44549


no-warez.gif
  • böröczk
    #31707
    Oh, tévedtem, ez a Moonlight Falls tovább tölt, mint az Appaloosa :D
    Vagy csak elsőre ilyen szörnyen hosszú a betöltési idő?
  • böröczk
    #31706
    Nagyon köszönöm a válaszokat!

    Azért is kérdeztem, mert én még csak most állnék neki, és jobb előre kérdezni, mint utólag bosszankodni.

    Most, hogy van egy kis szabadidőm, nekilátok, a városszerkesztés túl sok időt venne el részemről, már a karakter generálással is órákat el tudtam ütni az előző Sims-ekben. : D

    Most végül Moonlight Fallsnál állapodtam meg, amúgy is nagyon tetszik a legutolsó kiegészítő koncepciója. És persze utólag lehet szerkeszteni a városkákat, ahogy nézem.
    Fontos, hogy legyen hangulata, legyen zöld övezet és tengerpart is, sajnálom, hogy nem lehet a főmenünél előnézetet kérni mindnél :)
  • Coolfire
    #31705
    Nálam ez gépfüggő.:))Mivel egy ganédomb-és jön az Évszakok-cuccolok át Riverview-be.:)Nekem a storeból vásárolt városok jönnek be(LP,ST).
  • Joschka
    #31704
    Hát ez változó: Van, aki Sunset Valleyt-kedveli, mások HiddenSpringset, Moonlight Fals-t...Én River View és Sunlit Tides-t részesítem előnyben no és persze a saját készítésű városaimat.:)

    Át másolni nem lehet a családot de a családról tudsz készíteni másolatot, ami be kerül a Család tárolóba és onnét bármelyik városba be tudod a családot költöztetni, viszont hátránya ennek az, hogy a régi városban létesült kapcsolatait a család tagok el fogják veszíteni és az új lakóhelyükön új kapcsolatokat kell nekik ki alakítaniuk az ott élő simekkel.

    A család mentése/másolása a családtárolóba a következőképen történik:

    1. Lépj be a Városszerkesztő módba és válaszd ki azt a családot amelyikről másolatot szeretnél készíteni.

    2. A megjelenő ablakban válaszd ki, hogy csak a családot (telek nélkül), vagy az egész családot a telekkel együtt akarod e másolni, de ki is exportálhatod őket.Másolat ilyenkor is készül belőlük a családtárolóban.

    3. Amint a másolást el végezted máris be léphetsz az új városba, ahová a családot akarod költöztetni és csak egy megfelelő méretű telek kell ahová be hurcolkodhatnak majd....A költözést pedig a családtárolóból kell el végezni. Viszont másolatod mindaddig lesz a családról a tárolóban, amíg onnét ki nem törlöd őket....Ennyi.:)))
  • böröczk
    #31703
    Srácok, egy rendkívül fontos kérdés: Ti melyik "szomszédságot", várost kedvelitek legjobban? :D
    Ti hova költöztettétek a családotokat?

    Más: Lehetséges egy meglévő családot átmásolni egy másik szomszédságba, mint ahol kreáltad őket?

    Köszönöm előre is!
  • Joschka
    #31702
    Remélem valami jó kis disco zenék is lesznek majd benne...
  • Joschka
    #31701
    The Sims 3 70-es, 80-as és a 90-es évek Cuccok

    Megjöttek az első képek a kis kiegről...







    Kis kieg ide vagy oda de ezek állati cuccok lesznek (nekem!), mert ezekben az időkben voltam tizen-huszon éves...
  • kem001
    #31700
    Köszi.
  • Ironman2
    #31699
    De én inkább alszok.A lényeget már úgyis tudjuk,hacsak nem durrantanak el ma valami titkot
  • Ironman2
    #31698
    http://www.origin.com/sims-3-seasons-chat
  • kem001
    #31697
    Hol lesz majd a bemutató ma este pontosan? Origin?
  • Joschka
    #31696
  • kem001
    #31695
    Fogd rám..
  • kem001
    #31694
    Ugyan.. Eddig volt olyan kieg, ami nem volt bug mentes? Cuccosok kivételével..
  • Coolfire
    #31693
    Hopp ezt elértettem.Miért nem elhalasztást írtál?:))
  • Coolfire
    #31692
    Valószínű,hogy nem.De kell még egy kis promó.:)
  • Coolfire
    #31691
    De meg fogják tenni.:)Les****m magam,ha bogármentes lesz.:))
  • Ironman2
    #31690
    Szerintem már újat nem fognak mutatni vele.
  • Joschka
    #31689
    Az tuti.:)
  • kem001
    #31688
    Pontosan.. Meg egy ekkora hasznot hozó kiegészítőt kizárt, hogy eltoljanak..
  • Joschka
    #31687
    Már így is eleget csúsztak vele...kábé 3 évet.
  • Joschka
    #31686
    Kell az ea főnökségnek az év végi prémiumhoz a bevétel kem!...DDDDDD
  • Joschka
    #31685
    Ilyenre inkább ne izs gondoljunk...höhöhö
  • kem001
    #31684
    Csak húzzák az idegeinket.. Az lenne nagy pofára esés, ha ma bejelentenék, hogy bocsi, csúszás lesz..
  • Joschka
    #31683
    Nem tudom mit kell róla annyit nekik pofázni, ahelyett, hogy már tegnap megjelentették volna...majd mindenki fel fedezi úgyis magának!
  • Joschka
    #31682
    Csüpa fülek leszünk...
  • Coolfire
    #31681
    Ma lesz délután hattól a szezon live chat,figyeljétek.:)
  • Joschka
    #31680
    Ja, valahogy úgy...:)
  • Joschka
    #31679
    Én?...soha tudod, szoha....
  • lucifer9393
    #31678
    Ha abból indulunk ki, hogy a banán lomlevelű fán nő, a mandragóra gyökér bokron, akkor ezek a virágok is csak színben fognak különbözni.
  • Ironman2
    #31677
    Rossz aki rosszra gondol.DDD
  • Joschka
    #31676
    A kúpvirág...annak aki nem tudná, mint én is...

  • Joschka
    #31675
    Kúpvirág....
  • Ironman2
    #31674
    Milyen az a kokárdavirág? Piros-fehér-zöld?
  • Ironman2
    #31673
    Évszakok infók: Az új kiegészítőben virágot is lehet szedni, amelyek aztán vázába téve díszíthetik Simed világát. Ezek a virágok a következők:

    - törökszegfű
    - kénvirág
    - kokárdavirág
    - százszorszép
    - pillangóvirág
    - len
    - kúpvirág
    - azálea

    mysims.hu
  • Joschka
    #31672
    Ya...DDDDD
  • Ironman2
    #31671
    Akkor rámenne a gatyája is!
  • Joschka
    #31670
    Különben pert indítok mindenki ellen Sunlit Tide-ban...aztán nézhettek majd (amikor megint nekem kell a perköltségeket ki fizetni).
  • Joschka
    #31669
    Tessék abba hagyni "kicsi én" cikizését...
  • Ironman2
    #31668