44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #32067
    Már így is rengeteg benne akaja.El fogja vinni a simed vmi. jóféle szívroham.:)
    Hol van a "naptár" amin az ünnepek vannak bekarikázva?Mert olyat eddig nem találtam.
  • Joschka
    #32066
    Ezt most olvastam a kemencéről:

    "Bővítsd a simjeid főzési tudományát új receptekkel. Süss a fatüzelésű kemencében több féle Kenyeret, Pizzát, Kalzonét és Lasagne-át."
  • Coolfire
    #32065
    Nagyon laza.:)
  • Joschka
    #32064
    Kedden ki fog derülni, hogy mi lesz benne....addig pesszimistáskodhatsz...de utána már nem.
  • Gólya #32063
    okés, de így ment dolgozni is...és szembe jött - szent Habakukk! - az újságos gyerek... - hát hová lett a világ???
  • lucifer9393
    #32062
    a teraszon elfér :D
  • Gólya #32061


    oké, hogy + 10 fok van, na de akkor is...


  • Gólya #32060
    nem találtam - mint ahogy azokat az ablakokat sem (bár talán azt csak álmodtam?)
  • Coolfire
    #32059
    Akkor tényleg "minőségi cucc" az ernyő.Jobbra nem telik?:))
    Tényleg,esőkabát nincs a játékban?
  • lucifer9393
    #32058
    Szerintem nem lesz felszolágálás. Megint jövök pesszimizmusommal, sztem az csak simán egy Sim séf ruhában és kész. Túl sóherek ezek, hogy NPC-kkel adják ki a várost. Sztem abból gond is lenne, hiszen ennek a városnak simán az alapjátékkal is működnie kell.
  • Gólya #32057
    figyeljetek már...most vagy én vagyok hülye vagy...

    mintha lett volna olyasmi a beharangozóban, hogy lesz nagyméretű ablak vagy üvegtábla, ami segít az üvegház építésben - de semmi ilyesmit nem találtam eddig...rossz helyen kerestem vagy tényleg nincs?
  • Gólya #32056
    kicseréltem a HS-ire - sokkal jobb és egyelőre megfelelő is
    nincs most türelmem ilyeneket rendezgetni
    volt jég, de akkor épp nem járt kint a simem, csak esőben, tehát marad az első eset:)
  • Joschka
    #32055
    Jó, hogy nem engedélyeztem a jégesőt látva, hogy szét cincálja az esernyőket...DDDDDD
  • Joschka
    #32054
    Jó az eső, van mikor napokig is szakadhat, de nálam pölö nyáron a szigeten csak rövid záporok vannak...a jégesőt le tiltottam, nekem nehogy má el verje a veteményest ott hátul a kertemben...
  • Coolfire
    #32053
    Vagy az,vagy szétkapta a jégeső.Én még az esőig sem jutottam el a játékban.
    De 28 naposak az évszakok.:)
  • Coolfire
    #32052
    Úgy látom te is hagytad,hogy magától pakolja le a fesztiválhelyszínt.:)
    Nekem azóta 64x64-es parkban van.Egy kicsit jobb.Majd később még feldobom valamivel.Eddig csak a "telefonfülke" van ott,ne kelljen már annyit furikázni.
    Remélem mára megjavul a grillem.
  • Bal0924
    #32051
    Köszi a válaszokat. :)
  • Gólya #32050
    3. nemigen

    bocsi, nem tudtam kihagyni...
  • Ironman2
    #32049
    1.nem
    2.igen
  • Bal0924
    #32048
    Új várost most nem telepített az évszakok?
    Az utolsó város a Moonlight Falls?
  • Bal0924
    #32047
    Köszi.
  • Ironman2
    #32046
    Sims3.com-on ott van legalul a kódbeváltás link! Természetesen regisztrálni is kell elöbb oda
  • Bal0924
    #32045
    Sziasztok.

    Most kaptam kézhez a sims évszakokat.
    A kód ami aktiválná, a jégbár?, hová kell írni a kódot?
  • Joschka
    #32044
    Lehet, hogy a készítője nem frissítette még, hogy kompatidilis legyen az évszakokkal?
  • Joschka
    #32043
    Front ide vagy oda nálam az alvóka jól be van állítva, délután a tévé annyira le kötött, hogy el is aludtam...DDDD

    Aha, szóval egyedi fekvenced van...én inkább gyárit használok.:)
  • Gólya #32042
    na...front?

    annyira vagyunk, hogy most csak az ágyazást nem veszi figyelembe a takarítási opciónál...meg kéne próbálnom majd egy gyári ággyal...talán a custom holmival nincs jóban...?
    no majd ha lesz annyi pénzünk, megnézem
  • Joschka
    #32041
    Végül is az biztos, hogy a kemencére talán mindannyian "vevők" vagyunk, ha a városra nem is.
  • Joschka
    #32040
    Hát össze lehet a simeket ugrasztani "csak úgy" indokkal, nem?
  • Joschka
    #32039
    Most még az én játékom is jól üzemel, de délután várost készítek, ha csak el nem alszom, mert alig aludtam valamit az éjjel....csak azt nem tudom miért?
  • Joschka
    #32038
    Nagyon úgy néz ki, hogy lesz felszolgálás. Bár lényegtelen, de mintha pizzát sütne meg szolgálna fel...azt viszont nem tudni még, hogy kenyeret lehet e majd sütni a kemencében. De a legutóbbi live után írták, hogy pizzát, Kalconét...stb. ilyesmiket lehet benne sütögetni.:)
  • Ironman2
    #32037
    Látom az ott süti a kenyeret,majd fel is szolgálja rögtön.Akkor már lesz éttermi kiszolgálás is?
  • kem001
    #32036
    Pedig jobban örültem volna, ha visszatér a viszályuk a játékba..DD
  • Joschka
    #32035
    Most le leszel kardozva lucifer!

    Kiderült, hogy tényleg egy Sims 2-es család név szerint: Monty család ( Veronavill) átköltözött a Sims 3-as Monte Vistába de ez most még az előtt történik, mielőtt össze ugranának a Capps familiával!!!!

    (Forrás: simsvip.com)
  • lucifer9393
    #32034
    no idea..
  • kem001
    #32033
    De akkor mégis hogyan szervezzen az ember?
  • Gólya #32032
    nézz szét a közösségi területek között - van olyan, ahol pl. egyben van a kórház-tud.kutató, a városháza-katonaság-rendőrség
  • lucifer9393
    #32031
    Nekem is van benne kultúrpark színpaddal, a karaokés bár, a kávézóhoz is építettem színapodt, van elixíres üzlet, letettem már a vajákosok kocsiját is, meg a fiatalító forrást, átépítettem ugye a parkot, csináltam rá fesztiválokat, a wellnessközpontba letettem a masszázsasztalokat, és az ugródeszkát a medencéhez, meg barnító kabin is van ott, a hegyi szállodában meg van jacuzzi és a svéd szauna. Kedvencem az a hegyi szálloda, télen főleg hangulatos. Hidden Springs szerintem a legszebb város.
  • lucifer9393
    #32030
    Hogy kell összevonni?
  • lucifer9393
    #32029
    tudom, nekem is ezt írta... hogy csináljak helyet. Kipakoltam az egész nappalit, volt vagy 6x8 négyzetméter, és nem fért el... a képeken pedig csak 4x4nek néz ki.
  • Gólya #32028
    ez egyelőre a gyári...mondjuk csodálkoztam kicsit, mert valahol írta valaki, hogy derült égből esik az eső - hát én megnéztem, olyan tisztes felhők futkostak az égen, hogy öröm volt nézni, úgyhogy nem tudom, annál az illetőnél mi lehetett a gond

    Hidden Springs-be települtem - kicsit ritkítottam a városon (üres telkeket leszedtem, üres házakból selejteztem), a kórházat-tud.kutatót már összevontam, meg még próbálom majd a többi közösségi helyet is összevonni (már amiket lehet)