44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #31747
    Hehe...csak tanyázzon el egyszer is ezen a parketton a simem...leszenk bombatölcsérek...
  • Joschka
    #31746
    El ezsdé...? El vazze...

  • Joschka
    #31745
    Gondolom van a simednek ruhásszekrénye...állítsd oda és válaszd az öltözet megtervezése opciót, ez a kőbunkó ruházat pedig valószínűleg a hétköznapi vagy a karrier ruháknál lesz rá adva...na ezt az az öltözet tervezésénél le tudod cserélni bármelyik neked tetsző/undorító ruhára...
  • Joschka
    #31744
    Ja, ha cúna a szmájli...DDDDD
  • Joschka
    #31743
    Akkor ezt most írd le újra de szmájlik nélkül...
  • Ironman2
    #31742
    Lehet cenzúráznak az sg-n
  • Joschka
    #31741
    DDDD...ezek meg miljen szmájlik?

  • Joschka
    #31740
    Nekem a kocka kirakása 1 perc 11 mp volt anno...és csak azért nem tudtam gyorsabban, mert nem volt olyan jó a minősége, mint a profiké...néha be akadt itt-ott...
  • Joschka
    #31739
    Mikor adja rá...már mint milyen eseménykor?
  • Coolfire
    #31738
    Igen jól elszórakoztam vele,de érdekes módon a szgépen nem játszom.
    A bűvös kockát szerintem meg ki sem tudnám rakni már.:))
  • Coolfire
    #31737
    Drusza,te mint szaktekintély mit javasolsz,hogy azt a őskori ruhát,amit az a időgép adott a simemre,hogy a tudnám kiszedni a ruhatárából?Mert akármit csinálok mindig azt a adja rá.
  • kem001
    #31736
    Te is szeretted régen a Tetris-t? Kiskoromban de imádtam... Csak nálam elég hamar tönkrementek..DD
  • Coolfire
    #31735
    Eheheh..a szürke Tetris és a bűvös(Rubik) kocka még a mai napig megvan,ezért adok a simemnek is.:)
    Az lenne a jó,ha gyári lenne,és mondjuk a kocka fejlesztené a logikát.:)
  • Coolfire
    #31734
    Ez sem lesz a kedvencem...
  • lucifer9393
    #31733
    Az utolsó kép már kicsit Katy Perry sweet treats...
  • Joschka
    #31732



    http://www.mediafire.com/?ztb2mdhtghs72in
  • Joschka
    #31731
    Sims 3 Múltidéző Cuccok képek





  • Joschka
    #31730
    Én se...
  • Coolfire
    #31729
    Hát ez elég trotyi.:)Nem fizetek most érte.
  • Joschka
    #31728
    Hétvégi háznak jó lenne az erdő közepén a simeknek, másra nem...
  • Joschka
    #31727
    Ez egészen hangulatosra sikeredett, szerintem...
  • Joschka
    #31726
    Újabb store cuccok jöttek...

    Fogyó hold szett (2300 SP)

    Akár az első Hálaadás eljátszására készülnek a simjeid, akár csak a telepes korszak stílusával szeretnék változatosabbá tenni a ruhatárukat, ezzel a kollekcióval garantáltan őszi hangulatba kerülsz! Élj úgy, mint egy törzsfőnök – az amerikai őslakosok kultúrája által ihletett bútorok, dísztárgyak és öltözékek várnak!



  • kem001
    #31725
    A járművek amikor megy sim-ed velük az úton, kocsi után mutatja ahogy hogy is mondják.. Száll a hó a kocsi mögött
  • kem001
    #31724
    Elekén rendesen beakadt a játék.. Amúgy mindenről, nem sokat beszéltek télről.. Lényegében lehet lassúzni korcsolyázás közben, házon télen az égősort az ajtóra kattintva lehet majd bekapcsolni.
  • Ironman2
    #31723
    ÁÁÁÁ.Lesz itt tcvhnikai K.O. jövő héten az biztos!
  • Ironman2
    #31722
    Akkor mi a fenéért villognak vele?
  • Ironman2
    #31721
    Lemaradtam róla.Volt valami újdonság?
  • kem001
    #31720
    Kissé bugosan futott a gépükön a játék, gondolom figyeltétek..DD
  • kem001
    #31719
    Elvileg a telet mutatják most be benne.. Az maradt már csak ha minden igaz hátra..DD
  • Coolfire
    #31718
    Nekem nyolc,úgysem értem.Csak a képek,és videók érdekelnek.
    Bár,már szerintem sem tudnak újat mutatni/mondani az Évszakokról.Ez inkább a Múltidéző cuccokról fog szólni szerintem,és a Seasons jó mézesmadzag,hogy megnézze az ember azt is.
    Ez az agymosás.:)))
  • kem001
    #31717
    Igen, de most írták, hogy kevesebb mint 1 óra van hátra a kezdésig. Amúgy téli időszámítás miatt nem lehet az a + 1 óra?
  • Coolfire
    #31716
    Pedit 10 am PST van ott..
  • kem001
    #31715
    Nem is 18 órakor, hanem 19 órakor fog kezdődni.. Most írták fb-n..DDD
  • Coolfire
    #31714
    Még nincs,de benne lesz a Múltidéző cuccok is,most olvastam.
  • Joschka
    #31713
    Nekem nem jön be semmi az origin oldalán csak logók meg szövegek vannak ott.
  • kem001
    #31712
    Na mindjárt kezdődik a chat..
  • Coolfire
    #31711
    Ezért raktam le a voksom RV mellett.:)Oda is generál minden szart,és azzal nem vacakol annyit.
  • Coolfire
    #31710
    Elsőre elég sokáig vacakol,mert "megépíti" a várost.De ez gépfüggő is,és inkább akkor lesz lényeg,ha már mentést tölt vissza.Az enyém nagyon sokáig tölt,simán elszívok egy cigit.:))
  • böröczk
    #31709
    Ahj, köszi, megnyugodtam, az Appaloosa is elsőre töltött rémesen sokáig, megcsináltam közben az ebédemet. :D
  • Joschka
    #31708
    Eléggé sok mindent kell betöltenie hozzá a játéknak...többek között az első "látogatáskor" az animációt is....:)