44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #32347
    A napraforgó meg szó(a)rja a csillagokat,én meg adom el őket sorban
  • Ironman2
    #32346
    hehe,mindegyik simnél azt írja ki hogy:

    -Ez a ház egyszerüen....elképesztő! Valaki nagyon tud élni!
    (a csudás telektől)
  • kem001
    #32345
    Parkban láttam én virágot, gyors le is szedtem egyet..DD
  • Ironman2
    #32344
    Dicsak! Egy azália termett a kertben:

  • Ironman2
    #32343
    Na elkészültem a felújítással,maradt 652 simoleonom:


  • Gólya #32342
    wow...ez jó...már csak el kell jutnia akkor a csajszinak addig a szintig:)
    haladgat, már a fürdőszoba "működőképes":)
    tényleg, hanyas ezermesterség skill kell hozzá?
  • Ironman2
    #32341
    Az a kőhajítás melegháznak a teteje,elvileg nem kéne átengedni az esőt,de mégis átmegy rajta.DD
  • lucifer9393
    #32340
    A tetőt úgy tested, mint a többit, vagy csak tárgy?
  • Joschka
    #32339
    Igen az, saját készítésem, mármint magam építettem fel a store és egyedi cuccokból.:)
  • Ironman2
    #32338
    Kicsi üvegházam a kertészeti állomással

  • lucifer9393
    #32337
    Ez saját készítésű kajálda?
  • Ironman2
    #32336
    Bent vagyunk amúgy a játékban,aki akar jöjjön!
  • Joschka
    #32335
    Mert nem jutott eszembe...DDDDD
  • Coolfire
    #32334
    Ha már elrakta a simed,akkor vedd ki a hátizsákból,és kiadja(persze,ha van hozzá elég skilled).
  • Coolfire
    #32333
    Mégsem mondtad...
  • Joschka
    #32332
    Hehe...az öregasszony rókázott a romlott fagyitól a csaj meg kéccer le fejelte a laptopját...van ám itt élet...DDDD

  • Joschka
    #32331
    Íme a legújabb hacukám...mitha rám öntötték volna...csak még nem csorgott le teljesen...

  • kem001
    #32330
    Hogyan lehet fejleszteni őket?
  • Joschka
    #32329
    DDD...idióta tündi-bündi, a másikról majd le rohad a gatya ez meg itt balonkabátban díszeleg...

  • Joschka
    #32328
    Az nem, de épp most löktem le a matracról, hogy másszon vissza a vásártérre...vagy mi a neve.
  • Ironman2
    #32327
    Kiszorítja a vízet.DDDD
    Arkhimedesz törvénye
  • Joschka
    #32326
    Mert?
  • Ironman2
    #32325
    Nem volt dagály?
  • Ironman2
    #32324
    Igazi vurstlihangulat!
  • Joschka
    #32323
    Utána jöhet egy kis testmozgás...



    Már mint úgyis viszi a víz a matracot...tehát mozog a test...a matraccal együtt...a vízen...

  • Joschka
    #32322
    DDD...nyaljuk a fagylaltot...

  • Joschka
    #32321
    Nem tudtam, mert én is csak fel kaptam az ernyőt, de még nem néztem meg...DD

    Azt én is tudom, mert amikor a napocskákat be dobom a komposztálóba akkor rászórja a növényzetre és egyből egy szinttel feljebb emeli a fejlettségi állapotukat.:)
  • Joschka
    #32320
    Most éppen játékban vagyok.DDD

    Mennyi minden van itt, mint a búcsúban...

  • Coolfire
    #32319
    Te sem tudtad?Én is csak akkor jöttem rá,mikor letettem ötöt a földre.Vették fel szépen libasorban,de a szülőknél kijött a barkácsoljon,és a fejlesztés(ek) opció(k).
    És még valami:azt tudtad,hogy simán a pici napocskákkal is lehet "trágyázni"?4 adagot ráküldtem a növényekre,és rögtön kifejlett tökéletes minőségű szellemchillim és fokhagymám lett.:)
  • Joschka
    #32318
    Köszike, akkor a simem nyeles fészerét fel is fogom fejleszteni!
  • Joschka
    #32317
    Szívesen!:))
  • Coolfire
    #32316
    Köszike!:)
  • Joschka
    #32315
    Sajnos a "kurzort/kéz eszközt a Fraps sem tudta rögzíteni.:(
  • Joschka
    #32314
    Hát nagyon egyszerűen megy az egész:

    1. Be mész a városszerkesztő módba.
    2. Ott meg baloldalt van alul az a kis négyzet "Világszerkesztő" néven. Azt is nyomd meg.



    Ennél az a jó, hogy a Világszerkesztőben rá is tudsz közelíteni a városra...

    A sárgával megjelölt három fát fogom ki dobni, egyesével a hely csináláshoz...



    Vidd a kurzort a törölni kívánt tárgy fölé, ami azonnal kéz formájúra vált majd kattints, hogy meg fogjad és a "Delete " gombot megnyomva törölheted is a tárgyat.



    Majd miután töröltem egyenként a három fát már elég hely van egy telek lerakásához. Ennyi!!





  • Coolfire
    #32313
    Gólya!
    Rájöttem a "kínai ernyők" titkára!Lehet őket fejleszteni,hogy v. ragyogjon,v. törhetetlen legyen.Gondolom,így már jobban bírja a kiképzést.:)
  • Coolfire
    #32312
    Az lesz,a mysimsen is megerősítették.:)Most visszaléptem,még megvan.:)
  • Myselor
    #32311
    hát nem tudom.mindegy nekik fiú lány lehet kislány is xd de am tényleg inkább bug :D
  • Coolfire
    #32310
    Csak nem pedók,hogy egy kislányt ejtsenek teherbe.:)Lehet,hogy tényleg elvitték,de én bogárra gyanakszom.
  • Myselor
    #32309
    az mivel jobb?teherbe rakták szegényt akkor :| jobb hogy kiléptél:)
  • Coolfire
    #32308
    Bazzeg eltűnt az egyik simlány hipp-hopp a háztartásból.Ez mitől van?Biciklizett hazafelé a suliból,és teljesen eltűnt,mintha nem is lenne.Most kiléptem mentés nélkül,de ha "csak" az UFO-k rabolták el,tökön szúrom magam.:)Ez most jutott eszembe kilépés közben.:)