44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #43302
    Simszelektor beléptetőrendszer már külön is megvásárolható a storeban
    A Plumbob filmszinház prémium tartalma volt
  • Austin Bailey
    #43301
    ami azt illeti a családod át tid költözni a másik városba a telefon segítségével. A cuccait nem tudja átvinni, viszont a pénzét igen. Űrkalózról nem tudok, viszont űrhajós lesz a katonai hivatás 10-es szintjén. (ami a legjobb munka, mert csak 1 napot kell dolgozni a héten, és a munkaidő 18 óra, ami bőven elég arra, hogy minden héten előléptessenek. (mellesleg #43292-ben pont egy ilyen űrhajós látható, csak rossz neki a szkafandere). Én az űrhajós melóval összehoztam az a simemnek egy 1100-as órabért, vagyis az egyetlen munkanapján nagyjából 20 000 pénzt keres. Nagyon megéri, feltáve, ha nincs nyerőgéped, mert akkor nagyjából fél nap alat megvan a 20 000 pénz és minden nap lehet vele játszani.
  • Ironman2
    #43300
    Szívesen,máskor is!
  • TaffetaGolem
    #43299
    nagyon szépen köszönöm Ironman!
  • Ironman2
    #43298
    város szerkesztése menü,alul van hogy mentés a tárolóba.lehet házzal együtt,és külön is kimenteni a családot,pontos nevére nem emléxem.ilyenkor bekerül az alsó tárolóba a családod,és ha új játékot/várost kezdesz,akkor visszaköltöztetheted őket az alsó tárolóból.munkák megmaradnak,egyedül a kapcsolatok vesznek el
    utolsó kérdésre nem tudom a választ
  • TaffetaGolem
    #43297
    rendben van, köszi szépen!! ezentúl így lesz. 2x elindítottam úgy, hogy a package fájlokat kitöröltem, most már gyorsabban indul be. lekopogom, eddig jól működik!

    azt még megtudjátok nekem mondani, hogy hogyan lehet egy családot átvinni egyik városból a másikba: ha jó pofa lesz a roaring height akkor szívesen áttenném őket oda. úgy értve, hogy munkaszint vagy mondjuk a jártasságok maradnak.

    illetve egyszer olvastam egy olyat, hogy van egy munka ahol a végén a sim űrkalóz lesz. ez igaz?:) nagyon hiányolom a repülést..
  • Ironman2
    #43296
    Mindig a mentés másként-et használd.Én is úgy szoktam.Mentéskor adsz egy nevet neki,és újabb sorszámot,aztán kész.Igy ha valami gubanc van,akkor vissza tudod tölteni egy korábbi sorszámozott mentésedet.Azért ha összegyülik pl 10 mentés,akkor érdemes törölni a korábbiakat,vagy átmásolni máshová a saves mappából.A backup mentés egy biztonsági másolat az eredeti mentésfájlról.Ha megsérül a mentés fájl,akkor az ugyanolyan nevü Backup tartalmát vissza tudod másolni a mentés fájlba.De irtam hogy a sima mentést nem is érdemes használni,meg kilépés elött is a mentés másként-et használd,és többé nincs problem.
  • Ironman2
    #43295
    innen:
    http://www.den.simlogical.com/denforum/index.php?topic=1532.0

  • TaffetaGolem
    #43294
    megtudod mondani, hogy hol lehet elérni?:) a backup mentés az nem ugyan az?
  • Coolfire
    #43293
    És ez a progi konkrétan mit csinál?Kiszórja a felesleget?
  • Austin Bailey
    #43292
    az 1.63-hoz ugyanúgy fennáll. Ha nem hiszed nézd meg. Nekem nagyjából az egyetem kieg óta miden bajom van az új patchekkel, egy csomó hibát csinálnak, és ennek akartam hangot adni. Maga a patch folyamatosan összekutyulja a játékot.
    Itt van például ez, amikor a store tartalom üti a munkaruhához való szkafandert. Ez is kb az egyetemes kieg óta ilyen, pedig ez a store sokkal régebbi. Előtte mégsem csinálta
  • whitequeen73
    #43291
    használjátok a save cleanert, skacok :) komolyan
  • Joschka
    #43290
    Az 1.57-es patchról írja a készítője és nem az utolsó, vagyis az 1.63-ról!

  • Austin Bailey
    #43289
    Ezt mindenkienk ajánlom figyelmébe, aki felrakta az utolsó patchet (vagyis mindenki)Ugyanis az utolsó patch többek között a kő és téglafal szetteket is elcseszte.
  • Joschka
    #43288
    Biztos gyorsan meg ette a simed.DD
  • Austin Bailey
    #43287
    soha nem tűnt fel, hogy ilyen ronda a citromtorta
  • Joschka
    #43286
    Az eredeti süti van (vagyis a citromtorta tölteléke) átszínezve.
  • Joschka
    #43285
    Hát ebben most nem turkálgattam, mivel zsír friss a telepítésem!hehe
  • Ironman2
    #43284
    SG idő előre van haladva negyed órával.DD
  • Ironman2
    #43283
    Ezt hogy csináltad? Nálam még csak most van éjfél
  • Coolfire
    #43282
    Igen akkor.
  • TaffetaGolem
    #43281
    az nem a legjobb. sokat játszottam azóta. de ha beindul most a játék akkor nyugodtan nyomhatom tovább, nem? Ez inkább csak akkor kell amikor nem indul be a játék, igaz?
  • Coolfire
    #43280
    Az előzőt/régebbit.
  • TaffetaGolem
    #43279
    köszi!!! és fog valami változni ettől a játékban? régebbi állást fog betölteni vagy ugyan azt?
  • Coolfire
    #43278
    Az tényleg érdekes...mondjuk amennyit turkálsz benne,nem is csoda.
  • Coolfire
    #43277
    Egyszerűen,de az fontos,hogy ez az előző mentésed tartalmazza.Ergo ha nem muszáj,akkor hagyd.:)
    Csak annyit kell tenned,hogy a .backupot kitörlöd a nevéből,és a másik del.
  • Austin Bailey
    #43276
    csak a süti néz ki bénán :S
  • Joschka
    #43275
    Érdekes nekem meg nem csinál backupot a játék pedig win7 alatt tolom a gamet!
  • TaffetaGolem
    #43274
    ja aha. nem tudtam, hogy ezt ő hozza létre. ilyet nekem is csinált! hogyan tudom ezt a mentést betölteni?
  • Coolfire
    #43273
    Nekem csinál biztonsági mentést.

  • TaffetaGolem
    #43272
    Ha elmondod, hogy mit kell rajta néznem vagy mi az, mit csináljak vele akkor megtudom mondani. Mindig ugyan arra mentek rá, nincs egyéb mentésem, biztonsági meg semmilyen.
  • Coolfire
    #43271
    Nagyon gyorsan meghízik a mentés,idő kell neki.Én is elszívok egy cigit,mire betölt.:)
  • Coolfire
    #43270
    És a mentés backup?Az sem jó?
  • TaffetaGolem
    #43269
    visszavonom, betöltötte. habár bazi sokat kellett rá várni, vagy 10percet, de betöltötte!!! :) fél siker. csak ennyit várni állandóan... meg hát lehet legközelebb nem fogja, vagy én nem tudom, labilis nagyon a játék, így, hogy 1000 patch van hozzá
  • TaffetaGolem
    #43268
    sajnos a cache.package nem jött be :( a zene megy, de egy idő után már nem változtatja a "Keresd meg: .. " lehetőséget. hiába kattintok rá, nem érzékeli :(
  • TaffetaGolem
    #43267
    Dell Inspiron-N5050 laptop: Memória 4096MB, Intel(R) Core(TM) i3-2350M CPU @ 2.30GHZ (4CPUs), ~2.3GHz

    Intel(R) HD Graphics Family,
    Intel(R) HD Graphics 3000
    Összes memória: 1696 MB

    nem nagyon vagyok jártas a számítógépek világában. van ami kell még, fontos lehet még ezen kívül?

    a Cache-t megnézem hamarosan, remélem csak az a baj! mindig akkor dobja fel a talpát amikor már nagyon jól állok..
  • lucifer9393
    #43266
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.youtube.com/watch?v=N-xHcvug3WI - 2:09-nél, a Sims trailerben pedig 0:16-nál
  • Ironman2
    #43265
    az meg mi?
  • lucifer9393
    #43264
    Ki vette benne észre rajtam kívül a GTA 5-féle zoom out-zoom in effektust?
  • lucifer9393
    #43263
    Nekem ilyen akkor szokott lenni, amikor ,,rosszkor" mentek. Például a régebbi laptopomon előfordult olyan, hogy miután kódokat használtam, a mentésem nem töltődött be. Kódok alatt a testingcheatsenabled true-t, moveObjects ont és a buydebugot értem. Valamiért rossz lett ilyenkor a mentési fájl - gondolom azért, mert néha random simeket törölgettem a Shift + katt - object - delete object módszerrel, és megzavarodott a játék. Szóval ha esetleg használsz kódokat, szerintem jobb őket deaktiválni a mentés előtt. Ez jutott hirtelen eszembe. Az egyedi tartalom - mint ahogy már előttem Iron leírta - tényleg okozhat gondokat.