44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #31987
    Ja,és még egy:rosszul raktam le egy telket,még meg lehet vhogy fordítani(be is rendeztem),v. dózer és rakjam le újra(nem kéne)?
  • Coolfire
    #31986
    Mit lehet kezdeni egy hibás tárggyal?Hiába veszek újat ua. baja.Konkrétan a grillsütőről van szó.Átjött a szomszéd,ő még csinált rajta egy vaslapos zöldségkeveréket,utána a saját simeim megtapsolják,sim-fuznak egy kicsit,majd kajabálnak,hogy nem férnek hozzá.Vettem újat,de bárhol raktam le a házat,mindenhol ezt csinálja.
    Csak azt nem mondjátok,hogy kezdjek új várost,mert befonom a hajam.:)Éppen most pakoltam tele minden jóval.:)Esetleg végső esetben új házról lehet szó.:)
  • Joschka
    #31985
    Szia.

    Töröld ki az általunk csak "mentési mappának" hívott ( A mappa elérési útja a következő: c:\Users\Felhasználó\Documents\Electronic Arts\The Sims 3The sims 3 ) könyvtárból a következő fájlokat:

    CASPartCache.package
    compositorCache.package
    scriptCache.package
    simCompositorCache.package
    socialCache.package

    Az öt fájl miatt nem kell aggódni, mert a játék újbóli elindításával mind az 5 fájlt a játék ismételten létre fogja majd hozni.

    Majd ezután indítsd újra a játékodat és próbálj meg mentést végrehajtani - természetesen a játék végeztével - a játékban.
  • Cica1211
    #31984
    Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni. Játszottam a simszel, leakartam menteni a játékomat, és 6-7x azt írta ki hogy a mentés közben hiba történt, 12 kód olvassam el az olvass el fájlban. És én elolvastam, és azt írta hogy a világ mentése sikertelen. Ez miélrt van? pedig nagyon jó volt a ház, és ha a sima kilépéssel próbálkoztam is ott a mentéssel, ugyanezt írta ki. A végén már kilépni sem tudtam a játékból és újra kellett indítanom a gépet. Köszönöm a válaszokat.
  • Joschka
    #31983
    Na, csak sikerült, helyre hozni a hibát a Hu-shi bárban a fritőzzel kapcsolatban...De amikor az rendbe jött lett egy másik hiba... (De jó!) Ültettem a komposztáló mellé a telekre növényeket és a sim csak is egyesével volt hajlandó (minden egyes növénynél külön utasításra)ápolni a kertet. Különben amikor végzett egyel akkor "át ugrott" egy pillanat alatt a kert végébe... Még szerencse, hogy volt a mentési mappámról egy biztonsági mentésem 14.-i dátummal...hehe
    Na azt visszamásoltam és a kiskertemet újra be rendeztem kicsikét játszottam a játékkal azt mentettem az állást. És csordálatos módon amikor visszatértem a játékba minden szépen úgy ment ahogy kell neki működnie!
  • Gólya #31982
    jaj ne már...hát rosszul nyelt szegény:) túl mohó volt...
  • Coolfire
    #31981
    A Simsben semmi sem az aminek látszik.:))De azért egy zombinak nem kellene megfulladnia,pláne nem egy hot-dog evő versenyen.:))
  • Coolfire
    #31980
    Köszi mindenkinek a válaszokat,majd kitalálok valamit.De egy tuti:én nem fogom berendezni.:)
  • Joschka
    #31979
    Igen, ott vannak a közösségi telkeknél jó sok fesztiváltelek...
  • Joschka
    #31978
    Én úgy kezdtem, hogy a telket egyből fesztiválparkká tituláltam a telekválasztóban, így már a gömb ott volt mikor beléptem a telekre...a többi meg adott volt, csak be kellett rendeznem a két évszakhoz...tetszés szerint.
  • lucifer9393
    #31977
    sztem is magadnak kell. a gömb bigyóval ugye? Egyébként Cool: vannak a telkek közt más városokból is parkok, kész berendezett fesztiválokkal.. tegyél le eget abból valahova.
  • Joschka
    #31976
    Én is egy parkba raktam egy fesztiválhelyszínt de azt nekem kellet be rendeznem, még szerencse, hogy csak két évszak van nálam...
  • Gólya #31975
    ezek a zombik nem olyan zombik ám, mint a rendes, normális társaik:)
    csak átmenetileg zombisodnak - kicsit nagyon összekavartak mindent már...Harry Potter, kelta hitvilág és a többi, és a többi :)
  • Gólya #31974
    kapaszkodj...még nincs meg:)
    ha szerencsém lesz, akkor holnap, ha nem, akkor majd egyszer
    addig csendben figyelek innen a sarokból:)
  • Coolfire
    #31973
    De.:)Egyébként bejött a kieg?Azt kaptad amit vártál?:)Mert én még nem tudok nyilatkozni.Nálam meghót egy zombi(pedig élőhalott),és egy konzervgyárba tette a fesztivált.Majd áthelyezem-ahogy Kem mondja-egy nagy parkba.Remélem be is rendezi nekem.:)
  • Gólya #31972
    ugyan már
  • Coolfire
    #31971
    Ehhh...még mindig nem bírok eljutni odáig,hogy egy pár órát masszívan játsszak ezzel a foskupaccal.:)))
  • Coolfire
    #31970
    Majd csinálunk egyet oda is.:)
  • Coolfire
    #31969
    Csak ki kell választani a közösségi telkek közül,és egy 30x30 v. 30x40-es telekre letenni városszerkesztő módban.
  • Gólya #31968
    most már én is - muszáj voltam elvonulni a világ elől, olyan fejfájás kapott el...
    szóval ezt itt ismerem, csak a másikban korábban olvastam valamit, amiből arra következtettem, hogy ott is van :)
  • Joschka
    #31967
    Ez van, pedig szerintem is jó lenne...de hát ha egyszer nincs üzletes kieg a játékhoz.
  • lucifer9393
    #31966
    ó, kár
  • Joschka
    #31965
    Sajnos a teppanyaki grillhez nem úgy néz ki, hogy lehetne NPC karaktert rendelni, mert amikor a SHIFT+Kattal rá mentem a cuccra a titkoskód beírása után, akkor csak annyi jött elő, hogy "Tárgy" és azon belül a Törlés"...ennyi.
  • Joschka
    #31964
    Okés, majd meg lesem mert ki mentettem mindent azt most újra kezdem az Álomszigeten...remélem megszűnik a probléma.
  • lucifer9393
    #31963
    De ha legközelebb belépsz a játékba, nézd már meg, hogy úgy alapból ezzel a móddal tudsz-e oda egy "séfet" állítani. Jó lenne egy ilyen a masszázsasztalhoz. Egyébként nem tudom miért nem NPC-kkel adják ezeket a dolgokat: DJ pult, massázsasztal, a vaslap mikor bárpultos meg ZONGORISTA vannak...
  • nono28
    #31962
    Sziasztok!

    A Jégbárt telepitettem,az lenne a kérdésemjátékban hogy lehet alkalmazni?
  • Joschka
    #31961
    Csak még ki kell találnom, hogy melyik városba tegyem őket...
  • Joschka
    #31960
    Meg visszarakom a másik házamat a simmel+németjuhász kutyával együtt...
  • Joschka
    #31959
    Sütni tudtam benne rendesen de még sütés közben is jött az edényből a zöld gőz...és most próbáltam törölni a telket de a játék nem tudta... Most az lesz, hogy ki mentem a tárolóba a simemet és a háztartást és újra be pakolom az Álomszigetre az egészet....pfff...ez van.
  • lucifer9393
    #31958
    Egyébként műküdik az a grillnél is hogy testingcheatsenabled true - Shift + kattintás - force NPC? Oda kéne raknia egy NPC aki főz...
  • Joschka
    #31957
    El is felejtettem mondani tegnap, hogy a játékban van egy Hu-shi nevű japán éttermemem - amolyan közös szabad zabáltató - és azt vettem észre, hogy az olajsütőből ződ gőz jön kifelé, de nem engedte a játék, hogy ki pucoljam...és mikor be akartam lépni a városszerkesztőnél a telekre, hogy ki cseréljem akkor meg nem engedett be a telekre a játék. De majd mingyá lehet, hogy ki dobom a városból az egész telket és a telektárolóból megint be rakom, hátha megjavul ettől...ha másként nem megy. Pedig a fritőzt és a fagyigépet a storeból vettem meg!
  • Joschka
    #31956
    Hahóóóóó, gólya itt vagyok!!!!!!
  • Joschka
    #31955
    Csak itt van most FAQ a főtopikban gólya...gondolom tudod, hogy hol...
  • Joschka
    #31954
  • Myselor
    #31953
    hát elég vicces xd am van a napraforgóhoz valami fix?nekem nincs bent valamiért.melegház bent van,és a plants vs zomibe cuccok is ,de a kis napraforgót nem találtam :c
  • Ironman2
    #31952
    Napraforgón beszarok komolyan ahogy mosolyog
  • Ironman2
    #31951
    Tök jó képek.Amúgy itt nincs tél azt irtad.Azért megnézném az öregedet a nagy hóban,meg az igluban kuporodni..hehe.Többféle hóember is van a játékban,olyan kéne ami hasonlit is az öregedre
  • Ironman2
    #31950
    Komolyan? Ezt én se figyeltem (mert még nem is volt tél nálam)
  • Joschka
    #31949
    Idióta játék...a simemnek tönkre ment a barátsága...egy mosómedvével, a játék azt ajánlotta, hogy hívjam fel és dumáljunk, hátha ismét barátok lehetünk...jó, majd veszek a medvének egy telefont...DDDD

    Íme a hátsó veteményeskert át alakítva..



    Buli van a fesztiválparkban...



    Nyomassad Csehovkám én addig be nyelem a kávémat.



    Ez még éjjel is tojja ezt a szart?...rosszabb mint a tyúkok.



    Kapd el köcsög...



    Esik az eső erre ez a hülye locsoló meg be kapcsol...DDDDD

    Rövid nyári zápor volt csak...a 30 fokos hőségben.




    Vágtató időjárás, műsorvezető: Zúzmara Iborka..



  • Svenson
    #31948
    a másikban már megkérdeztem, utálom mindet