44549


no-warez.gif
  • kem001
    #32027
    Hát ez az ajándékozás nálam sem jött össze.. Azt írta, hogy nincs elég hely neki.. Nevetséges..
  • lucifer9393
    #32026
    Egy tündérnek vajon miért érdemes rámenni a koripályára, ha ugyanúgy lebeg mint máskor? Riverviewben élsz?
  • lucifer9393
    #32025
    Vannak fénymodjaid nem? Olyan mások a fényhatások, mint az én játékomban
  • Gólya #32024
    kínai modell???


  • Gólya #32023
    és esék az eső a földre negyven nap és negyven éjjel...



    ez most akkor kori- vagy röppálya?


  • Gólya #32022
    úgy tűnik, átmeneti elmezavar lehetett a játékban...most takarít...mondjuk melegen ajánlom neki, nem véletlenül kapta a jellemzőt:)
  • Joschka
    #32021
    Vagy talán mentési hiba történhetett és azért van nálad ez. A minap nálam is volt mentési hiba.
  • Joschka
    #32020
    Nem tudom, de biztos van, mert azt mondod nem ugrik amikor utasítod rá.
  • Gólya #32019
    de mi? ugyanúgy írtam be, mint eddig...testingcheat...
  • Joschka
    #32018
    Ja, ja...csak nálam a gugle idiótán adta vissza, bár néhány szót tudok még olaszul...hehe
  • Joschka
    #32017
    Valami bibi lehet akkor azzal a "külsős" kóddal.
  • Gólya #32016
    akkor az anyukájukat...

    most akkor kezdjem elölről? - pedig már olyan jól megcsináltam...
  • Gólya #32015
    ?

    üdvözöllek kedves vendég, gyere egyél
  • Joschka
    #32014
    Hát az nem normális, ha a parancsra sem ugrik be a simnek, hogy mit kell tennie...ott valami gáz van akkor.
  • Joschka
    #32013
    Ja.
  • Gólya #32012
    az egyébként "normális", hogy egy sim, akinek a jellemvonásai kóddal módosítottak, nem reagál a "takarítsa ki a házat" utasításra?
    azaz a rendszerető jellemvonás kóddal pótolt, mert az eredeti készítéskor kimaradt...
  • Joschka
    #32011
    A simemet meg át keresztelem Giorgio Giardiniere névre...
  • Gólya #32010
    "Buone cari ospiti giorno vengono a mangiare!"
  • Joschka
    #32009
    Na, itt van még egy rakat kép Monte Vistáról.










    Mi?!...Felszolgálják a vendégeknek a kaját? Na, ez a beszéd!!!!!
  • Joschka
    #32008
  • Gólya #32007
    hát ez....ez hatalmas
    mostakarom..... - na jó, valahogy csak kibírom ezt a kis időt még...addig megyek havat lapátolni
  • Ironman2
    #32006
    Ez már tiszta Medieval!
  • Joschka
    #32005
    Fúziós kajáldát fogok csinálni...össze vegyítem a japán vaslapost az olasz pizzával meg a jön még a fagyigép és mindezt megfejelem a sok olajban sütött jósággal. Állati lesz!!!!
  • Joschka
    #32004
    Nagyon bejön ez az itáliai stílus...legalábbis nekem.:)))
  • Joschka
    #32003
    DDD...Hát a simem (hozzám hasonlóan) degeszre fogja magát tömni a saját házi készítésű pizzáival...
  • Joschka
    #32002
    Ez meg a kereskedelmi borítója lesz a Monte Vista városnak.

  • Joschka
    #32001
    Nincs.:)
  • Jossua
    #32000
    Hali, karácsonyfa nincs a játékban??
  • Joschka
    #31999
    Még több kép Monte Vista városról...






    (simsvip.com)
  • Joschka
    #31998
    Addig meg készítgetem majd a saját városomat...
  • Joschka
    #31997
    Én sosem játszom a gyári családokkal, úgyhogy tök mindegy...a másik meg szerintem lehet színpadot másik városokba le rakni....nekem viszont be jön így elsőre...de főleg majd a kemence érdekel!
  • lucifer9393
    #31996
    Nyakamat a tőkére, hogy ez is egy Sims 2-es család. Eddig mindegyik szomszédságban voltak Sims 2-es családok....valakikre hasonlítanak is, de nem ugrik be...
  • lucifer9393
    #31995
    Egy a baj ezzel, nem fog bele illeni konkrétan semmi épület az előző kiegekből... gondolok itt a nagy befogadóképességű létesítményekre, vagy a jégbárra...ilyenekre. Meg kicsi is...nekem nem bejövős :D
  • Joschka
    #31994
    Az ám!!!...DDDDD
  • Roccio
    #31993
    királyság :D
  • Joschka
    #31992
    De jó, akkor már Mikuláskor sütögethetünk majd a kemencénkben!!!!!!
  • Joschka
    #31991
    És egy jó hír még ehhez:

    Az új város December 06.-án már letölthető lesz. A kiskereskedelmi megjelenése lesz 2013 Január 10.-én.

    (Forrás: simprograms.com)
  • Joschka
    #31990
    Jajjj, de szép!



    Ja, és ITT!!! az Origin-en lesz az élő ismertetése a városnak.
  • Joschka
    #31989
    November 27-én 2012 06:00 GMT/10: 00:00 PST The Sims 3 Monte Vista Live Chat!

  • Joschka
    #31988
    1. Én a fritőzzel majdnem így jártam, pedig original store vásárlás!!!!csak az enyémet meg el sem tudtam távolítani, még a telket sem. De volt a telekről mentésem, így le raktam azt újból....jó, tudom most neked nem ez kéne.

    És mi van akkor ha törlöd a cache fájlokat és úgy mész vissza ugyan arra a telekre megnézni, hogy mi van a grillsütővel, mert nálam hibás volt az előző mentés.

    2. Telket csak úgy forgatni nem tudod, de ha ki teszed a vágólapra, akkor el tudod helyezni úgy ahogy neked jó...viszont azt nem írtad, hogy vannak e rajta simek, mert azok ilyenkor kezdhetnek elöről mindent, ha csak előtte el nem mented őket a tárolóba, így csak a kapcsolatokat veszítik el, az addig elért eredményeiket, szinteket, jutalmakat, tárgyakat a hátizsákból nem...azok megmaradnak.