44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #43422
    Jóska,megirhatod már melyik progival darabolod fel package fájlokra a sims3.pack csomagokat.A karácsonyi szettet is fel akarom darabolni:

    http://www.thesimsresource.com/artists/Severinka_/downloads/details/category/sims3-sets-objects-decorative/title/christmas-set/id/1180321/
  • Coolfire
    #43421
    Olyan "jó viszonyban" voltak,hogy kijött a bunyó is.:)
  • Joschka
    #43420
    Ja, értem...én nem sokáig voltom a jövőben, azt mikor meg hazaértünk a robik össze rogytak, lefagytak!DDD
  • Coolfire
    #43419
    Azzal is kellene játszani,az új kiegjét még meg sem néztem.
  • Joschka
    #43418
    DDDD...Gyuri biztos össze fosta volna magát ettől a sokkoló élménytől!DDDD
  • Ironman2
    #43417
  • Coolfire
    #43416
    Én az ötödik szinten vagyok,de ez a feladatokból jött össze.
  • Joschka
    #43415
    Én tegnap SC-t nyomtam, mivel új (9.0-ás) patch jött, de ma inkább simsezek...
  • Joschka
    #43414
    Ja, persze...meg.
  • Joschka
    #43413
    Hát nem tudom milyen technológiai jártasság lehet még a jövőben ha azt nézzük, hogy van a hátirakéta, légdeszka és ez a robigyártó......Van még ezen kívül valami "odaát"?
  • Coolfire
    #43412
    Persze,te árulni is tudod,mert megvásároltál majdnem minden store tartalmat..
  • Coolfire
    #43411
    Ma egész sokat játszottam..ehe..ehe...ehe..:)
  • Coolfire
    #43410
    Az volt még nagy szám,mikor a robi lesokkolta a simem.:D
    Nem figyeltem,hogy pirosban vannak,és szegény simem nekiállt -volna,karbantartani.:)
  • Coolfire
    #43409
    Ilyen tojásos izém nekem is van már.Gyorsan bele is tákoltam coolbot-ba egy takarító chipet.:)
  • Coolfire
    #43408
    Azzal csak a botkészítő jártasság fejlődik,nem?
    Nyomtam egész éjjel,egy kicsit már nehéz vagyok.
  • Joschka
    #43407
    Én a pincében fusizom a robijaimat össze...
  • Joschka
    #43406
    Ezééé, mongyunk a jövőbe sem kell átugrani, mert a Jártasságoknál megtalálod.:)
  • Joschka
    #43405
    Meg úgy is tudod fejleszteni a technológiai jártasságát Józsikának..., hogy neki állítod plumbotokat készíteni. Ha meg veszed neki azt a tojás kinézetű szerkentyűt...

  • Coolfire
    #43404
    Ha elutazol a jövőbe,az időutazótól kapsz elég sok feladatot.Ezek közül az egyik a kulcsdarabkák megkeresése/összeszedése lesz.Ott vannak az űrhajó körül.Ezután csak összeilleszted,és kész.
  • Joschka
    #43403
    Én meg majd összetákolok egy hullámvasutat.
  • Joschka
    #43402
    Azokat mintha tegnap láttam volna a buydebug "?" fülnél a vegyes cuccoknál. Bár lehet, hogy te nem is ezt kérdezted.
  • Joschka
    #43401
    A modern technológiai jártasságot csak a jövőben lehet szerezni úgy tudom, már amikor el utazol oda az időgéppel.
  • TomBond
    #43400
    Hol vannak a kulcsdarabok az űrhajóhoz?
  • Coolfire
    #43399
    Pálinkásat!
    Az új város egész jó lenne,ha az a család költözött volna oda amit én akartam.
    Valamit nagyon ********,mert a vágólapos család helyett egy sokkal régebbi költözött.A másik,összerakosgatta a simem a kulcsot,belépett az űrhajóba,de gondolt egyet-s amíg rágyújtottam,visszaindult a közösségi kéglibe.Naná,hogy az ajtó még egyszer nem nyílt ki.Kezdhette elölről a gyűjtögetést.
    Ja a kérdés;hogy a bánatba lehet a modern technológia jártasságot fejleszteni?
  • Austin Bailey
    #43398
    azzal kezdte a pályafutását az island paradise-ben, hogy így elterült. Nem volt vele semmi interakció, csak hogy ébresztő.
  • Ironman2
    #43397
    Napszúrást kapott,vagy sok volt a töltöttkáposzta!
  • Coolfire
    #43396
  • Austin Bailey
    #43395
    De amúgy tényleg nem tudja senki, hogy a sim mit csinál?
  • Austin Bailey
    #43394
  • Ironman2
    #43393
    én a törtaranyat vettem meg!
  • Ironman2
    #43392
    nem úgy van!
    -kinek a pap,kinek a paplan!
  • TaffetaGolem
    #43391
    kinek a pap, kinek a papné.. :) én örülök neki, a fő kiegészítőkből az újon kívül minden megvan ami érdekel.

    az arany kiadást vetted meg vagy a simát? ha meg szabad kérdezni.. (hullámvasút miatt)
  • Ironman2
    #43390
    Hát én a királyi lakosztály cuccokért egy fillért nem adnék az olyan szar,inkább a fő kiegekre költenék mint a cuccosokra
  • TaffetaGolem
    #43389
    mindenképpen szerintem! :)

    most jövök a tescoból, 995 ft-ba került a királyi lakosztályok, a fast lane és nem tudom melyik cuccok. ennyiért nem lehetett otthagyni őket :)

    a nagy kiegészítők 3999-ért voltak
  • Austin Bailey
    #43388
    lehet hogy a turiból van
  • Ironman2
    #43387
    Hé! Az Gyuri alsógatyája!!! Hogy került hozzád??
  • Austin Bailey
    #43386
    ez most napozik, vagy ez mi?
  • Austin Bailey
    #43385


    Ezzel a simmel mi a fene történt??
  • Austin Bailey
    #43384
    hűha, akkor majd lehet hogy járok egy kört
  • TaffetaGolem
    #43383
    mert a media marktban minden rohadt drága.. (kis reklám...) cdgalaxisnál szigetvilág 4990 és 4000 ft felett, vagy valahogy így, ingyenes most a házhoz szállítás. tescoban városszépítő cuccok 1333, monte vista + barnacle bay 1333, a fast lane cuccok 1333. tegnap néztem körül.. (az áak forintban értendőek és az ÁFA-t tartalmazzák :DDD )