44547


no-warez.gif
  • Austin Bailey
    #43382
    szerintem a Sims 2-ről beszélsz. A Sims 3 boltban is elég drága. Legalábbis a Media Marktban
  • TaffetaGolem
    #43381
    nagyon drágák a játékok originen, nem? itthon boltban a szigetvilág 5000, tescoban a cuccok 1300 ft-ba kerülnek. lehet több, attól függ melyik, de a fele nagyjából ennyi.
  • Austin Bailey
    #43380
    az nem tetszik, ami már készen van, hogy a historizáló formára ráhúz egy modernkedő köntöst. Historizáló forma például, hogy a park közepén van egy szökőkút (centrális elrendezés), meg hogy az odevzető utak is szimmetrikusak, meg az út mellett is szimmetrikusan van a két másik szökőkút.
  • Austin Bailey
    #43379


    Szegény Fülöp simem egyedül maradt a buliban, mert kicsit eltévesztette a dress code-ot
  • Ironman2
    #43378
    mivel még nincs kész!
  • Austin Bailey
    #43377
    nekem nem tetszik :(
  • Ironman2
    #43376
    Azért még sokat kell vele bütykölni.Egy egész napom ráment arra hogy a hátsó kerék a helyére kerüljön.DDD

  • Ironman2
    #43375
    Roaring Heights Fesztivál helyszin

    A Bazárból tölthető!
  • Ironman2
    #43374
    AZ Originen 50 százalékkal olcsóbbak a Sims3 kiegek,és az alapjáték! Csak a hétvégén!

  • Austin Bailey
    #43373
    juhú
  • Ironman2
    #43372
    Hullámvasutat lehagytad!
  • Joschka
    #43371
    2013 December store tartalom

    Roaring Heights város (Standard csomag: 16,00 €, Arany csomag:

    27,00 €



    A fényűzés új szintje vár!

    Légy üdvözölve a településen, amelynek látképét merész formák, élénk színek és fényűző megoldások uralják! Roaring Heights lakosai habzsolják az életet ebben a lélegzetelállító felhőkarcolókkal és nyüzsgő partszakaszokkal teli, virágzó városban. Akár a mólónál lógnál, akár a ranglétra csúcsát céloztad meg, akár az estélyszervezés koronázatlan királyává vagy királynőjévé válnál, biztosan megtalálod az életstílusodnak megfelelő helyeket Roaring Heights városában.

    Prémium tartalom

    Klasszikus, de kikalapálandó kasztni



    Figyeld, amint Klasszikus, de kikalapálandó kasztnid lerobbant tragacsból mesés műalkotássá válik, amely bármelyik autószalon méltó darabja lenne!
    Fejleszd simed ezermester jártasságát motorjavítással, festéssel és karosszériafényezéssel! Felgyorsíthatod a munkát, ha a család született ezermesterét bízod meg a feladattal, elvégre ehhez ért a legjobban.
    Bújj össze a szívednek legkedvesebb simmel, aztán válts eggyel nagyobb sebességre, és ölelkezzetek! Persze nem kell itt megállnod, akár az ötödik sebességig is elmehetsz...
    Dicsekedj el a kemény munkáddal, és túráztasd kicsit a motort, hogy hallhasd, amint dorombolni kezd, akár egy oroszlán! Ha azonban még azelőtt próbálkozol ezzel, hogy elkészültél volna a motor megjavításával, egy kicsit megbízhatatlanul viselkedhet.
    Vidd el az új kocsidat egy körre a városban, vagy add el busás haszonnal, hadd dagadjon a tárcád!
  • Mike
    #43370
    nem rossz, de alkimista jobb, némi piakutyulással össze lehet hozni 50k-t simán, 3 witcher brew, 3 midas touch, mellé vámpír lötyi, és megvan az 50-60k a consigment store-ból

    arról nem beszélve, hogy midas touch-val sok minden értékét meg lehet duplázni, de ez már nagyjából motherlode kategória, csak éppen nem cheat
  • Mike
    #43369
    nraas master controller, stylist

    uyganez jó akkor is amikor meztelenül megváltoztatja a haját
  • TaffetaGolem
    #43368
    figyeljetek arra, hogy a boardwalk-hoz tartozik a hullámvasút!! :(
    habár a honlapon nem írják, de a videóban aminek a linkjét Ironman tette ki, azt mondják, hogy azzal lesz elérhető.
  • whitequeen73
    #43367
    Abszolúte semmi! A városszerkesztés módban vagy, ahhoz hozzátartozik új simek létrehozása és beköltöztetése is. Utána simán rákattinthatsz fölül a Visszatérés a játékhoz-ra, és megy tovább minden. Akkor is, ha hozzáadtál valakit közben a háztartáshoz.
  • whitequeen73
    #43366
    Kattints itt fönn a bannerben a "Menü"-re, majd: "FAQ", és olvasgasd el - nagyon jól összeszedték a srácok a válaszokat z ilyen kérdésekre!
  • Eisenberg
    #43365
    Értem, kösz.
  • Austin Bailey
    #43364
    a package-t nem is látod a launcherben. A package kőkorszaki és nagyon jól bevált módszer. Ha berakod, akkor megy. Ha meg nem megy, azt észre fogod venni
  • Austin Bailey
    #43363
    de az a kérdés, hogy ha visszamegyek cas-ba, akkor az aktív háztartással mi történik
  • Eisenberg
    #43362
    És azt hol? A package fájlt pedig hogyan kell telepíteni? Mert amit a mysims-en találtam (mods packages mappába betenni) nem jó. Legalábbis nem látom a letöltéseknél (launcher). Vagy nem kell ott lennie?
  • whitequeen73
    #43361
    Az alapjáték verziószámát nézd :)
    Legyen mindig a legfrissebb!
  • Eisenberg
    #43360
    Nekem valami 16.0.136.19001 verzió van O.o LoL
  • Eisenberg
    #43359
    Köszöntem :)
  • whitequeen73
    #43358
    Helló! Rengeteg nehezítő mod van. Én ezt használom a kezdetektől: Simlogical harder bills.
    De MTS-en van egy csomó, pl. realisztikusabb fizetések (1.63-hoz jó tesztverziót használd, saját felelősségre - a kommentekben a végén linkelte a kreátor) stb.
  • Eisenberg
    #43357
    Hali! Nincs valami nehezítő mod a játékhoz? Túl könnyű benne a karrier csúcsára érni, pénzt keresni. Nincs olyan, hogy egy család elszegényedik, vagy hitelt kell felvennie vagy ilyesmi, előbb utóbb úgyis gazdag lesz mindenki bármit csinál. Nagyon könnyű így a játék, és tudom, hogy nem a kihívás a lényeg nekem mégis hiányzik valami minimális kihívás. Köszi.
  • whitequeen73
    #43356
    De mi a jelentősége? Nem akarsz városszerkesztés módba menni? Vagy visszalépni a CAS-ba és kimenteni a simet?
  • whitequeen73
    #43355
    úgy nem (tudok róla) :)
  • Austin Bailey
    #43354
    igen tudom, de azt mondom éppen, hogy nincs benne a tárolóban, hanem csak el van mentve sablonként a CAS-ben.
  • Ironman2
    #43353
    meg tudod nézni a thesims3.com-on minden tartalmat,ott le is irjákj részletesen
  • TaffetaGolem
    #43352
    köszi szépen!

    körbenézek majd ebay-en, hogy nem-e lehet jobb áron hozzájutni. bár még egyelőre nem teljesen világos, hogy miben különbözik az arany a simától
  • Ironman2
    #43351
    Mindenképpen multilanguage legyen,amiben benne van a 30 valahány nyelv.Alapjáték telepitésekor lehet kiválasztani a nyelvet,onnantól már a kiegek is azon a nyelven fognak települni
  • TaffetaGolem
    #43350
    vajon ha külföldön veszem meg az egyik kiegészítőt, akkor azt tudom magyarul telepíteni?
  • whitequeen73
    #43349
    Háztartásként a tárolóba el kell mentened a CAS-ból, de attól, hogy városszerkesztés módban lerakod, még nem lesz aktív. Ottvagy a saját családodnál játékban, onnan városszerk., tárolóból bedobni az új simet a családod házába, kérdésre, hogy biztodsan egyesíteni kívánod-e a háztartásokat, igenlő válasz. :) Aztán mehetsz vissza a játékba, és nem volt aktív ht váltása egyáltalán.
  • Austin Bailey
    #43348
    az a helyzet, hogy nem hinném, hogy ezt itt bárki tudni fogja
  • TaffetaGolem
    #43347
    szóval hullámvasutam csak akkor lesz ha a drágább verziót veszem meg?:( a boltokban ilyenkor csak az olcsóbbat lehet megkapni? az EA store szerintem drágább mint a boltok. tescoban pl szokott lenni 50%-os leértékelés vagy eBay-en is talán ki lehet fogni valami jót
  • Joschka
    #43346
    DDDD...a hullámvasútnál az ugrató medencében egy cápa lesz!!!
  • Joschka
    #43345
    Mondom én:

    Mááá megy a műsoros, hangalámondásos diavetítés!DDD
  • Joschka
    #43344
    Na, mingyá lesz a... diavetítés!
  • TaffetaGolem
    #43343
    én csináltam olyat, hogy úgy népesítettem be a várost, hogy csináltam még 8 embert, teli nyomtam pénzzel őket és megvettem egy nagy házat nekik. viszont én csak aztán csináltam meg azokat akikkel később játszani szerettem volna. ha jól emlékszem kiírja, hogy mik a következményei annak, ha az aktív háztartásodat megváltoztatod. talán a kapcsolatok elvesznek..