44549


no-warez.gif
  • Roccio
    #32187
    de ha még sincs vele gond annak örülök :)
  • Coolfire
    #32186
    Most jöttem fel a kutyával,még eszek,és majd utána.:)Most Sunlit Tides lett a legszimpibb hely.Jó sok tengerpartja van.:))De megkapja a 4 évszakot,hiába trópusi sziget.
  • Joschka
    #32185
    Rendben...
  • Roccio
    #32184
    már mind 1 már fenn van :DD amúgy én meg telepítés közbe tettem fel évszakok előtt jóval meg csak még utána raktam a store cuccokat :)
  • Roccio
    #32183
    értem én meg eddig amúgy sem építettem fesztiválos helyszíneket :)
  • Coolfire
    #32182
    Valószínű,hogy nem.Luci megértette velem,hogy csak a második napon indul be a fesztiválkodás normál esetben.:)Törlöm is a felvetésem.:)
  • Joschka
    #32181
    Jutottál már valamire?
  • Joschka
    #32180
    Fel ne tedd, jobb ha anélkül játszol.
  • Coolfire
    #32179
    Azért nézegesd az Nraast naponta,mert ha rájuk jön,2-3 számot ugrik a verzió.Most a v89 az utolsó.
  • Roccio
    #32178
    akkor most mégsem okozott gondokat az új 2.0 patch? :)
  • Joschka
    #32177
    Rendben...csókoltatjuk a kalauz nénit...
  • Joschka
    #32176
    A light modot ki dobtam, mert be lassítja a játékot...írtam is akkor ezt neked.
  • Gólya #32175
    na most megyek vonathoz gyerek elé, majd egy óra múlva jövök:)
    addig csigalom és nyugavér:D
  • Joschka
    #32174
    Dehogynem!...Én egyszer le töltöttem egy lábon álló még zöld kukoricát, hát az úgy be kavart, nála, hogy fogtam, szét kaptam a fájlt azt meg csináltam rendesen...azóta jó a "dísznövény"..
  • Gólya #32173
    nem...ami van, az az overwatch, de arról azt írta a srác, hogy okés az évszakokkal is
    még a lighting modot sem néztük meg
  • Gólya #32172
    igen, előfordulhat - ezért is cseréltem le a hálót és lecserélem a ruháját is - ennyi custom van/volt csak, a többi használatban levő mind gyári (dekor van még custom, de azok nem zavarhatnak)
  • Joschka
    #32171
    Használsz valamilyen mod-ot a játékodhoz?
  • Joschka
    #32170
    Azon töprengek, hogy hibás egyedi cucc is be kavarhat ám nálad gólya.
  • Gólya #32169
    :)

    képzeld, lecseréltem a hálót gyárira és még mindig nem veszi figyelembe a takarítsd ki a házat opciónál az ágyazást..:O
    és újra előjött a tegnapi...konkrétan átöltözött meztelenbe a csaj :D
    azt hiszem, a ruháját is le kell cserélnem, talán az zavaró...
  • Joschka
    #32168
    Csak is azért mert a fáradságtól figyelmetlen voltam...megint alig bírtam el aludni, és "hajnali 9-kor kelte fel...
  • Joschka
    #32167
    Igen, nálam is így működik. Sőt tök jó, hogy miután be rendeződött a telek az adott évszakra, el is nevezhetem az adott évszak fesztiválját: pl. a nyárit Nyári nyüzsgésnek neveztem el.
  • Gólya #32166
    no akkor csak lemaradt a korábbi hsz-odban a buydebug
  • Joschka
    #32165
    Nálam is csak így jön elő...és mindenkinél is a "?" jeles vásárlási menüpont.
  • lucifer9393
    #32164
    csak úgy jó
  • Gólya #32163
    kérdés Joschkához: minden fesztiválteleknél a telektípus: fesztiváltelek
    nálad így is működik, hogy "csak" bejárhatóra váltod?
  • Joschka
    #32162
    Okés, akkor próbáld meg úgy, hogy a titkos kód után be írod a bydebugot is...ha úgy jó, akkor nyugodtan fejbe vághatsz a palacsinta sütőddel, mert valószínűleg azt el felejtettem oda írni.
  • Gólya #32161
    buydebug nélkül csak simán a testingcheats-el még nem lesz "kérdőjeled", anélkül meg nem hozza fel azokat a cuccokat - legalábbis nálam így működik
  • lucifer9393
    #32160
    testingcheatsenabled true, buydebug on, aztán ott a gömb. és csak akkor válik láthatóvá. Ha nem jelenne meg rögtön, menj építkezés módba, majd vissza vásárlás módba. Az előző kérdesed meg nem értem...
  • Coolfire
    #32159
    Én nem találtam.Most akkor kell v. nem kell a Gólya által említett buydebug?Mert tökre összezavarodtam.Vagy ez 2 külön megoldás?
  • Coolfire
    #32158
    Hm..ezt nem tudtam,tenksz.Akkor egy "kicsit" türelmetlen voltam.De akkor RV-ben miért látszódott SV berendezett fesztiválparkja?Mert már több mint 2 nap eltelt a nyárból?
  • Coolfire
    #32157
    Bocsi,most értem haza a kh-ból,mert behívtak.Na most újra nekiugrok,úh. ne menjetek sehová.:))
  • Joschka
    #32156
    A gömbbel...éppen azután, hogy le tettem a telket, mert a várost is előtte raktam fel. Tehát még semmi sem "indult be".:)
  • lucifer9393
    #32155
    a gömbbel. Vagy ha épp a fesztivál idejen mész rá.
  • Joschka
    #32154
    Hát pedig ezen a képen éppen a vásárlás módban hoztam elő a fesztivál cuccokat méghozzá a nyári-t.

  • lucifer9393
    #32153
    Coolfire: a fesztivál cuccokat, ha csak építés/vásárlás módba mész, nem fogod látni. 6 verziója van a parknak. Van a hétköznapi, az építkezés alatti, aztán a 4 évszak. Építés/Vásárlás módban csak ha a ködokat berod látod meg a gömböt, és ott tudod őket rendezgetni is. A legelején, ha belemész a játékba, még nem lesz fesztivál. Mindig az adott évszak második napján érkezik meg, mert a telek az első napon átépítés alatt áll. Ez minden évszak elején így van. Ezzel akarták élethűbbé tenni, hogy egy fesztivál ne csak úgy megjelenjen. Az átalaítős módot ki lehet amúgy iktatni, és akkor csak minden évszakban megjelenik a fesztivál. Amit én építettem, és használok, azon így van.
  • Joschka
    #32152
    Előtte nem kell egy telekre gömböt külön le rakni, mint már írtam, hanem csak egy telket kell közösségi telkeknél beállítani a "Bejárható" típusra.
    Utána a közösségi telkeknél bármelyik fesztiváltelek letehető, amelyiknél oda van írva pl. Nagypark (Fesztiválhelyszín) Utána be lépsz a telekre, beírod: testingcheatsenabled true és már csak meg kell keresni az évszak gömböt a telken. Mert egy fesztiváltelken csak egy gömböt engedélyez a játék!...Ennyi.:)
  • Joschka
    #32151
    Attól függ, hogy tényleg úgy csináltad e, ahogy sorban leírtam, mert minden telken máshol van az a gömb!:)
  • Joschka
    #32150
    Ne verekeggyé!

    Nem tehetsz róla, hogy ezer a dolgod és nem vagy simsben annyira napra kész.
  • Gólya #32149
    no itt van e...negyedik sor ötödik elem...előtte az ásatásteremtők vannak - ahogy látod a csúszkán, a teljes készletnek kb. a közepén kell keresned



  • Gólya #32148
    ej már...beteg megnyugszik, lejön a falról...

    beírod a testingcheatsenabled true kódot
    utána újra megnyitod a cheatablakot, beírod: buydebug

    vásárlás módban a funkció szerinti rendezésnél a témák fölött megjelenik egy kérdőjel, arra ráböksz és szemüveg feltéve, bőszen, de türelmesen keresed a gömböt
    ott van az, csak elbújt:)