44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #32707
    persze,ez nem csak teliholdkór,hanem amúgyis eltünteti a zombikat
  • forgokrisz
    #32706
    ezer kösz. Ha telepíteni akartam, akkor kiírta hogy hozzáférés megtagadva, de bemásoltam oda, ahova mondtad. Az elég?
  • Ironman2
    #32705
    Na ezt nem tudtam,kösz!
  • Ironman2
    #32704
    http://www.sendspace.com/file/avgk9h

    Nozombimod,mehet a Packages mappába!

    Mods mappát létrehozni a Dokumentumok Electronic Arts/The sims 3 könyvtárban,azon belül létrehozni egy Packages mappát,és melléje berakni egy resource.cfg fájlt amit innen letölthetsz

    http://www.sendspace.com/file/jjyge9

    tehát MODS/Packages,és a Packages mappa mellett legyen a resource.cfg fájl

  • forgokrisz
    #32703
    milyen mod? hülye vagyok hozzá. Valami kódot olvastam valahol, de azzal kábé két percre tűnnek el. Engem meg már eléggé idegesít hogy úton-útfélen nyomják ki magukat a földből.
  • Coolfire
    #32702
    Van hozzá mod.
  • Coolfire
    #32701
    3-at beteszel a sarjamax komposztálóba,beüzemeled és megnőnek.:)3 v. 4 adag után rendes kifejlett tökéletes minőségű növénykéid lesznek.Csak vigyázni kell a napocskákkal,mert eltűnnek egy idő múlva.
  • forgokrisz
    #32700
    a zombikat el lehet valahogy tüntetni? Úgy értem, hogy kikapcsolni a "zombi" funkciót?
  • Ironman2
    #32699
    Hogyan kell trágyázni ezekkel a csillagokkal amik a napraforgók tojnak?
  • Coolfire
    #32698
    Attól nincs újabb.
  • forgokrisz
    #32697
    na amit letöltöttem frissítés az a 1,39-es, de már fent a az 1,42-es nekem, annál meg nincs újabb tudtommal. :S
  • Coolfire
    #32696
    Most néztem meg a kemencés részt.Jópofa,csak kár hogy egy csomó kaja ki volt szürkülve.Viszont annyit lehet vele csinálni mint a grillel.Ebben az évben nagyon sok "kajacsináló" került a storeba.:)Le merem fogadni,hogy a kemence sem lesz kapható a storeban.A város maga nem tetszik.
  • Coolfire
    #32695
    Ezek producerek?Istenem...azt hittem valami statiszták.Producer kinézete Lucy Bradshaw-nak van.:)
  • Ironman2
    #32694
    Még van 1 harmadik dagi is Jennifer Lane,ő is producer
  • Ironman2
    #32693
    A város nem egy nagy durranás,mi az hogy lesz narancs,és gesztenyefa,de nem ad termést? Akkor minek lesz ott? A kemence viszont érdekes lesz,szívemhez közel áll
  • Ironman2
    #32692
    eheh.Biztos használják a kemencét mindennap
  • Coolfire
    #32691
    Hogy mernek két ilyen csúfságot a lájvcsetbe rakni?:)
  • Ironman2
    #32690
    A kertészkedést viszont nem értem még mindig.Minden palántára azt irja ki hogy:dobja ki.Lehet azért mert még 2-es szinten vagyok? Már meg kéne hogy jelenjen az öntözze meg interakció is
  • Ironman2
    #32689
    Na gyerekek! Tökéletes a játék! Eltelt 1 óra alatt nem volt fagyás,nem bolondult meg az irányítás,és gyors is! Tudjátok miért? Nagyon egyszerü.Nem kapcsoltam be az üzenőfalat! Úgylátszik nálam nagyon leterheli a játékot valamiért,és igencsak befolyásolja.Amúgy a mentés máskéntet használva jól menti el a játékot,és hamar vissza is tölti azt!
  • forgokrisz
    #32688
    most töltöttem le hozzá a legutóbbi frissítést. Telepítem, aztán meglátjuk, hogy lesz e változás.
  • Joschka
    #32687
    Frissítetted mostanában a játékodat?
  • Myselor
    #32686
    hát elég ocsmányak nincs is kedvem nézni miattuk a videót.bezzeg ha valami jó kis punák lennének:P inkább nézném őket.a város tetszik.majd akkor megvárjuk szépen közel van már ^^
  • Joschka
    #32685
    Jól láttad, van bajcuk...majd inkább a város fog érdekelni, majd ugyi a jövő hét csütörtöktől vásárolható meg.:)
  • forgokrisz
    #32684
    Hellosztok!

    Olyan problémám lenne, hogy most a sims-be a csaj divattanácsadónak állt, és ha egy kuncsafttal épp foglalkozik, akkor rendesen tudja szerkeszteni a hajat, sminket, de a ruhatárra ha rámegyek, akkor felsorolja, hogy minennapi, sportos...stb, de hiába kattintok rá, csak behozza a jelenlegi öltözéket és nem tudom szerkeszteni, és például a vissza gomb sem jelenik meg, amivel visszalép a három lehetőséghez ( haj, smink, ruházat). Valaki találkozott már ilyennel? Mi lehet a megoldás?
  • Myselor
    #32683
    nagyon rondák és még bajszuk is van vagy én látom rosszul?xd
  • Joschka
    #32682
    Na, erről ennyit úgy gondolom....jöhet majd az a kemence.
  • Joschka
    #32681
    De rondák a bajcos kövén nők...
  • Joschka
    #32680
    Nézem a Monte Vista live-on ez a két vihora lány éppen virágládákat ráncigál az ablakokhoz...DDDD
  • Joschka
    #32679
    Bocsi kem, de megint el aludtam...
  • Ironman2
    #32678
    DDDD.Jó is az! Való életben is vonzódok a férjes nőkhöz.hehe
  • Ironman2
    #32677
    Igen,ki lehet őket jelölni.Bár engem még zavar hogy gyorsan telik az idő,meg sokáig tétlenkednek 2 interakció közt.Bár ez már az alap hibája is volt
  • Joschka
    #32676
    Mer?...
  • kem001
    #32675
    Bocsi, amúgy jövő héttől már elő vizsgák vannak, 2-őt fel is vettem.. Minek halogassam..
  • lucifer9393
    #32674
    hááá, ez jó volt :D :D :D
  • Joschka
    #32673
    Én szóltam előre, hogy be lassítja a játékot az a sok(k) hatás...DDDDD
  • Joschka
    #32672
    Akkor be dobok vacsiig valamit, mert kezdem érezni, hogy "süllyedek"...
  • Joschka
    #32671
    Az a szeép csilli-villi fény hatásos?
  • kem001
    #32670
    18 óra után, vagyis vacsora után.
  • Gólya #32669
    Joschka!
    tegnap bekerült a játékba az a közösségi telek Melissától - ma pedig szépen ment a levesbe:)
    valami iszonyúan lelassította a játékot:( annyit nem ér az egész
  • Joschka
    #32668
    Kb mikor mész játszani kem?