44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #32147
    Nem találom a gömböt...azt hiszem lassan feladom,és lezúzom ezt a szart.Pedig most még a grill is működik.
  • Gólya #32146
    hát én téged tunikán foglak billenteni...ne fájdítsd itt a szívem...úgyis mindig le vagyok maradva hozzátok képest egy-két héttel
  • Joschka
    #32145
    Jobb ha ezt is tudod erről a gömbről: Az évszak gömb alkalmazása arra is jó, amikor saját egyedi tervezésű fesztivál telket készítünk és minden évszakhoz a saját elképzelésünk szerint szeretnénk a helyszínt be rendezni.:)
  • Joschka
    #32144
    Még mindig jobb ez a megoldás, mint ha nem tudnánk róla, hogy ezt így is meg lehet oldani.

    Szia, jó éjt!
  • Joschka
    #32143
    Ezt el is mentettem és majd délelőtt be is rakom a FAQ-ba...
  • Coolfire
    #32142
    Remélem ez csak átmeneti szopás.
  • Coolfire
    #32141
    Oké,kösz.Majd megnézem.Pá!:)
  • Joschka
    #32140
    Okés, majd meg oldod...de ezt a leírásomat is be fogom tenni a FAQ-ba.:)
  • Joschka
    #32139
    A kód nélkül nem látható!:)
  • Joschka
    #32138
    Az a gömb az évszak állító!

  • Coolfire
    #32137
    Az a kis golyó az?És a kód nélkül is szokott lenni?
  • Coolfire
    #32136
    Most egy darabig hanyagolom,mert felhúzott.:)De majd megnézem,most megyek alukálni.:)
  • Joschka
    #32135
    Nézd meg a képen, ott van középen pont a kút mellett!
  • Coolfire
    #32134
    Mondtam,hogy nem hiszem el?
  • Joschka
    #32133
    Csináld meg akkor úgy, ahogy leírtam és nézd meg a képen, hogy már jó is...igaz, hogy ezt én raktam le, de végül is már jó!!!!
  • Coolfire
    #32132
    Jó,de én még olyan évszak gömböt sem találtam.Azt sem tudom,mi az.:)
  • Joschka
    #32131
    Íme, hogy lásd:

  • Coolfire
    #32130
    Sunlit Tides sem jó.
  • Joschka
    #32129
    Meg van a megoldás Coolfire!

    1. A telket a városszerkesztőben beállítod "Bejárható" közösségi teleknek. Majd ki választasz egy fesztivál parkot. Én Lucky Palmsba be dobtam a Sunset Valley féle fesz.parkot..Sima park lesz először, de ne aggódj.
    2. Menj be a telken vásárlás módba majd írd be a titkos kódot a konzolba, és ezután keresd meg a telken az évszak gömböt.
    3. Nyomd le a Ctrl+SHIFT billenyűket és kattints rá az egérrel a gömbre, majd válaszd ki az Évszakok beállítása opciót. És válaszd ki mongyuk a "Nyár" évszakot....és meg fog minden fesztivál épület rajta jelenni.
  • Coolfire
    #32128
    Nem jó,nincs benne a cucc.
  • Joschka
    #32127
    Nálam még mindig ugyan az a helyzet LP-ban.
  • Roccio
    #32126
    én ma meg fejeztem be a teljes telepítést most úgy néz ki hogy jól működik :)
    de ez a store patch miatt én már hozzá nem nyúlok kifárasztott eléggé már a a telepítgetés..
    de eddig jó :) amúgy ...
  • Joschka
    #32125
    Majd mingyá meg lesem megint...csak a kádból ki kellett előbb másznom...DDDDD
  • Coolfire
    #32124
    Már nem tudok aludni a pipától,megnézem ST-t.Ha az sem megy,akkor szinte 100%,hogy az a szar kavar.Viszont a patch meg pont arra hivatott,hogy összedolgozza a storet az évszakokkal..
    Köszönjük ismét The Sims Studio..
  • Joschka
    #32123
    Okés, ki szedtem...meg ugyan ott van egy Download mappa abban is voltak fájlok, amiket letöltött, na azokat is ki hajítottam onnét...:)
  • Joschka
    #32122
    Köszi, ezt sem tudtam...akkor csak azt szedem ki.:)
  • Coolfire
    #32121
    Azért ne szedd le a játékot,mert az abba nem ír bele.A mentésiben a ContentPatchban van .package fileként.Elég,ha azt törlöd.
  • Joschka
    #32120
    Még jó, hogy tegnap biztonságit mentettem és csak ma raktam fel ezt a stores szart, így legalább nem kell mindent előről kezdenem e miatt!
  • Joschka
    #32119
    Holnap leszedem a játékot és fel rakom, de ne legyen nekem benne ez a szar store patch...csesszék meg!
  • Joschka
    #32118
    Coolfirenak és nekem viszont előtte volt bent minden, most meg ez a szar megy!
  • Joschka
    #32117
    "Nem lehet,hogy a store patch kavar?"
    Tuti, hogy az kavart be, most, hogy így vissza gondolok rá...
  • Roccio
    #32116
    nálam is frissített a store pack de még utána raktam bele csak a tartalmakat ....
  • Joschka
    #32115
    Lehet, mert azt ma én is fel tettem...sőt, jó hogy mondod: Be kellett újra raknom a melegházat is, mert se a komposztáló sem a szotyinövény nem volt bent a játékban...csak a dbc-kben...kellett azt a store patchot fel tennem!
  • Joschka
    #32114
    Rendben.:)
  • Joschka
    #32113
    Le raktam próbaképpen a sajátomat, amit az álomszigetre csináltam, az viszont jó....minden benne van.:)
  • Coolfire
    #32112
    Köszi ne fáradj.Ha ez nem jó,más sem lesz.Megyek máshová majd,ha lesz még kedvem valaha is ezzel a fossal játszani.
  • Coolfire
    #32111
    Nekem RV-ben berendezve rakta le a fesztiváltelket(SV-ét).Rohadjanak meg.Nem lehet,hogy a store patch kavar?
  • Joschka
    #32110
    Figyu, ha esetleg érdekel a fesztiválparkom - csak át festem a park útjait, hogy passzoljon ehhez a sivatagias helyhez - akkor azt feltöltöm neked ide, majd mindjárt dobok fel képeket róla.
  • Joschka
    #32109
    Szóval nálam se jó!
  • Joschka
    #32108
    Ez hülye!!!! Azt írja, hogy csak egy gömböt rakhatok le a telekre mert már egy van. De az meg hol a francba van nem látni sehol sem. Barmok.