44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #32307
    Na ezt sem tudtam.És hogyan?
  • Joschka
    #32306
    Kedves fórumozók!:)))

    Hoztam nektek egy képekkel illusztrált leírást amelynek segítségével le tudjátok cserélni a sims3.com oldalon a fiókotokban az avatar képet a kedvenc simetekére. Csak regisztrált játékkal rendelkezők tudják lecserélni az avatarjukat! A leírás PDF formátumú...És a FAQ-ban is meg fogjátok találni!

    Sims 3 avatar lecserélése.pdf (1.51MB)

    http://www.sendspace.com/file/u4q98w



  • Joschka
    #32305
    Monte Vista kereskedelmi dvd magyar borítója

  • Joschka
    #32304
    Azokat el is lehet távolítani ám...fák, kövek stb...törölhetők éppen úgy, mint a telkek cuccai.:)
  • Coolfire
    #32303
    Tudom,emlékszem rá.Viszont a tereptárgyak miatt nem engedi.
  • Joschka
    #32302
    Gondoltam, hogy így érted, már mint, hogy külön lakjanak...DDDD
  • Joschka
    #32301
    Akkor tegyél le nagyobbakat, biztos emléxel rá, hogy van egy mod, amivel tudsz le rakni egyedi méretűeket is.
  • Coolfire
    #32300
    Külön házikókba gondoltam,majd a feszteken összejönnek.:))
    Az nem tetszik a szigeten,hogy tele van pici(20x20,25x25)telkekkel,ami nekem legalábbis-semmire sem jó.
  • Joschka
    #32299
    Van egy videóm, amin 4 Gyuri döngöli a táncparkettet egyszerre, már az is elégg látvány...DDDDDD
  • Joschka
    #32298
    Ja, a csepp formája miatt vannak oda...no, meg a nem kicsi kardjáért!

    Már mint az összes Gyurit egy helyre?
  • Coolfire
    #32297
    Költöztesd be az összest ST-be.Micsoda buli lenne.:)
  • Coolfire
    #32296
    Ez az!A habteste az oka!:))Megfejtettük a rejtélyt.:)
  • Joschka
    #32295
  • Joschka
    #32294
    Az a klónja...DDDD, amelyiket rajongók ostromolják. Meg van az Alma is csak az a másik Gyurival éppen a gyerek érkezését várják egy másik városba...csak most újabban bele habarodtam Álomszigetbe és az egy szem verziójú simemel játszom a szigeten...:)))
  • Joschka
    #32293
    Gondolom, néhány közülük oda osont a sövényhez az éj sötétjében azt a mobiljával csinált a simemről képet pont akkor mikor meztelenül mászott be a jakuzziba...
  • Coolfire
    #32292
    Vannak Gyurinak rajongói?
    Ja az Alma.:)Tényleg vele mi van?Beszakították már együtt a tó jegét?:)))
  • Joschka
    #32291
    Nem szükséges regizni, anélkül is folyamatosan küldik a simemnek a leveleket a hölgy rajongói...DDDD
  • Coolfire
    #32290
    Aha..akkor csak úgy spontán küldözgetik a szerelmes levélkéket?Azt hittem,hogy regizni kell a társkeresőn.:)
  • Joschka
    #32289
    DDD...Nagyon le van maradva a simemtől az ipse.
  • Gólya #32288
    nem...társkeresőőőőő? minek az? van olyan jó csaj szerintem a simem, hogy nem kell keresnie:) (amint azt a történések is igazolják:D)
  • Ironman2
    #32287
    Tényleg! Igazad van! Azt már anno is lehetett! De jó! Hogy mik nem vannak! Azért nyáron ne rakd ki az udvarra!
  • lucifer9393
    #32286
    most jut eszembe, hogy az állomállásos szoborfaragó állvánnyal lehet csinálni bármit jégből. Jó kis kiegészítőket a jégbárhoz... szobrokat, de még bútorokat is!
  • Ironman2
    #32285
    Állati! Nagyon hangulatos! Főleg a felső kép!
  • lucifer9393
    #32284
    Éjszakai korcsolyázás...
    Joschka, nem is tudtam, hogy a kuzinod Hidden Springs polgármestere
    És tavaszodik!
  • Joschka
    #32283
    Tényleg?
  • kem001
    #32282
    Jól megkavarták..
  • Coolfire
    #32281
    Olvasd el a mysimsen.:)
  • kem001
    #32280
    Akkor hogyan lehet majd megvenni?
  • Coolfire
    #32279
    Ilyen levélkéket csak akkor kapsz,ha regisztrálsz a társkeresőbe?
  • Coolfire
    #32278
    Gáz lesz Monte Vistaval.A storeban nem lehet majd megvenni,most olvasom.Vehetjük az internetről.
  • Myselor
    #32277
    oh értem én még nem kaptam:)
  • Gólya #32276
    postaláda
  • kem001
    #32275
    Nálam pedig házas a sim-em, szóval ezért érdekes.. Meg amikor telefonon jön, hogy akarok e randizni vele..
  • Myselor
    #32274
    és hova kapjátok ezeket gépen vagy postaláda nekem egyse jött?mókusok meg honnan vannak nekem nincs?nincs állatos kiegem lehet azért?
  • Gólya #32273
    jaj, az jön ám az enyémnek is - de nála még érthető is...egyedülálló
    viszont a hites boldog házasságban élő simjének is majd napi rendszerességgel jön:))
  • kem001
    #32272
    Nálam ilyen gond még nem volt nagyon.. Viszont ezek a szerelmeslevelek.. Minden nap jön vagy 3..DD
  • Gólya #32271
    én simemért is jött már jégesőben - meg szakadó esőben is

    meg különben is...panaszt fogok tenni a városházán...minden eső alkalmával egy óriási pocsolya keletkezik a kapum előtt...hát ezért fizetem az adót?
  • kem001
    #32270
    De pont jégesőben kell jönnie a munkásautónak.. Így hamar tönkremegy.. Amúgy meg az udvar teli van mókusokkal nálam..DD Egyet be is fogtam..DD
  • Joschka
    #32269
    Hogy ti miket össze nem vesztek...
  • Gólya #32268
    ...és néha egyebet is...khmmm...