44549


no-warez.gif
  • Gólya #31627
    no akkor a belső...

    hátsó terasz



    étkező-nappali



  • Ironman2
    #31626
    Én maradok Sunset Valleyben,de ha nagyon szaggat,akkor kipróbálom Moonlight Fallst.Az gyors város volt,és tengerpartja is van
  • Gólya #31625
    tényleg jó
  • Joschka
    #31624
    Én meg valami új házat szeretnék építeni, mert találtam egy csecse konyhát...


  • Gólya #31623
    ezt a külső kerítést még le kell cserélnem...nem igazán találom ideillőnek
    majd később hozok a belsejéről is
  • Gólya #31622
    na két szoba közt gyorsan:)

    RV-ban a kis szigeten, a könyvtárral szemben lakunk:





  • Coolfire
    #31621
    Ezt ne játsszuk már el mindig.Mindenki látja a számlálót szerintem.Próbálj inkább valami értelmesebbet írni,pölö a játékról.:)
  • Coolfire
    #31620
    Addig tartjuk a frontot.:)Most éppen keresgélek,csak nem tudom hogy mit.:)
    Már annyiszor át akartam szabni a simeket,de még eddig nem jött össze.:)
  • Roccio
    #31619
    már csak 5 nap
  • Joschka
    #31618
    Hajrá...
  • Gólya #31617
    még egy szavazat RV-ra:)

    aktuális simem ott lakik
    majd ha végzek a "kötelezőkkel", hozok pár képet is - csak hogy el ne tűnjön a süllyesztőben ez a topic:DDD
  • Coolfire
    #31616
    Akkor a fél város békafejű lesz.
    Ki kellene már benne próbálni a varázslást is,mert az kimaradt,ugyanúgy ahogy a lények is.A simem csak az alkímiára feküdt rá.:)
  • Joschka
    #31615
    Így van, de majd vidéken is lehet nekik, ha úgy jön ki...
  • Coolfire
    #31614
    Így is elveszítenek minden kapcsolatot ugye?Mondjuk nem is baj,mert sok ellenségük van.:)
  • Joschka
    #31613
    Exportáld ki, mert nem csak ki lesz a familia+telek exportálva, hanem be kerüla család tárolóba is, azt utána mehetnek is RV-be...
  • Joschka
    #31612
    Az, hosszú...amúgy meg már egyszer el mesélted az ezzel kapcsolatos dolgokat...DDDD
  • Coolfire
    #31611
    Hosszú.:)
  • Coolfire
    #31610
    Az egyik kiszemeltem RV mert elég cuki,és nincs tele routing hibával.
    Most van egy kis időm,lassan megyek és átcuccolok oda.
    Hogy is kell?Csak ki kell exportálni,vagy elég lementeni?:)
  • Joschka
    #31609
    Azt hittem már meg van az új géped?
  • Joschka
    #31608
    Viszont a tél, hó szempontjából nem alkalmas rá ezért a másik javaslatom River View...
  • Joschka
    #31607
    Én Sunlit Tied-ot javasolnám, mivel a tényleges terület jóval kisebb, mint a többi gyári városé...:)
  • Coolfire
    #31606
    Szerintetek melyik városba érdemes költözni,ahol az effektek nem fektetik ki annyira a gépet?Én SV,RV v. ST-re gondoltam.
    No,ki mit gondol?:)
  • Coolfire
    #31605
    Nekem több,mint 12 éve jó.:)
  • Coolfire
    #31604
    Szerintem meg tudnák jól csinálni,mert elég jó kis csapat.Nem azokra a hülyékre gondolok akik vihognak,és nem tudnak játszani a live chaten,hanem akik valóban programozzák,tesztel(nék)ik a játékot.A kreatív csapat mondjuk eléggé vérszegény,de ez van.
    De az EA a profit érdekében űzi-hajtja őket.Akkor mikor Will Wright volt a Maxis főnöke-az első sorozatnál-először hallani sem akart pénzért eladott expansionokról.Ő úgy akarta,hogy akik megvették az alapjátékot,tkp. DLC formában hozzáférjenek a dolgokhoz.De megmorzsolgatták a golyóit és ez lett belőle.
    Ma már egy pár "gyári" zokni is pénzbe kerül...
  • Joschka
    #31603
  • Gólya #31602
    pontosan - és annyi minden más van:)

    de jó, hogy ez is van:)
  • Joschka
    #31601
    Hát én csak annyit tudok erre mondani: A sims nélkül is lehet élni, mert ez csak szórakozás nem más.:)
  • lucifer9393
    #31600
    a havat én is. De már látom hogy el leszek havazva... vizsgák meg mik. Fájdalommal fogok ide benézni a topikba a megjelenés után. Én, ha hozza is tudok ülni tisztességesen, az a téli szünet lesz. Hamarabb a hétvégéken pár órát :/ Néha lgondolkozok, nekem való-e az egyetem
  • Gólya #31599
    sokszor kiveséztük már ezt...sajna úgy néz ki, a mostani csapat képtelen normális, tisztességes munkára:(
    felületesek, trehányak, gondatlanok...tképpen tojnak az egészre
    kiadnak egy vázat, aztán rábízzák a kreátorokra, építsék fel, hozzák rendbe amit ők elnagyoltak - és most tényleg úrinő voltam (a gondolataimat nem bírná a monitor...)
  • Gólya #31598
    hááát...nem is tudom - szerintem én nem jól vagyok összerakva:)
    biztos, hogy senki nem vetné magát az oroszlánok elé, ha holnaptól nem lenne sims, de engem talán még hidegen is hagyna (pedig szeretem, de valahogy...nem is tudom - a cigit is le tudtam tenni egyik pillanatról a másikra és még pszihomókus se kellett:D )

    na azért az évszakokat én is várom ám:) imádom a havat...
  • Coolfire
    #31597
    Én már régen játszottam vele egy jót.Egyszerűen v. türelmem v. időm nincs.
    És pár nap és itt van az Évszakok,amit itt annyian várnak.Nem tudom engem már nem hoz lázba.És attól is nagyon tartok,hogy az újrakódolás miatt rengeteg bug lesz benne,mint ahogy most az 1.42-es patchel elb***ódott az esküvő,és majd az Évszakok javítja,mert ahhoz van igazítva.Aki nem veszi meg,szipka..és még sorolhatnám,de senki kedvét nem akarom elvenni.:)
  • Joschka
    #31596
    Ebbe te is bele tartozol ám, bezony!
  • kem001
    #31595
    Se rég hoztam autót..DD

    2000 BMW Z8
  • Gólya #31594
    szegénykéim...mit is kezdenétek, ha egyszer csak nem lenne sims...:DDD
  • Joschka
    #31593
    Ja, az....DDDDDDD
  • Coolfire
    #31592
    Öhm...még 6 napig böjt van?:)
  • Ironman2
    #31591
    Én most bent vagyok.Aki bújt aki nem..
  • Ironman2
    #31590
    Tényleg meglesem jó-e már a kertészet.Az elöbb kiakadt a játékom,mikor beléptem az üzifalra.Visszalépek
  • kem001
    #31589
    Majd nyáron perzselő napsütésben kifogom küldeni sim-em gyomlálni a kertet..DD
  • Ironman2
    #31588
    Azt nem tudom