44549


no-warez.gif
  • kem001
    #31947
    Egy móddal lehet csak kiiktatni őket, vagy titkos kóddal postaládára kattintva.. Máshogy sajnos nem.
  • Svenson
    #31946
    Ugye ha nem akarom, nem lesznek zombijaim? Ki lehet iktatni őket teljesen?
  • lucifer9393
    #31945
    ezt ki kell próbálnom. Mert én meg megkínlódtam vele, hogy mindet külön berendezzem, de akkor csak az időhúzás volt vele...
  • kem001
    #31944
    Én csak nem rég vettem észre, hogy tengerpartos telekre letette.. Nálam 2 fesztiválhelyszín van most így..DDD
  • lucifer9393
    #31943
    De várj, hiszen ott eleve tengerparti telken vannak a fesztek. Olyan lépcsősön...
  • lucifer9393
    #31942
    jé, ezt nem tudtam.
  • kem001
    #31941
    Nálam úgy volt Álmok Szigetén, hogy egyik tengerparti közösségi telekre helyezte el saját maga a játék a tárgyakat.
  • lucifer9393
    #31940
    attól még nem lesznek rajta a fesztiválos cuccok, csak ha ő maga ráteszi. Szerintem...
  • lucifer9393
    #31939
    Ez volt velem is Hidden Springsben. Beb*szták az erdő közepére az isten háta mögé. Tudsz csinálni sajátot... ez a megoldás. A zombikat már én is megfigyeltem, hajnalban visszaváltoznak emberré. Volt úgy, hogy a sim barátai lettek zombik az éjszakára.
  • kem001
    #31938
    Város szerkesztésében kattints valamelyik parkra, és változtasd meg típusát fesztiválhelyszínre.
  • Coolfire
    #31937
    Figyeljetek már,végül is a zombik élnek?Mert egy teliholdkor ott purcant ki a hot-dog evő versenyen.A másik:át lehet vhogy helyezni a fesztivált?Mert bebaszta nekem RV-be a konzervgyárba.Elég lehangoló.
  • kem001
    #31936
    Nekem mindkettő kapott, ráadásul pont sim-em nyugdíjba vonulása előtt..
  • lucifer9393
    #31935
    Csesszék meg...a seregnél nem osztottak karácsonyi ajándékot a "kedvezőtlen gazdasági helyzetre való tekintettel" vagy valami hasonló volt az üzenetben amit a Simem kapott.
  • kem001
    #31934
    Köszi a választ. Ez így már jól kezdődik akkor. Amúgy plusz jutalom a munkahelytől tökre tetszik benne..DD
  • Svenson
    #31933
  • lucifer9393
    #31932
    Ja várj, bocs, most a normális topikban vagyunk? amióta itt is ilyen átlátszó a szöveg háttere, keverem....akkor elnézést mindenkitől.
  • Svenson
    #31931
    Oké. Ha működőképes lesz, akkor érdemes. (Bár ez nem warez téma?)
  • lucifer9393
    #31930
    Ha megtalálom a módját, hogy kell kiszedni egy várost, és feltenni valahova, okvetlenül megteszem, persze ha igény van rá
  • Svenson
    #31929
    Na igen. Én biztos nem építek semmit, nincs hozzá türelmem. A legutóbbi nagy projektem a Dallas volt. Most inkább játszani szeretnék majd.
  • Svenson
    #31928
    A jégbár egyelőre nekem se, majd meglátom. Az az igazság, hogy eleve nem nagyon küldöm a simjeimet szórakozóhelyre. Többnyire arra nincs idejük.
  • lucifer9393
    #31927
    De partot akarok építeni, csak addig még nem jutottam el. Majd vizsgaidőszakban
  • lucifer9393
    #31926
    Egyedüli ami nincs még normálisan az egy part, ahol megpihenhetnek a tóban fürdés után, és nagy befogadóképességű koncertterem. Ilyenek hogy békesziget épület, meg jégbár nekem hem hiányoznak, nem is tettem le őket.
  • Svenson
    #31925
    Ez komoly.
  • lucifer9393
    #31924
    Arra gondoltam, ha esetleg neked is az kéne, akkor valahogy kimentem az én városom, mert elég sok mindent fejlesztgettem már benne. Van benne kultúrpark színpaddal, a karaokés bár, a kávézóhoz is építettem színapodt, van elixíres üzlet, letettem már a vajákosok kocsiját is, meg a fiatalító forrást, átépítettem ugye a parkot, csináltam rá fesztiválokat, a wellnessközpontba letettem a masszázsasztalokat, és az ugródeszkát a medencéhez, meg barnító kabin is van ott, a hegyi szállodában meg van jacuzzi és a svéd szauna. Kedvencem az a hegyi szálloda, télen főleg hangulatos.
  • Svenson
    #31923
    Az jó. Asszem, én is ki fogom próbálni. :)
  • lucifer9393
    #31922
    Hidden Springs
  • Svenson
    #31921
    Ó, én még nem tartok ott, hogy játsszak. Melyik városban vagy?
  • lucifer9393
    #31920
    Aha, télen szemmel láthatóan rövidebbek a nappalok. Bírom azokat a napokat mikor hóviharok vannak. minden szürke és alig lehet látni a hótól.
  • lucifer9393
    #31919
    Partival jön, de olyan geci tud lenni a játék, hog hiába van 4x4-es helyed akárhol a házban, nem teszi le, mert "nincs elég hely" legalábbis nekem így volt. Pedig elég nagy apartmanban élek...
  • Svenson
    #31918
    Tényleg? Nahát! Ez jó.
  • Joschka
    #31917
    Ezek szerint.

    Ja, kem...olvastam, hogy télen a játékban is rövidebbek a nappalok épp mint a valóságban...eszembe jutott, hogy a múltkor kérdezted...:)
  • kem001
    #31916
    Akkor hoffmann-nak lesz igaza, hogy partival lehet csak?
  • Joschka
    #31915
    Hát sehol sincs a játékban az a bizonyos szőnyeg kem...végig néztem mindenhol de nincs.
  • Joschka
    #31914
    Nem party rendezésről van szó, hanem szőnyegkeresésről!.:)
  • hoffmann14
    #31913
    Mindenképpen rendezned kell ajándékozós partyt és amikor megjönnek a vendégek előkerül valahova és lerakják az ajándékokat.
  • kem001
    #31912
    Nem tudom, emlékeztek az utolsó Seasons chat-re, amiben volt ajándékozás.. Valami szőnyegre voltak rátéve az ajándékok. Ezt hol találom?
  • Joschka
    #31911
    Nem jó ez sem, mert be esik rajta a hó...
  • Joschka
    #31910
    Na, ez lesz az én jó kis melegházam a növényeimnek a telken...hehe

  • Joschka
    #31909
    Okés, bár én nem erre gondoltam a feloldásnál...DDDDD
  • Coolfire
    #31908
    De fel kell kóddal.A játék nem tartalmazza.A LE-k sem tartalmazzák,csak le tudod a kapott kóddal tölteni a sims3.com-ról.