44549


no-warez.gif
  • Gólya #31667
    háborús övezetté nyilvánítva...
  • Joschka
    #31666
    Ühhü...
  • Ironman2
    #31665
    Egy töltöttkáposzta után milyen állapotok lehetnek a lakásban.hehe
  • Joschka
    #31664
    Várjál...mekkorát tud pukkantani amikor jön a hír, hogy el halálozódott az egyik ismerőse...
  • Joschka
    #31663
    Tüdős hurka...rám hasonlít.
  • Joschka
    #31662
    Ez nem is Adonisz teeee!!!!!, hanem az öccse...
  • Coolfire
    #31661
    Nagyon brutál ez a körte alkat.Tiszta Adonisz 2.
  • Coolfire
    #31660
    Pfff...haladok lassan.
  • Joschka
    #31659
    Na, így azért már visszafogottabb a padló tükröződése...


  • Joschka
    #31658
    Ez kérlek a tükröződő padló...alap esetben sötét színű csak, de tetszés szerinti mintázat adható neki.

    Ja, és éppen előtte töltöttem le, az én gépemen probléma nélkül fut vele a játék...másén nem tudom, hogy mennyire fog akadni...
  • Gólya #31657
    miért nem teszed hűtőbe?
  • Gólya #31656
    ez most tükörlap vagy tükröző padló?
    bár ahogy nézem, inkább utóbbi, mert látszik a padló mintája is
    honnan van ez neked?
  • Gólya #31655
    hajrá:)
    túl sokat nem kell "gyúrnod":D
  • Joschka
    #31654
    Csak ezt a túl tükröződést valahogy vissza kéne venni kissé...
  • Joschka
    #31653
    Nem mondod komolyan...akkor egyél sok húst meg tejterméket...még többet mint eddig, ja és neki lehet állni gyúrni hozzá...DDDDDD
  • Joschka
    #31652
    Akkor meg is van, hogy mitől öklendeznek...DDDDDDD

    Álljon neki a komor-nyik és mossa el az edényeket...akkor meg fog szűnni a sok "róka"...
  • Coolfire
    #31651
    Ilyen formás test kell nekem is!
  • Coolfire
    #31650
    Csináltam egy mosókonyha-szerűséget,ott mos a komornyik,és mindig megvan náluk a tiszta ruha és ágynemű hangulatjelző.A múltkor bebogarasodott a komornyik és csak úgy szarta a félkész kajákat.Tele van vele az egész telek.:))
  • Joschka
    #31649
    Ez nagyon állat lett...és simán megy a játék most is... Azt hittem, hogy mingyá seggre esik rajta a simem mikor rá ment a tükör padlóra...DDDD

  • Joschka
    #31648
  • Gólya #31647
    khmm...
  • Joschka
    #31646
    Mert biztos valami romló szagot éreznek: pölö záptojás, sportszeletes/6 hete le dobott alsó gatya...stb.
  • Coolfire
    #31645
    Nem,jókedélyűek,csak mindig hányingerük van.
  • Ironman2
    #31644
    Kínában lehet vásárolni Teppanyaki ételeket a boltban.Ami az új prémium cuccal jött sütöde.Simprogramson irják!
  • Gólya #31643
    csak nem...
  • Joschka
    #31642
    Biztos depis-emos simjei vannak...
  • Joschka
    #31641
    Be fogom dobni a házba azt a tükröződő padló hatást is...kíváncsi vagyok, hogy ennyi ram mellett is vissza fogja e a játékot...vagy...ablakcsörömpölés kell hozzá...
  • Gólya #31640
    ugyan már...azért csak jól érzik magukat azok a simek...

    én meg itt kiélem ilyesfajta hajlamaimat...ha már a VV-ban nem lehet:(

  • Joschka
    #31639
    Ügyes vagy ám te is, csak kevesen tudják...meg az a kevés időd sem enged ki bontakozni.
  • Joschka
    #31638
    Mindent el lehet helyezni ennél a konyhánál is...csak egy kis találékonyság kell hozzá...én pedig hát mindenki tudja, hogy inkább gyakorlatias vagyok...DDDDD
  • Ironman2
    #31637
    Hát még az enyémek.DDDD
  • Coolfire
    #31636
    Ezért nem hozok én képeket.Az én berendezésem halálos,még a simek sem bírják.Ti sem jönnétek többet ide.:)))
  • Coolfire
    #31635
    Tényleg jól néz ki.Azok a régi típusú fényképek/rajzok nagyon jók.Hangulatos kis házikó.Csatlakozom Vasemberhez.:)
  • Coolfire
    #31634
    De itt hová tennéd a fritőzt,fagyigépet és az új grillt?
  • Ironman2
    #31633
    Hát igen,mint a való életben
  • Gólya #31632
    azért nem olyan nehéz...addig kísérletezik az ember, míg kap egy szimpatikus végeredményt - ami tetszetős is meg ha elképzeli maga köré, jól érzi magát ott
  • Ironman2
    #31631
    Ügyes vagy! Én soha nem tudok rájönni arra,hogyan kell így összeilleszteni a színeket
  • Gólya #31630
    kösz...irul-pirul smiley
  • Ironman2
    #31629
    De jól néz ki! Bárcsak én is tudnék ilyet berendezni.Ehhez az érzékhez születni kell
  • Gólya #31628
    háló-dolgozó