket még nem akarom öregíteni.
  • Joschka
    #31537
    Teppanyaki grillsütő a Mo. Csing és Társától



    Simed unja már, hogy estéről estére ugyanazokat a százszor kipróbált fogásokat készíti el? Szeretné izgalmas új módon továbbfejleszteni a konyhaművészetét? A Mo. Csing és Társa által forgalmazott Teppanyaki grillsütő segíthet a problémán, egy csipetnyi Ázsiával fűszerezve a megszokott menüt. Készíts eredeti, vaslapon pirított finomságokat, lövöldözz tűzgolyókat a hagymavulkánból, vagy kápráztasd el a szájtáti tömeget egy kis zsonglőrködéssel!

  • Joschka
    #31536
    Nekem mindegy, mint a 111 (száztizenegy).
  • Ironman2
    #31535
    Köszi az infót!
  • Roccio
    #31534
    már csak 11 nap!!!!!!!!! :P
  • lucifer9393
    #31533
    Fogalmam sincs, de ezt írja...
  • Ironman2
    #31532
    Na az meg hogy fog már kinézni!
  • lucifer9393
    #31531
    És ha jól értelmezem, minden évszak első napján le lesznek zárva azok a parkok, ahol a fesztiválok lesznek. Ez a construction mode, vagyis "építkezés" lesz a telken.
  • lucifer9393
    #31530
    Na most olvastam ki: a karácsonyi égők automatikusak lesznek a játékban a házakon. Télen, minden házon automatikusan megjelennek. Te pedig a bejárati ajtóra kattintva kapcsolhatod ki, és be őket. Más a helyzet a töklámpásokkal. Azokat külön, ezzel a szezonális kapcsolóval lehet elhelyezni minden ház előtt.
  • lucifer9393
    #31529
    A telek fajtájától függetlenül lehet használni :)
  • Ironman2
    #31528
    Csak még nincs értelme ugye.D Remélem nem ez lesz a megoldás a játékban,habár jobb mint ha ez se lenne.De ott azt irják hogy csak közösségi telken lehet előcsalni azt.Akkor a saját házunknál nem fog müködni?
  • lucifer9393
    #31527
    Ironnak igaza van, van egy kapcsoló, mint a rejtekszoba meg ködköpködő, és annak a segítségével meg tudod határozni egy-egy évszakban hogy nézzen ki a telek.
  • Ironman2
    #31526
    Jó kérdés.Az 1.42-es patchel már be lehet állítani a telkedet szezonálisra egy trükkel,bár még sok értelme nincsen.Másik topikban van róla link,és abban részletes leirás Simguru Semedi-től (SimguruGraham)
  • kem001
    #31525
    Tényleg, karácsonyi égők hogy lesznek majd? Szezonálisan? Vagy elég egyszer felszerelnem őket, és nem lesz gondom többet velük?
  • lucifer9393
    #31524
    Ja, kb. az egyetlen ismeretes hasznuk :)
  • kem001
    #31523
    Én elszoktam őket adni... 1000 simleont kaptam darabjukért..
  • Roccio
    #31522
    én sem értettem soha hogy miért vannak...
  • lucifer9393
    #31521
    Amúgy vajon miért erőltetik ezt a sokféle varázstörpét ? van végképp vmi hasznuk azon kívül, hogy teleportálgatnak?
  • Joschka
    #31520
    Na, te szemét: Mondod még, hogy rohadék?!...



  • kem001
    #31519
    Jó hogy mondod, eléggé meghíztak a Cache fájlok...
  • Ironman2
    #31518
    Páran azért voltak a fellépésen.Amúgy vannak ilyen kis négyzetek a földön ahol szinpad van,na oda gyülnek rendesen a népek:

  • Ironman2
    #31517
    Nem is volt nehéz felszedni.Rögtön első csók,és csók.Utána meg adtam neki virágot,majd egy búcsúcsókot:

  • Ironman2
    #31516
    Hó Fehérke meg baloldalon sétágat sárga köntösben.hehe
  • Ironman2
    #31515
    Ez lenne az új kapcsolatrendszer? A jobboldali széken ülő csaj odaszólt hogy szívesen megismerkedne velem,mert sok közös vonásunk van.Na vége az előadásnak aztán elbaszélgetek vele.D

  • lucifer9393
    #31514
    Néha nekem is generál hajmesresztő kombinációkat munkaruhának.
  • Gólya #31513
    hogy a tiednek eszébe jut-e, nem tudom, de amikor a csajszi úszni volt, mások is voltak a vízben
  • lucifer9393
    #31512
    Nyári hőségben, ha felkúszik a hőmérsékletük, biztos bemásznak. Gondolom azt meghagyták a Sims -ből, hogy kinek milyen a hőmérséklete. Néztem ezt a videót, németül. Nagyjából én is megértettem. Azért van változás bőven a ketteshez képest. Pl. ahogy fokozatosan olvad el a hó a városban.
  • Ironman2
    #31511
    Idáig még nem láttam olyat!
  • lucifer9393
    #31510
    Szoktak maguktól úszni a simek a tengerben?
  • Ironman2
    #31509
    Nekem szupergyors lett a játék! Javaslom mindenkinek hogy csináljon egy mentés másként-et új mentési névvel,majd lépjen ki a játékból,törölje az 5db cache fájlt a dokumentumok/electronic arts/the sims3 mappából (csak azokat szabad törölni,amikben megtalálható a .cache szó! 5 db van belőle)
    úgyis újra létrehozza majd a játék

    Majd újrainditani a játékot az új mentéssel,és kész is
  • Ironman2
    #31508
    Szerintem nem
  • lucifer9393
    #31507
    Hát elég szerencsétlenre sikerült. Szerintem nem bug, csupán igyekeztek vmi olyat tenni a járásukba, ami érzékelteti, hogy nem tudnak csak olyan szabadon mozogni a víz alatt. Csak bénán sült el :D A szaladás és béna a játékban, úgy rohannak, hogy a kezeiket kilométerre hajigálják :D A Sims 2-ben nem így jöttek ki a tengerből?
  • Ironman2
    #31506
    jaj de fostré animáció ez már!!!! Én nem így szoktam kijönni a vízből? Ez tuti valami bug! Most éppen be is sárgultak mire kimásztak a vízből.

  • kem001
    #31505
    Majd adsz rá mamuszt..DDD