44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #31907
    Hát ha eredeti az évszakod, akkor a jégbárt nem kell fel oldani...
  • nono28
    #31906
    Eredeti Évszakok van meg.Azért kérdeztem itt.De már sikerült megcsinálni.
  • Bal0924
    #31905
    A játékkal szoktam leszedetni a frissítést.

    De azt hiszem sikerült megoldanom.
  • Joschka
    #31904
    Feltelepítetted a játékodhoz a legutóbbi 1.42-es javító csomagot?
  • Joschka
    #31903
    Roszz helyen kérdezősködsz, ez itt nem egy warez oldal.
  • nono28
    #31902
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni hogy a Jégbár tartalomcsomagot hol tudom feloldani?
  • Bal0924
    #31901
    Segítséget szeretnék kérni!

    Felszeretném rakni, újra a sims-et, de nem megy. A telepítéssel semmi gond, csak utána vannak..
    Mikor be akarom indítani a játékot, "Sims3Launcher működése leállt" üzenetet kapom!
    Megoldás?
  • Joschka
    #31900
    Műhelytitok.......DDDDDDD
  • lucifer9393
    #31899
    Hát leggyorsabban az égő simet a zuhany alatt tudod eloltani, más mádról nem tudok... esetleg még elolthatja egy másik sim? abban nem vagyok biztos. Esernyőt a vásárlás módban tudsz venni, azt hiszem a szabadtéri cuccoknál. Legkönyebben viszont a kollekciókon keresztül találod meg. minden kiegnek van egy mappája a kollekciók közt, értelemszerűen ezt az Évszakos mappában találod. A kollekciók ikonja pedig a vásárlás módban a családi eszköztár alatti.
  • böröczk
    #31898
    Lenne pár kérdésem.

    Hogyan tudom az ÉGŐ simem eloltani, és miért gyullad ki? :D

    Énekes, elment valami dalagramos melót teljesíteni, és egyszer csak megy rá a kamera, hogy szépen elporlad, majd jön érte a halál..

    jó távoli volt a mentés..

    más: esernyőt hogy tudok szerezni?
  • lucifer9393
    #31897
    Te inkább azt magyarázd ki, hogy akupunktúrázhatod meg saját magad a barna gatyás éned szinte belerándul a fájdalomba
  • Joschka
    #31896
    Hellóka, itt ne offoljunk tovább, mer a hg nem fog örülni neki.:)
  • Myselor
    #31895
    hihi.semmi megesik :D
    am blizzard és belerakta a wowba,egyszerűen csak népszerű lett az a kis éneklő szotyi,mondjuk nagyon aranyos is:)
  • lucifer9393
    #31894
    jaj várj, semmi DE HÜLYE vagyok :D popcap... vagy vmi olyasmi. Akasztófára velem h. a Resident evileket Simssel keverném...
  • Myselor
    #31893
    capcomnak miköze a plant vs zombiehoz?
  • Joschka
    #31892
    Biztos, mert akkor azt gondoltam, hogy ezek egyszer használatos fényképezők...DDDD. Ezt én nem tudom, de nem is érdekel, hogy ki kit vesz meg...tök nem érdekelnek ezek számomra lényegtelen apróságok. Engem csak maga a sims 3 érdekel.:)
  • lucifer9393
    #31891
    Értem én h. vásároltál, de miért ennyit? :D egyébként meg az EA felvásárolta a Capcomot? hogy ennyire reklámozzák a P vs Z-t?
  • Joschka
    #31890
    DDDD...Ezeket még a világ körül kieg idején a franciáknál vásároltam nagy okosságomban össze...mondván jobb a több... Azután meg bent is maradtak a simem zsebében.

    Ja, az év elején bele néztem, de csak kíváncsiságból a Plants vs Zombies-be...de nem voltam oda érte...
  • lucifer9393
    #31889
    Miért van olyan sok gyerekfényképezőgép a zsebedben? :D Egyébként játszottad a Plants versus Zombiest?
  • Joschka
    #31888
    Akkor Darts-ozzunk......DDDDDDDDD


  • Joschka
    #31887
    Uh, ne is láttam eddig, hogy a komposztálót le is tudom rakni a saját telkemre is...csak most találtam meg...
  • Joschka
    #31886
    Na, így működik akkor a szotyinövény... kicsikét várnom kellett, hogy történjen valami de végül is meglett...

    a szotyinövény a lerakása után hamarosan ad egy ilyen napfény izét, amelyet korlátozott ideig lehet használni, mert 17 óra után elhalványul.



    Utasítsd a simedet, hogy vegye fel (A napfénysz@r bekerül a simed eszköztárába.)



    Majd menj el a melegházba és ott a komposztálóban a növények trágyázásához fogod tudni használni...De mivel a melegházban is vannak ilyen trágyszóró szotyik azoknál is fel tudod ezt a fényes cuccot szedni, már amikor éppen pottyantanak egyet.



    A komposztáló használatához előbb a " Komposztáló megnyitása" opcióval nyisd meg.



    Majd vidd át a simed eszköztárából a napfényecskét és még két valamilyen másik növényt...



    Max 3 növény/napfényecske tehető a komposztálóba és amint megtelt már használható is a komposztáláshoz. A locsolókból pedig a víz helyett azonnal sz@r fog potyogni...



  • kem001
    #31885
    Pedig legutolsó chat videóban mutatták is. Nagyon figyeltétek látom..DD
  • Ironman2
    #31884
    Ok.Bár most a héten én se nagyon tudom tolni.Itthon is le vagyok foglalva,meg a munkahelyen is.O
  • lucifer9393
    #31883
    Pedig anno én is mondtam neked, még akkor, amikor a szezonális telkekről posztoltad be a tutorialt. Abból olvastam ki én is. Viszlát Sims, most vagy 2 hétre megint... :/
  • Ironman2
    #31882
    Jól elrejtették a készítők.Nekem is Kem mondta meg anno hogy kell előhívni.Úgylátszik ez most örök kérdés lesz mindenhol.DDD
  • lucifer9393
    #31881
    #31874
  • danci145
    #31880
    Sziasztok! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy az évszakokban, télen, hogy lehet a házat karácsonyi fényfüzérrel feldíszíteni? Mert az egyik simem kívánságainál ez szerepel napok óta, de nem tudtok rájönni, hogy hogy kell :/
  • lucifer9393
    #31879
    A halloweent úgy eheted észre, hogy ősszel, ha nézed a munkanapjait a simnek, lesz egy pirossal bekarikázott nap-ez az ünnepnap. Ilyenkor mehetnek jelmezben a gyerekek másokhoz, de rendezhetsz álarcosbált, vagy lakomát, és elvileg az őszi feszten is ilyenkor vannak a legtöbben. Egyébként a játékban Lidérc-nap a neve. minden évszakban van egy ünnepnap, erről értesítést is kapsz aznap.
  • Ironman2
    #31878
  • Svenson
    #31877
  • Reachel
    #31876
    Köszi a választ :)
  • Joschka
    #31875
    Ja, ez a klónok társastánc támadása...
  • kem001
    #31874
    Díszkivilágítást a bejárati ajtóra kattintva teheted ki. Matracot meg meg kell venned szórakozás kategóriában, vásárlásnál.
  • Reachel
    #31873
    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy csak nálam vannak e problémák a Season kiegészítővel vagy másnál is? (Pedig eredeti a játékom) Pl.: nincs díszvilágításom, nem tudok úszómatracon lebegni a tengeren, nincs hallowee-n stb.
    Előre is köszönöm a válaszokat :)
  • Svenson
    #31872
    Jaj de jól néz ki! Ide akarok költözni. Igazából.
  • Svenson
    #31871
    Hehe. És ezt hogy csináltad? Klónoztad a simsedet, vagy mi?
  • Joschka
    #31870
    Nyeheheeeee...
  • Myselor
    #31869
    biciklizni ilyen időben?:Pnemfélsz hogy kitöröd a nyakad?xd
  • lucifer9393
    #31868
    Így a helyes, múlt időben. Azóta van, mert csináltam :D És akkor kb. számomra ennyi is volt az Évszakok egy darabig... kár h. vége a hétvégének...