44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #31787
    Az ürlényeket nem lehet kikapcsolni mint a többi természetfeletti lényt.Irja a mysims.Ez kár!
  • Joschka
    #31786
    Megyek is és majd játszom egyet...
  • Joschka
    #31785
    Ezt mindannyian szerintem különböző módon csináljuk...
  • kem001
    #31784
    Én mindig legelőször az erőnlétét viszem fel maximum-ra, de úgy, hogy még az egyéb dolgokat is, amik vannak..
  • Joschka
    #31783
    Azt nem kap tőlem, mert már a 9. szinten van a jártassága.:)
  • Joschka
    #31782
    A múltkorában le is töltöttem egy üvegházat, mert tudtuk, hogy közeleg a tél...a játékban...DDDDD
  • kem001
    #31781
    Én konditermet építettem oda, ahova üvegházat szántam..DDD
  • Joschka
    #31780
    Addigra lesz üvegház a növényeinek, mert kap a simem egy újabb telket, házzal egyéb dolgokkal együtt.
  • kem001
    #31779
    Akkor télen mit fog szólni, ha hibernálódik?DD
  • Joschka
    #31778
    Én azon inkább nevetni szoktam, amikor be indul az óbégatása...hehehehe
  • kem001
    #31777
    Enyém is, elég idegesítő..DD
  • Joschka
    #31776
    Hát az én simem meg az elpusztult vetemények miatt tud nagyon jajveszékelni...háháháhá
  • Joschka
    #31775
    ühhü...
  • Gólya #31774
    most akartam képet hozni, hogy az előzőek óta kissé megszaporodott a család, erre mit produkál a játék...




    hát kell ez nekem, aki még a tamagocsit is képes volt megsiratni?
  • Joschka
    #31773
    Készítettem tapétákat ehhez a konyhához:



    és a tapéták:


  • Gólya #31772
    tsr-ről van a kép

    a ház eredetije egyébként valamelyik városban van ha jól emlékszem, mert a letöltések között nem találtam - Federation Cottage a neve, azt hiszem, New Orleansban "láttam" ilyeneket - duplatetős, tornácos-oszlopos csodák...és olyan színösszeállításokban, hogy ha csak úgy hallom, a hajam az égnek áll tőle, de ahogy pl. ezt is megcsinálták, valami csodásan nézett ki
    persze kicsit tompítottam a vad vörös-méregzöld és hasonló összeállításokon, de igazából nem sokat változtattam rajta (két szoba van benne eredetileg, de ugye az egyszem simemnek tökéletesen elég egy is, úgyhogy lett egy nagyobb nappali-étkező, meg megnöveltem a fürdőt is egy picit)

    egyébként nekem sincs mindig kedvem építkezni, de ha látok valamit, ami tetszik és látok fantáziát benne, akkor nekiállok
  • kem001
    #31771
    Jó nagy a hó, hogy cipőjüket nem is látni tőle..DD
  • Joschka
    #31770
    Jürgen, egy szemét troll vagy!

  • Joschka
    #31769
    DDD...Ezek megint német indiánok...

  • Svenson
    #31768
    Na jó, azt felrakom majd a telepítés előtt. Csak most nem tudom, mert nekem még a természetfölötti sincs meg, egyszerre akarom majd. Csak ahhoz kell még memory, mer az kevés és szerintem már döglődik is.
  • Joschka
    #31767
    Nem izélok...viszont mindig elég a legutólsóként megjelent patch...:)
  • Svenson
    #31766
    Ne izélj már. Nem elég a legutolsó?
  • Svenson
    #31765
    Hát ja. Én is így voltam ezzel. De már elfogyott minden kreativitásom, és türelmem. Na meg nem is egy nagy élmény, ha folyton lefagy. :((
  • Joschka
    #31764
    Viszont akkor egyetlen kieget sem tudsz majd felrakni a játékhoz, mert akár tetszik akár nem: Szükséges előbb a patchot felrakni...csak utána telepíthető fel bármelyik kiegészítő.
  • Svenson
    #31763
    Most komolyan irigyellek. Már régóta nincs türelmem építkezni. Mondjuk most ugye nem is tudnék, mert lerakok 3 dolgot, és lefagy a sims. :((((

    Az a kép a falon szenzációs. Te kreáltad?
  • Svenson
    #31762
    Én komolyan azon gondolkozom, hogy nem rakok már fel egyetlen path-et se. Utána se lesz sokkal jobb, mint volt. Viszont van, ami rosszabb lesz tőle. Mint pl. most nekem, hogy folyton lefagy a játék. :((( Pedig a Sims 3 még soha nem fagyott le, amióta fent van!
  • Svenson
    #31761
    Mert nem akarom, hogy öregedjenek. Amúgy végül megoldottam, a macskák éppen 0 nap múlva lettek volna öregek, így bekapcsoltam az öregedést, amíg fel nem nőttek.

    Viszont amióta felraktam a természetfölötti előtt megjelent parch-ot, azóta folyton lefagy a játék. Így már nem is játszom vele. :(( MAjd ha megjön az új kieg, feltelepítem mind a két újat, hátha akkor jobb lesz.
  • Joschka
    #31760
    No, tehát akkor a The Sims 3 Múltidéző Cuccok 2013 Január 22.-én fog megjelenni.
  • Joschka
    #31759
  • Joschka
    #31758
    Erre viszont nem tudok mit mondani, hogy indulás előtt beszőrösödik a simed...passz.
  • Joschka
    #31757
    Pedig az én simem is 10-es szintű de a vaslapon szépen megsüti a kajákat mindig...egyszer gyújtotta fel csak magát...mikor a hagyma trükkel bohóckodott...amúgy a zsírfogónak nincsen semmi funkciója sem.
  • kem001
    #31756
    Maximum kitölti a rést a pult között.. De amúgy passzolom.
  • Coolfire
    #31755
    A grillsütőn van vmi. funkciója a zsírfogónak?Mert 10-es skillel égeti el a drága kaját.:)
  • Coolfire
    #31754
    Amit "átszabtál" nekem,az úgy tudom igen,rajtamaradt.De most indulás előtt gyorsan prémes lesz.:)
  • Joschka
    #31753
    Viszont én odáig sose jutottam el. hogy a simem külföldi turnéra menjen, így fogalmam sincs róla, hogy ha egyedi rucit adsz a simedre át tud e benne csusszanni ruhástól a simporton és mondjuk kemnél abban fog e fellépni.
  • Joschka
    #31752
    Az öltözet tervezővel ki tudod szedni a szőrcsuhát...
  • Joschka
    #31751
    Az öltözet tervezésekor max 3 különböző ruhát készíthetsz minden egyes kategóriában a simednek.:)
  • Coolfire
    #31750
    Igen,valami ilyesmi lesz,mert mikor ráklatty,akkor ott van a mindennapiban,és egyszerűen nem tudom beállítani,hogy ne váltson rá vissza,az első adandó alkalommal.Azért akarom kitakarítani a ruhatárából.
    Turné miatt lényeg;egy James Hetfield hogy néz már ki állatprémben,egy hófehér ESP gitárral?
  • Coolfire
    #31749
    Azt már nem.:)
  • Coolfire
    #31748
    Ez saját,nem sg cenzúra.:))