44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #32227
    Szia Era40!

    Tök állat az évszakos kieg, csúcs ez az élmény!!!
  • Gólya #32226
    szegényke...:DDD
  • lucifer9393
    #32225
    Ilyen esetben a kívánságkutat tedd le hétköznapi módba váltva, így ott lesz minden évszakban. Aztán menj végig a 4 évszakon minthogy a gömbbel hogy mivel ütközne a kút, mrt az ugye mindig ott van, és igazítsd át azokat a cuccokat, amikkel egybevág egy adott évszakban.
  • Era40
    #32224
    hejhó..milyen az új kieg???
  • Coolfire
    #32223
    Most vannak a nehéz napok...
  • Coolfire
    #32222
    Jajj,de nehezen megy.Még egy telek kellene,de már nem találok.És akkora hodályba raktam a családot,hogy azt se tudom,mi hol legyen.Ehhh...
    Vajh le fogják támadni a zombik a melegházat?Mert mellétettem a term.feletti lények találkahelyét.
    Megtaláltam a gömböt is,és megnéztem az elrendezéseket,mert le akartam tenni egy kívánságkutat.De mindig máshol vannak a cuccok..
  • lucifer9393
    #32221
    Erről beszéltem, hogy a seasons mellékelte az összes eddig megjelent város parkját és fesztiválváltozatát. A telket változtathatod, de csupán a vásárlás mód tárgyaival. Az építés módból odatett dolgok, pl. bokros virágok, fák, mindig ottmaradnak. De ha a buydebugos virágtermelőkre gondolsz, akkor igen, azt hiszem szezonálisan lerakhatod őket.
  • Ironman2
    #32220
    Sőt még az eszköztárat is telepakolta nekem a parkokkal tök feleslegesen,mindegyik helyszin fő parkjából berakott 2 másolatot.Egy alapot,és egy fesztivál változatot.

    Amúgy bármit rá lehet rakni a telekre ha én azt akarom pl hogy ősszel máshogyan nézzen ki? pl teliszórom virágokkal,vagy bogarakkal,és azt akarom hogy azok csak tavasszal jöjjenek elő.Vagy csak 1 napra érvényes a változtatás?
  • Joschka
    #32219
    Pontosan.:)
  • Gólya #32218
    - mi így érezzük jól magunkat:)
    akinek nem tetszik, nem tárgyal velünk

    egyébként ha mindenki csak annyit hisztizne, mint én, túl jó világ lenne:DD
  • Joschka
    #32217
    Nekem is mondtak már ilyent, meg még több jóságot is...de egyik sem igaz, ezt jól tudjuk. Igaz?
  • Gólya #32216
    és még én vagyok hisztis p...
    több türelmet doktor úr
  • Joschka
    #32215
    Én itt leszek, mert éppen paraszt ruhákat hozok létre a tanyasi cuccosomhoz...
  • Ironman2
    #32214
    Fekete péntek van az amcsiknál,és az Originen 70 százalékkal olcsóbbak a játékok,köztük az alap Sims3 is.A Seasons is 50 százalékkal olcsóbb csak a mai napon.Hátha valakit érdekel.Origin.com

    "Az Egyesül Államokban Black Fridaynek (fekete pénteknek) nevezik a hálaadás utáni vásárlási szezon első napját, mely az árleszállítások nemzetközi napjává cseperedett az évek során.

    Az utóbbi években a fekete péntek egyre korábban kezdődik, idén sok helyen már csütörtök este kinyitottak a nagyobb üzletek New Yorkban, hogy az ajándékokra és a különleges vételi ajánlatokra éhes vásárlók az ünnepi sütőtök pite után rögtön kedvükre válogathassanak.

    A hálaadás utáni első pénteken mindenki félreteszi az ünnepi pulyka maradékét és elindul bevásárolni karácsonyra. Az ünnepi bevásárlás első napja hatalmas leértékelésekkel kezdődik, ezért az érdeklődők már kora hajnalban megrohamozzák az üzleteket. Idén voltak, akik dacolva a hideggel az éjszakát az áruházak előtt töltötték, nehogy lemaradjanak a legjobb akciókról." hir24.hu
  • lucifer9393
    #32213
    Jó, rendben. Csak azt akartam tisztátzni, hogy a fesztiváltelek nem terem ott magától 2 nap múlva. A fesztivál fog, ha már van fesztiváltelek. Csak nem akartalak félrevezetni.
  • Coolfire
    #32212
    Köszi,megértettem.Ha nem jó,majd jövök visítani.:)
  • Coolfire
    #32211
    Némelyik várost kérdés nélkül teleszórja,ha új játékot kezdesz.Pölö RV-be bepakolt mindent,és megkérdezte,akarok-e fesztiválhelyszínt elhelyezni.ST-ben viszont nem.Mindegy valahogy megoldom most már.:)
  • lucifer9393
    #32210
    szóval a lényeg, jött egy baszom sok park a seasonnsel, és ami Sunlit Tides vilgához illik és fesztiváltelek, azt kell letenni. A játék majd rögtön odarányít a parkhoz (a létezőhöz a városban) és felülírod, kész is.
  • Joschka
    #32209
  • lucifer9393
    #32208
    Nem fogja magától letenni magát. Az egész úgy működik, hogy a telektárolóban van a park. Általában figyelmeztet rá a játék, hogy van fesztiváltelek. Magától a cucc nem teszi le magát. Hanem ez egy ugyan olyan park, mint ami már ott van ST-ben, de már a fesztiválcucokkal elhelyezve. Ez a telek tök egyforma a régivel, de kvézi felülírja azt. ugyan oda helyezed el. A telkeknél nézd, közösségi telkek. van ott egy csomó park, mindenből 2, minden városhoz. Mindegyik leírásában ott van h. pl. ez a nagy park legjobban Sunlit Tides simvilághoz illik. Kétféle neve van pl. Berill köz pikniktelek, meg Berill köz pikniktelek fesztiválhelyszín.
  • Coolfire
    #32207
    Az remek,megyek is rendezkedni akkor.Ha ma is kibaszik velem,még a DVD-t is összetöröm,mert estig akarok simsezni.:))
  • Joschka
    #32206
    Igen, van 2 db 64x64-es üres lakótelek csak át kell állítanod közösségire.
  • Joschka
    #32205
    Igen, neked kell le pakolgatni ezeket, mert én még könyvesboltot is le raktam, mert az sem volt.
  • Coolfire
    #32204
    Nem is néztem:van hely a 2 "óriásnak"?Sztárvár és a Kaszinó.
  • Joschka
    #32203
  • Coolfire
    #32202
    Nem ajánlotta fel a fesztiváltelek elhelyezését,de tudom hol van.Kap 2 napot,hogy "berendeződjön".:)De ahogy nézem tűzoltóságtól kezdve mindent nekem kell itt is majd letenni.
  • Roccio
    #32201
    na mind 1 jó a játék gyerekek kéc :DD
    amúgy igen automatiukusan feszhelyszín volt a másik meg hogy nekem sem szokta megkérdezni a letételt... :)
  • Joschka
    #32200
    Van ilyen, hogy el nézzük a címzést...DDDDD
  • lucifer9393
    #32199
    elsősorben Coolfirenak címeztem, bár a tiédre válaszoltam :D
  • Joschka
    #32198
    Elsőre is értettem...DD Most azt azért már nem rakom le, jó nekem az, amit barkácsoltam oda.
  • lucifer9393
    #32197
    De ahogy roccio is mondja, van külön oda is :)
  • Joschka
    #32196
    Ezt még nem néztem, mert egy sima üres telket át állítottam fesztivál teleknek azt a két évszaknak megfelelően be rendeztem, úgy ahogy te írtad a múltkor le...azt azóta ez a fesztivál telkem.:)
  • Roccio
    #32195
    én mikor beléptem a ST-be akkor automatikusan fesztiválhelyszín volt az a nagy játszótér a partnál :)
  • lucifer9393
    #32194
    De hiszen van külön oda is.
  • Joschka
    #32193
  • Joschka
    #32192
    Hát nem tudom, hogy ST-nél fel ajánlja e majd a fesztivál telek lerakását a játék, mert én már régebb óta a szigeten lakom.
  • Roccio
    #32191
    én is ott építkezem házat most! :)
  • Joschka
    #32190
    Mostanában én is az Álom szigeten lakom inkább, mert annyira jó, üde helynek tartom.

    Ezt kellene a valós életben is csinálni...hehe

  • Joschka
    #32189
    Jó, de tényleg bocsi, mert ki hagytam (kétszer is) a buydebug kódot...
  • lucifer9393
    #32188
    letetted a fesztiválhelyszínt? Azt hiszem az egyik tengerparti telken van, tudom, hogy vannak ott lépcsők.