44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #32107
    De még csak azt a hülye évszak gömböt sem látom sehol sem a telek szélén, most nézem, hogy az sincs sehol...
  • Joschka
    #32106
    Hát nálam sem rakott le magától fesztivál helyszínt úgy kezdte. Aztán le tettem úgy találomra egy twinBrook-i fesztivál telket, de azon sincs semmi, olyan mintha csak egy normál park lenne. Ezek szerint még ezután kellene be rendezni fesztivál parká...de azért most ne, hogy el kezd magadat össze karmolni. Nyugi...ez ilyen...így van - és elég hülyén - megcsinálva...végül is annyiból jobb, hogy mindenki tetszése szerint rendezheti be...DDDD Rád meg nem gondoltak, hogy az ilyesmit utálod...DDDDD
  • Coolfire
    #32105
    Igen,a goldot vettem meg.
  • Joschka
    #32104
    A deluxot raktam fel...gondolom, hogy nálad is az van fent....na, be megyek és megnézem.:)
  • Coolfire
    #32103
    Oké addig nézem a Columbot.
  • Joschka
    #32102
    Most rakom fel a várost, majd mindjárt be megyek oda és meg nézem én is, hogy mi van ott a fesztiváltelkekkel.
  • Coolfire
    #32101
    Akármelyiket teszem le,nincs rajta egy bódé sem,csak sima park.Most nézem,ő kinevezett egy parkot,de abban sincs semmi.
  • Joschka
    #32100
    Hogyhogy nem működik a fesztivál helyszín, nem tudtál be menni a telekre, vagy mi?
  • Joschka
    #32099
    Jó lenne ha lehetne rendezni benne némi csetepatét...
  • Coolfire
    #32098
    Most basz szét az ideg.Idáig szenvedtem ezzel a trágyadomb Lucky Palms betelepítésével,és nem működik benne egy fesztiválhelyszín sem.Most bugos szar az egész v. hülye vagyok.Már pedig olyan szépen berendeztem.Mondjuk az gyanús volt,hogy semmi épületet(tűzoltóállomás,szeméttelep etc.)nem rakott le,és a fesztiválhelyszínt sem kérdezte,hogy hova tegye..
    Mi a gránátot csináljak?Én nem tudom,és nem is akarom berendezni.
    Valami tipp?Mert repülni fog ez a szarkupac úgy ahogy van.
  • Coolfire
    #32097
    Hű,még egy Colosseum is lesz benne?Ez igen.:))
  • Joschka
    #32096
    Ismét jöttek újabb Monte Vista képek






  • Joschka
    #32095
    Biztos ki fogyott belőle a víz...
  • Joschka
    #32094
    Tessék, ITT a leírása, hogy építhetsz üvegházat.
  • Bal0924
    #32093
    Üvegházat hogy lehet építeni?
  • Bal0924
    #32092
    Ez lemaradt.

    Csak nálam, vagy másoknál sem látszik a locsoló vize? Látszik hogy mozog de még sincs víz...
  • Gólya #32091
    nem bizony...neked is kell valamit csinálni:)
  • Bal0924
    #32090
    Az ültető ládában nem locsolja meg a locsoló a növényeket?
  • Joschka
    #32089
    Már van amúgy nagyon szép TSR-es karácsonyfám is...bebe!

    Ez az:

  • Joschka
    #32088
    Úgyhogy a játékban is benne van már!
  • Joschka
    #32087
    Köszi, de az is meg van már, mert bent van a listában, hogy mit szedtem le/vettem meg eddig.:)
  • Coolfire
    #32086
    Kösz nem kell,most "lopom el" a mysimsesektől a karácsonyi ingyenes szetteket.Linkeljem?:)
  • Joschka
    #32085
    Az a baj, hogy azt már én sem tudom, pedig egyszer már az összes ingyenest le szedtem, úgyhogy esetleg le töltöm azt ami neked kell , ha így megfelel és átdobom hozzád.
  • Joschka
    #32084
    Igen, az lesz, amit kem mutatott valóban, mert minden zugba bele lestem a játékban, hogy úgy mondjam, de sehol sincs ilyen naptár.
  • Coolfire
    #32083
    Az ingyenes storet hol lehet az oldalon megtalálni?Mert a mysimsen írták azt az őszi vackot,azokat leszedtem.
  • Coolfire
    #32082
    Azt nem hiszem.Inkább tényleg az,amit Kem írt/mutatott.
  • Joschka
    #32081
    Gondoltam...csak a kérdésedre válaszoltam.
  • Joschka
    #32080
    Na, majd mindjárt be megyek a játékba azt utána nézek, hogy hol lehet...Mert ha egy rendes naptárról van szó, akkor vagy a fali díszek között kell lennie, vagy a vegyes díszeknél.
  • Coolfire
    #32079
    Tényleg?
    Ennyit még én is tudok,bibííí.:)
  • Joschka
    #32078
    Akkor nincs csak az van ki írva ennél a résznél, hogy munkanélküli.:)
  • Coolfire
    #32077
    Ez az hogy sehol.Csak mindenhol azt olvasom,hogy be vannak karikázva rajta az ünnepek.
  • kem001
    #32076
    Ergo nincs, de nálam szombatra szoktak esni az ünnepek.
  • Coolfire
    #32075
    Oké.És ha nem dolgozik,ergo nincs ilyen panel?:)
  • Joschka
    #32074
    Hát mongyuk nem kéne így elsőre mindjárt bele ugrani a közepébe az biztos.:)
  • Coolfire
    #32073
    Én meg belecsinálok mindjárt,ha most sem lesz jó a grill.
    De lehet,hogy először egy szóló simmel kellene megismerni,és nem egy hattagú családdal.:)
  • Joschka
    #32072
    Egyáltalán hol láttál olyan naptárat?
  • kem001
    #32071
    Itt, munka információknál.
  • Joschka
    #32070
    DDD...attól nem tartok, hogy bele pusztul az evésbe.

    Ha nincs olyan naptár csak szólj és csinálok egyet a játékba.
  • Coolfire
    #32069
    Hol?:)
  • kem001
    #32068
    Munkanapoknál nézd sim-ednél.