44549


no-warez.gif
  • kem001
    #31587
    Na azt hiszem egész nap időjárás jelentést fogom nézni..DD Amúgy újságban is lesz előrejelzés, vagy csak tv-n és számítógépen?
  • Ironman2
    #31586
    Én is,mert tanultam oroszul vagy 6 évet! Rámragadt a nyelv.DDD
  • lucifer9393
    #31585
    jééé, és el tudom olvasni a címét :)
  • Gólya #31584
    köszi...pedig reménykedtem, hogy van rá valami megoldás
  • Joschka
    #31583
    Hát nem láttam ott soha olyan opciót, hogy csoportos kijelölési lehetőség...valószínűleg egyszerre nem tudod őket törölni.
  • Gólya #31582
    a "stílus létrehozása" opción belül a kedvenceket tudom egyben törölni valami módon?
    túl sokat mentettem át a kedvencekhez...
  • Joschka
    #31581
    Tök menő cuccod van szivi...



    Hé Spielberg veszed?...

  • Ironman2
    #31580
    Hu ezek az ufok veszélyesek lesznek majd.

  • Ironman2
    #31579
    hehe,ezek még mindig a Sims2-es animációkat használják fel a tv adásokhoz.Kiváncsi leszek milyen adások lesznek a Sims4-ben
  • Ironman2
    #31578
    ...és most Aigner Szilárd jön az időjárásjelentéssel:

  • Joschka
    #31577
    Hát talán, hogy meg tudjuk: Nem csak mindig ugyan azt az egy fazont lehet építeni belőle...kb ennyi...:)
  • Austin Bailey
    #31576
    basszus, nem tudja valaki, hogy bizonyos questek beragadnak, vagy mi a fene van? Az egyiknél össze kéne ismerkedni a szomszédság egyik lakójával, de az istennek sem akarja elfogadni, pedig már mindenkivel össze van ismerkedve a nő, a másiknál meg Cycl0n3 Sword helyett kéne írni egy "CikkBook"-ot, de sehol nem találom, hogy ezt hol lehet megírni.
  • lucifer9393
    #31575
    Miért van ilyen nagy jelentőségük vajon a hóembereknek?
  • Ironman2
    #31574
    Néhány infó jelent meg a hóemberekről, Valgon57-nek köszönehtően.

    - 50 % az esély arra, hogy új típust fedez fel Simed, amikor hóembert készít.

    Földönkívüli hóember:
    - Őrült és számítógépzseni Simeknél, valamint földönkívülieknél is 50 % az esély arra, hogy ilyen hóembert készítenek

    Szomorú bohóc hóember:
    - Mogorva és természetgyűlölő Simeknél 50 % az esély arra, hogy ilyen hóembert készítenek
    - Ha a Simed hangulata nagyon leesik, mire befejezi a hóember készítését, megtanulja, milyen is egy igazán szomorú bohóc hóember.

    Kaszás hóember:
    - Peches és gonosz, illetve mauzóleumban dolgozó, valamint idős Simeknél 50 % az esély arra, hogy ilyen hóembert készítenek
    - Ha a hóember befejezésekor egy urna van a telken, megnő az esélye annak, hogy ilyen hóember lesz a végeredmény.

    Gonosz hóember:
    - Fenegyerek, gonosz, ingerlékeny, forrófejű és piromániás Simeknél 50 % az esély arra, hogy ilyen hóembert készítenek

    Hokis hóember:
    - Sportos és természetbolond Simeknél 50 % az esély arra, hogy ilyen hóembert készítenek

    - Egy telken maximum 4 hóember készülhet.
    - A hóemberek sajnos nem maradnak meg örökké. Előbb enyhén olvadt, majd egy idő után jórészt elolvadt állapotba kerül.
    - A Simek és az állatok is lerombolhatják a hóembereket.
    - Nagy az esély arra, hogy a hóembert leromboló Sim és az elkészítő Sim között verekedés tör ki, ha a leromboláskor a hóembert készítő Sim a közelben van.

    mysims.hu
  • Roccio
    #31573
  • Joschka
    #31572
  • Coolfire
    #31571
    Alul is van répája?
  • Joschka
    #31570
    DDDD...Hát nem olyan.
  • Ironman2
    #31569
  • Ironman2
    #31568
    Milyen lehet a hokis hóember?
  • Ironman2
    #31567
    Új infók:

    - A befagyott tavon is lehet korcsolyázni.
    - Télen a nagy hó ellenére is használható az Építés mód, ugyanis a Sims 2-höz hasonlóan, az Építés módban nem látszik a hó.
    - Kesztyű és sapka is melegíti majd Simjeidet a hidegben.
    - Ha a Simed nem öltözik fel rendesen (esetleg a medencében úszni támad kedve) télen, előbb-utóbb jégcsappá dermedve esik össze. Ha nincs a közelben egy jótét lélek, aki a hajszárítóját előkapva kiolvasztaná őt, bizony nemsokára beáll nála a fagyhalál.
    - Különböző hóembereket készíthetnek Simjeid a játékban: lehetnek hagyományosak, illetve kaszást (ezek feketék), földönkívülit (zöldek), szomorú bohócot formázók, illetve gonosz ábrázatúak és hokis alakban megjelenők is.

    mysims.hu
  • Joschka
    #31563
    Két nagyon baró évszakos kép jött...




    (simsvip.com)
  • Gólya #31562
    állítsd át addig a cica csúszkáját (vagyis tegyük fel, hogy 5 napos a cicc,akkor állítsd be a csúszkát az adott korban 6 napra) és egy napra kapcsold be az öregedést

    egyébként miért nem húzod fel a simek életkorát epikusra?
  • Ironman2
    #31561
    LOL.Az emlékkapcsolót nem is láttam.Na ez megint jó dolog!
  • Ironman2
    #31560
    A legutóbbi, 1.42 frissítéssel néhány új dolog is érkezett a játékba, olyan is, ami a leírásnál nem lett felsorolva. Ezek a következők:

    - A Családkészítőben már kopasz Simeket is csinálhatsz, sőt olyanokat is, amelyeknek nincsen szemöldökük.
    - Három földönkívüli csúszkával bővült a Simek külső jegyeinek beállítása. A Simeknek lehetnek földönkívüli fülei, szemei, illetve egy szemmódosító is bekerült a játékba, ezzel is még jobban kihangsúlyozhatod a Simed földönkívüli kinézetét.
    - Amennyiben rendelkezel a Természetfeletti erők kiegészítővel, úgy a Családkészítőben a szellemeknél most már beállíthatod a fagyhalált, mint halálnemet.
    - Szintén a Családkészítőben a ruháknál is van már tartalomszűrő.
    - A Beállítások - Általános beállításoknál az Emlékeket ki/bekapcsolhatod.
    - Új ikonnal bővült a kezelőfelület (úgy néz ki, mint egy képkeretben lévő Sim). Ez az "Örökítsd meg a pillanatot" gomb, amivel egyedi emlékeket készíthetsz. Használata hasonló a mobiltelefonnal történő fényképezéshez.
    - A kollekciós ikonok 26 új, évszakok ikonnal bővültek.
    - Három új tetőtípus érkezett. A Mesés terrakotta tető, a Terrakotta tető és a Praktikus terrakotta tető.

    mysims.hu
  • Ironman2
    #31559
    Mo csing és társa.DDD
  • Joschka
    #31558
    Igen, jöhet...:)))
  • Myselor
    #31557
    na jó de a halloween tök jó:) de igazad van,csak jönne már ^^
  • Joschka
    #31556
    Majd lesz a többi ünnep azt azokkal is lehet játszani...a Halloween az csak egy.
  • Myselor
    #31555
    tök jó meg minden,de régen nincs már halloween amire kijön:(
  • Joschka
    #31554
    No, van egy új évszakos kép megint...

  • Joschka
    #31553
    Több kép kellene még...:)))
  • Joschka
    #31552
    Akkor most el kezdek körül nézni egy link után...
  • kem001
    #31551
    Akkor marad a titkos kód...
  • Joschka
    #31550
    Itadakimasu! japán ihletésű étkezőkollekció (1250 SP)





    Építsd meg álmaid japán éttermét vagy távol-keleti stílusú étkezőjét, és tedd ünnepélyesebbé a vacsorákat! Nyűgözd le a vendégsereget a Mo. Csing és Társa Teppanyaki grillsütőjével, és dobd fel az étkeződ stílusát a japán stílusjegyeket viselő díszítőelemekkel! Ha modern, minimalista stílusra és igazán varázslatos étkekre vágysz, az Itadakimasu! japán ihletésű étkezőkollekció épp neked való!

  • Svenson
    #31549
    próbáltam, de nem működik :(
  • kem001
    #31548
    Azt sajnos nem tudom.. Próbáld meg..
  • Svenson
    #31547
    azt hittem a torta működik náluk is.
  • Svenson
    #31546
    megnézem, köszi
  • Svenson
    #31545
    Most nem tudok letölteni, nagyon lassú a netem. :(