44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #32667
    Kaliforniában....de ott is biztos a városokban csak egy két emberke lézeng az utcán...az autók meg csutka gázzal átrohannak mindenen és mindenkin...
  • Joschka
    #32666
    Sajnálom, hogy azzal nem jött össze...és használd majd a "Mentés másként" opciót, mikor mentesz, mert az a biztosabb!
  • lucifer9393
    #32665
    szimple kérdés volt -,- már válaszolhattál volna is ebben, és abbahagyom a kérdezősködést :) de oké, simshez visszatérve, engem se érdekel különösképp Monte Vista, de előben szivesen ellaknék ott. A kemence viszont jópofa, bár még a vaslapot is csak most szereztem be. Viszont KÖVETELEM az NPC-ket, sims studio, nem tudom hol éltek...
  • Joschka
    #32664
    Ez is igaz...majd akkor meg lessük esetleg utána...végül is ide azzal a fatüzeléses kemencével...a várost meg majd be vehetik a törökök...
  • GKL
    #32663
    Sajnos így sem jó! Na mindegy majd még megpróbálom a költöztetős megoldást. Köszi a segítségeteket.
  • kem001
    #32662
    Ne itt offoljunk..
  • lucifer9393
    #32661
    off, de neked mikor lesz vizsgaidőszakod?
  • kem001
    #32660
    Nem hiszem, hogy nézem, annyira nem érdekel az a város.. Majd később visszanézem maximum.
  • Joschka
    #32659
    Én majd megyek, de nefelejsd el, hogy 7-kor lesz a Monte Vista Live chat az originen!
  • Roccio
    #32658
    jaja majd én megyek később
  • kem001
    #32657
    Ma jön valaki sims-ezni amúgy?
  • Joschka
    #32656
    Rendben...csak tudni szerettem volna, hogy nem e egy crackelt warez példány állja e útját a boldogságodnak.
  • lucifer9393
    #32655
    más simed se tud munkába menni? Mert akkor szimplán válts munkahelyet...
  • GKL
    #32654
    Persze mer fontos az hogy bolti természetesen bolti utálom a hülye torrenteseket?
    Igne kipróbálom :D:D
  • Joschka
    #32653
    Utána próbáld ki a játékban, hogy tud e a simed menni dolgozni.:)
  • Joschka
    #32652
    Ja, és remélem bolti a játékod...
  • GKL
    #32651
    Ohh köszönöm kipróbálom.
  • Joschka
    #32650
    Na, a képen ki jelöltem, hogy melyik az az 5 fájl, amit törölj ott nálad. Felül keretben ott a mappa elérési útvonala.

  • GKL
    #32649
    Ohh köszi megköszönném.
  • Joschka
    #32648
    Várj, mindjárt hozok róla képet.:)
  • GKL
    #32647
    Ezt kifejtenéd bővebben ezt a mentéses variációt légyszíves mert itt van egy csomó mappa és file nem tudom melyiket töröljem.
  • lucifer9393
    #32646
    vmi olyan harmadik személy által készített fájl, ami felülírja/módosítja az eredetit, és befolyásolja a játékot. Pl. mod, amitől a járművek betartják a sebességkorlátokat. Vagy mod, ami módosítja a fényviszonyokat.
  • Joschka
    #32645
    Pl van olyan, hogy No mosaic mod, amely amikor a sim fürdik vagy a wc-n van el tünteti a "kikockázást.
  • GKL
    #32644
    Nem mire gondolsz?
    OKé ezt a mentéset is kipróbálom. ()
  • Joschka
    #32643
    Használsz a játékhoz Mod-ot?
  • Joschka
    #32642
    Próbáld meg ezt is:

    Menj be a "mentési" mappába:

    c:\Users\Felhasználó\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\

    És van ott öt cache nevű fájl, azokat töröld...nyugi a játék újra létre hozza.
  • lucifer9393
    #32641
    ja, rendőrség, oké. Csak az a simed nem tud dolgozni menni vagy egy se?
  • GKL
    #32640
    A manuális módot meg próbáltam. A rendőrség és a katonaság épülete helyén van.
  • lucifer9393
    #32639
    Nem mozdítottad-e el véletlenül a katonaság épületét? Nincs-e vmi modod, ami megakadályozna, hogy fuvar jöjjön a simért? Manuálisan se tudod elküldeni az épületre kattintva?

    Én is azt mondom, próbálj új játékot kezdeni, vagy válts várost.
  • GKL
    #32638
    Megpróbálom ezt is. Valakinek valami más ötlet?
  • Joschka
    #32637
    Használsz a játékhoz Mod-okat? Mert ha igen azok könnyen okozhatnak galibát.
  • kem001
    #32636
    Esetleg próbáltad azt, hogy kiköltözteted a családodat, majd vissza, hogy úgy működik e?
  • GKL
    #32635
    Igen az évszakoknál frissítette. Van ötleted mi lehet a baja?
  • Joschka
    #32634
    Akkor ezek szerint az 1.42-es javítócsomaggal frissítve van a játékod.
  • Joschka
    #32633
    Így van...
  • GKL
    #32632
    Az összes kiegészítő az évszakokkal együtt. (Tárgycsomagot nem tartalmaz.)
  • kem001
    #32631
    Egy dologból jó.. Ajándékokat eladhatod..DD
  • Joschka
    #32630
    Azért ha lehetne akkor kérnénk tőled némi infót a játékoddal kapcsolatban. Például: Milyen kiegészítőkkel játszod a játékodat és, hogy melyik patch (frissítés) van a játékhoz feltelepítve.
  • Joschka
    #32629
    Most mi van?!...DDDD

    Az enyém meg szingli, de attól még nem kéne a sok fehérnépnek rá cupannia a simemre, nem? De.
  • kem001
    #32628
    Na az tényleg idegesítő.. Napi szinten 2 randira hívós telefon.. Ráadásul úgy, hogy házas a sim-em..