44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #32267
    Én az ernyőről és kesztyűről már rég leszoktam.Mindig elhagyom.:)Néha a sálat is.:)))
  • Gólya #32266
    mondtam én, hogy kínai:)
    bár...mit mondjak - volt olyan, hogy ún. "normál" üzletben vettem olyan kétezer huf-ért és addig tartott, mint a hatszázas kínai...szóval...:P
  • Gólya #32265
    ne engedj az erőszaknak:DDD
  • kem001
    #32264
    Jól eltalálták benne. Viszont az eléggé idegesítő, hogy hamar tönkremegy az esernyő..
  • Gólya #32263
    nincs most itthon banán...narancs volt akciós és most jól is jön, mert a lány mogyoróvajas kekszet sütött, én császárzsemlét közkívánatra és persze a telhetetlenség ilyenkor eluralkodik - viszont aludni vízszintesen szeretek, nem félig vagy egészen ülve:)
  • Joschka
    #32262
    Helyes, ne is hagyd magadat.
  • Joschka
    #32261
    Én is gombát ettem! Igaz a legegyszerűbb verziót, ami csak létezik belőle:

    Hagymával párolt gomba azt kész...asszem a simem is gombás ételeket fog ma enni...
  • Coolfire
    #32260
    2x dobott ki eddig,de nem adom fel.Vagy ő,v. én.
  • Coolfire
    #32259
    Már kíváncsi lennék az effektekre,hogy fog agonizálni a gép.Ugyanis ezzel a selejttel mediumon tolom.:))
  • Joschka
    #32258
    Megint kidobott, vagy még az előbbit emlegeted?
  • Roccio
    #32257
    na gyertek jáccani én most is bennt vagyok :)
  • Roccio
    #32256
    nálam is most végre valahá :D
  • Coolfire
    #32255
    Banánod nincs?A nari nem jó,mert hozza a savam.:)Most vertem be egy nagy adag tojásos gombapörit,jólesne.
  • Gólya #32254
    hááát...napi egy alma azért belefér - persze nem a lekváros kenyér mellé:)
  • kem001
    #32253
    Nálam rendesen megy, nem dobott ki egyszer sem ki még. Nem rég volt nálam pont jégeső amúgy.
  • Coolfire
    #32252
    Pedig holnap jégeső várható,erre kidob.Pedig úgy megnéztem volna.:)
  • Joschka
    #32251
    Mit csináljak ha egyszer cukros vagyok... A salátákat én is szeretem meg a simem is.
  • Gólya #32250
    lekváros kenyér????
    saláta minden mennyiségben...meg gyümölcs tonnaszám...megyek is eszek egy narancsot
  • Joschka
    #32249
    Már valahogy nem vagyok oda a lekvárért...
  • Joschka
    #32248
    Ja, olyankor bentről nézünk kifelé miközben lekváros kenyeret majszolgatunk jó ízűen...
  • Gólya #32247
    esős napokon nem megyünk tengerpartra:)
  • Joschka
    #32246
    Ézs?...Az én pukim a tengerparton a szoliban szedett magára csokiságot...
  • kem001
    #32245
    Esős napokra..DD
  • Joschka
    #32244
    Lotty, így engem is ki vágott nem régen...DDDD
  • Gólya #32243
    tengerpartra szoli???? :) - takarják a napot? :)
  • kem001
    #32242
    Görkorcsolyapályát esetleg, kajás standokat, fotó kabint, szoláriumot. Meg még ami eszedbe jut.
  • Coolfire
    #32241
    Lassan mindkettőt.Ilyet még sosem csinált a játék.Egyszer elsötétedett,az előbb meg a játék közben megjelent a windows kurzora,és kapufa.Beszarás..
  • Coolfire
    #32240
    Ehh megint fagyizott.Pedig végre tudtam egy 30x30-as telket kreálni.Apropó szerintetek miket pakoljak le,ha pölö egy tengerpartot gyártok?:)
  • Joschka
    #32239
    Most akkor a DVD-t vagy a gépet vágod ki az ablakon?
  • Joschka
    #32238
    Én meg éppen az új városkámat alakítgattam egyet...hehe
  • Joschka
    #32237
    Azért van a matrac az építési módban a medence kategóriánál, mert ugyi vízi eszköz és, hogy könnyebben meg lehessen találni. Semmi másért...
  • Joschka
    #32236
    És én sem...én meg már úgyis cuki vagyok...DDDDD
  • Joschka
    #32235
    DDD...Túl sokat dolgozol, hogy a melódat már a simsbe is be viszed...kapcsolódj ki egy kicsit... Attól még, hogy nézi a kaját nem fog egy grammot sem hízni...hehe
  • Coolfire
    #32234
    Nem kell az már a simednek,már így is nagy az esélye az infarktusnak.Azt akarod,hogy még cukros is legyen?:)))
  • Coolfire
    #32233
    A franc essen ebbe a játékba.Hát nem elment a kép.Még jó,hogy mentettem.
    Idáig rendezkedtem(megtaláltam még a gumimatracot is,csak nem értem,miért az építés módban van),és most akartam játszani.
  • Joschka
    #32232
    Jól néz ki az a sok kaja (ejnye-bejnye...DDDDD) csak kár, hogy nem leht meg zabálni őket, mert mind csak dísz.
  • Joschka
    #32231
    Igeeen!

    De csak egy részét láttam a napi frissítéseknél.:)))
  • Gólya #32230
    Joschka!

    EZT láttad már???
  • lucifer9393
    #32229
    fú de jó ez a ház. Vagyis főleg a dokk/móló része.
  • lucifer9393
    #32228
    kár h. én még alig játszottam vele... már nagyon akarom :/