44549


no-warez.gif
  • lucifer9393
    #32627
    hopp véletlenül elküldtem... szóval Joschkát idézve "viszkető" (remélem senkit nem sértek meg) asszonyok, szó szerint asszonyok, egyse fatal felnőtt már zaklatják a simem telefonon, mégha az boldog házasságban is él.
  • lucifer9393
    #32626
    101 hozzászólás...azért tettétek rendesen a dolgotok. Így visszaolvasva annyit szólok hozzá, hogy az új "vonzalmi" rendszer számomra idegesítő. Mert az oké, hogy kapom az ajándékokat és leveleket, DE nem okés, hogy házas asszonyoktól, és minden jöttmenttől...az sem, hogy most már a feladatot kínáló telefonok mellett a randit kérő - Joschkát idézve, és itt egyébként nagyon megfogta a lényeget ""
  • GKL
    #32625
    Sziasztok!
    Ezt a kérdést már ki írtam egy csomó GYIK oldalra, de sehol nem tudtak segíteni. Remélem ti tudtok segíteni.
    Na szóval a kérdésem:
    Miért nem megy el a szim dolgozni? Férfi hadnagyként dolgozik a rendőrségen eddig semmi probléma nem volt vele. Most a hétvégén játszottam vele és elkezdte azt csinálni, hogy megjelenik bal felső sarokba, hogy mennyen dolgozni, de ahogy ehez az interakcióhoz érkezik bal fölülről a kis ikon egyből eltűnik. Ugyan ez történik, ha én adom ki neki a parancsot, hogy mennyen dolgozni. Annyi változott a családban, hogy született egy gyerekük nem tudom ez számít-e (Nem kapott szabadságot. Ezen megdöbbentem, meert eddig mindkét szülő szokott kapni 3-3 napot.)
    Remélem tudtok segíteni. Válaszotokat előre is köszönöm.
  • GKL
    #32624
    ?
  • Joschka
    #32623
    Ma este 7-kor Monte Vista live chat lesz az originene.!!!!!

    Itt!!!!
  • Joschka
    #32622
    DDD...mi van, be mászik a gömbölyű villám a házba?
  • Gólya #32621
    továbbra is kellemes tavaszunk van...


  • Joschka
    #32620
    Úgy olvasom a sütőtököt csak majd ősszel lehet felhasználni...pl sütőtökös pite készítésre de lehet, hogy rosszul gondolom.:)
  • Joschka
    #32619
    Nekem sem kell meg le is lehet őket tiltani, én is csak az új kaját meg a méhészkedés miatt raktam fel azt.:)
  • Joschka
    #32618
    Meg utána kaptuk a Store-val a Teppanyaki grillt amivel vaslapon lehet jó sok kaját készíteni...hehe

  • Era40
    #32617
    na megyek..játszom egy kicsit
  • Era40
    #32616
    uh..azt nem telepítettem fel..,még..a gépemen itt van..de valahogy nem láttam értelmét..nem kell nekem vámpír,meg ilyen lószarok..
  • Joschka
    #32615
    Ja, az évszakossal pedig a sütőtök jött, de azt még nem próbáltam készíteni...na de majd mingyá haza küldöm a simet azt főzetek vele a sütőtökből valamit...hehe
  • Joschka
    #32614
    Van...de azok még a termeszekfeletti kieggel jöttek. Gomba félék meg Szellem csili.

    A gombák: Csiperke, Vargánya, Szarvasgomba ezekből lehet kajákat főzni.
    Szellemcsili: Ezzel is lehet pölö Csilis babot...amitől a sim tüzet okád és felgyújtja a fél konyhát.
  • Gólya #32613
    hááát...azt hiszem, ezek a mandragóra, sisakvirág és társai még a természetfelettivel jöttek...ja meg a gombák...de ezekről Joschka többet tud mesélni, az ő simje kertészkedik ezerrel - a kajákat annyira nem szoktam figyelni
    annyi a bajom ezzel, hogy tök mindegy, mit etetek a simmel, ugyanúgy jóllakik tőle - azért lehetne kis különbség egy gyümölcslé és egy spagetti a'la akármi között
  • Era40
    #32612
    egyébként új fajta kaja van??.meg a kertészkedésben valami újat lehet ültetni??
  • Joschka
    #32611
    Az még előtte volt....meg....
  • Joschka
    #32610
    Hát nekem az az érdekes ebben a teliholdban, hogy ha mentéskor ezzel a sárga fénnyel lépek ki a játékból....mikor újból megyek játszani már nincsen ez a sárga fény...pedig teliholdas éjszaka van még.
  • Gólya #32609
    és akkor jött a bika...
  • Joschka
    #32608
    Igen csinálhatod a szabadidődben, mivel a bárok csak délután nyitnak...egy-két kivétellel.:)
  • Gólya #32607
    ehhez mit szóltok?



    igen, nem látjátok rosszul - pufidzsekiben ül a sim a gép előtt:D
  • Joschka
    #32606
    Villámot még csak messziről hallottam...a 2.részben is a frászt hozta rám, akkorát szólt...DDD
  • Coolfire
    #32605
    Erről jut eszembe;még a mixerkedést sem próbáltam.Azt lehet "rendes szakma" mellett csinálni?
  • Joschka
    #32604
    Hát a végén akkorát nyekkentem, hogy csak na...úgy le vágott, mint a taknyot...DDDD
  • Coolfire
    #32603
    Engem is megijesztett tegnap a villám.Jó nagyot tud csattanni.:)
  • Joschka
    #32602
    Ez mire össze kutyulja nekem az italt le jár a hét is...

  • Coolfire
    #32601
    Ajhe...kevés vagy még a bikucinak.:)
  • Gólya #32600
    majd lesz...nekem se egy nap alatt jött össze
  • Gólya #32599
    csak nézek ki a fejemből...tavasz, három nap a nyárig, épp Ámor-nap...
    jégeső aztán felhőszakadás, telihold, 0 fok, simem télikabátban mászkál...hörögnek a zombik a ház előtt, a villám majdnem belecsapott a házba...
    tényleg, miért nincs villámhárító a játékban?

    ps: ahogy visszaléptem, épp a hó esik...kész vagyok:)
  • Era40
    #32598
    én meg olyan keveset játszom,fingom nincs az egészről:(
  • Era40
    #32597
    azért basszus..ti kenitek vágjátok az egészet
  • Joschka
    #32596
    Akkor ideje egyet lötyögni izs...

  • Joschka
    #32595
    Ehheeeee.... 18+
  • Gólya #32594
    a 18-as karikát igazán kitehetnéd:)
  • Joschka
    #32593
    Ajhe...

  • Joschka
    #32592
    Akkor izs le töröm a szarvadat te rohadék....izé...DDDDDDDD

  • Joschka
    #32591
    Ehhe...akartam kuponon venni egy kölket a simemnek, de még ötezer hiányzik hozzá...DDDD
  • Myselor
    #32590
    jaj xd
  • Joschka
    #32589
    Még, hogy én hívjam fel?!...Neki viszket nem nekem!...DDDD
  • Joschka
    #32588
    Még nem is kezdtem játszani, de a postás spiné már le támadta a ládámat...kíváncsi vagyok hány levelet feszegetett bele...



    DDD...ez fél csúcs...8 levelem jött!!!