44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #32747
    Tartaléknak jó lenne,nem kell ahhoz oda irogatni (mármint a facebookra)
  • Joschka
    #32746
    Avval az időjárás változtató kütyüvel állítottam be hóesésre (amit az életjutalmaknál leht megvenni boldogság pontokért), hogy teszteljem ezt a melegházat.))
  • Ironman2
    #32745
    Csak pihenek egyet.Gólyával most csevegtem fészbúkon,létre kéne hozni egy csapatot ott is,mit szólnál hozzá? Hátha bedöglik az Sg
  • Joschka
    #32744
    Igen, rendesen üzemel, mert a komposztáló is megy meg az öntözés is...csak mondjuk a simet valagba kellett rúgnom, mert nyavalygott, hogy bent kéne padló is...DDD
  • Coolfire
    #32743
    Használd az ablakmosót,amit régebben adtam.Délután toljuk egy kicsit?Ma már játszottam vele majdnem kemény 2 órát!:)))
  • Coolfire
    #32742
    És rendesen üzemel is?Mert akkor találékony vagy.
    De ezt a SS-nak kellett volna megcsinálni.Az eredeti melegházba is beesik a hó?Mert nekem még nagyon sok idő,amíg beköszönt a tél.:))
  • Joschka
    #32741
    És ezért nem ázik be az a nyeregtető...hehe
  • Ironman2
    #32740
    Tényleg bakker,most hogy mondod.Akkor majd ürítem az IE cachet
  • Joschka
    #32739
    Nálam is egy halom bőrönd van csak...
  • Coolfire
    #32738
    Gondolom,ahhoz kellett a moveobjects.
  • Joschka
    #32737
    Igen azt, meg egy már meglévő tetőt kalapáltam át itt-ott+átlátszó padlót tettem a plafonhoz...hogy átlátszó legyen...
  • Coolfire
    #32736
    Szerintem az a baj,hogy az online rendszer az IE-t használja.Nekem ha jól emlékszem még nem szállt el tőle,viszont-legtöbbször-a medálok helyett bőröndök vannak.És a löncsernek is csak az IE FP jó,akkor megy rendesen.Fos M$.
  • Ironman2
    #32735
    Én is ezt csináltam,és nem engedte ültetni zárt térben,azért vettem le a tetejét neki
  • Coolfire
    #32734
    Hát így elég tré,hogy csak kódokkal lehet egy üzemelő melegházat létrehozni.A sarjamaxot falaztad be,ha jól látom?:)
  • Joschka
    #32733
    Na, most meg már jó...DDDD
  • Ironman2
    #32732
    Engem itt elérhettek amúgy a facebookon:

    https://www.facebook.com/vas.ember.56
  • Joschka
    #32731
    Nem vagy vele egyedül...
  • Ironman2
    #32730
    Na mi a f.s van az Sg-vel? Alig tudok belépni
  • Joschka
    #32729
    Ja, akad rendesen az sg...
  • Joschka
    #32728
    Hát mint látod padlót azt nem raktam le, használtam a titkos kódot, buydebugot és a moveobjects on kódot is...valószínűleg az utóbbi engedtem meg az ültetést a zárt térben...de nem biztos....DDD
  • TomBond
    #32727
    Igen. :-(
  • Gólya #32726
    nálatok is akadozik az sg?

    egy nap a parkban és a víz(b)en csodát tesz a világosabb bőrű simmel is...


  • Ironman2
    #32725
    Hogyan tudtál zárt térbe ültetni,mert nekem nem engedte azt
  • Joschka
    #32724
    Az én kiskertem meg ilyen e...ezt fogom majd a simem telkére behajítani az új városkámba...




    Odabent azért jó az idő, mert a simem visszaöltözött...hehe

  • Ironman2
    #32723
    A részletes telkeket,a fákat,és a látótávolságot vedd le,mert az nagyon fogja a gépet! A textúra,és simek részletessége maradhat maxon,árnyékok,és tükröződés közepes,élsimítás nem kell,és az inaktiv szinteken ne látszódjanak a tárgyak,azt is bejelölheted.Animációfinomításnak nem sok értelme van,az maradhat,én nem láttam különbséget.Felbontás változó,mert a monitor-videókártyától is függ.Én szélesvásznon játszom 1280x800-ban.
  • Bal0924
    #32722
    #32720
    Köszi. Akkor nem kell a doboz. Nem akarom állandóan locsolni.

    #32719
    Majdnem minden maxra fel van húzva, nem gyenge a gépem.

    Akinek működnek az effektek, azoknak hogy vannak a beállítások?
    Valaki tudna linkeli egy képet? Hátha azokkal a beállításokkal nálam is működnének.
    Az számít ha ablakos módban van?
  • Gólya #32721
    tegnapelőtt tettem fel képet a zárt helyen levő növényekről - télen
    még csak a kinti rózsabokrok is "befagytak" és ha szél van, ugyanúgy lengedeznek, mintha kint lennének

    különben nem tudom, annyira nehéz lett volna egy ugyanolyan üvegházat csinálni, mint a kettesben?
    komolyan, ahogy megyünk előre, ezek úgy fejlődnek visszafelé (bizonyos szempontokból persze)
  • Gólya #32720
    ha ültetőládában van a növény, azt neked kell locsolni
  • lucifer9393
    #32719
    vizuális hatások esetleg? de szerintem az nem is beállítás kérdése. hisz azt alapból látni kéne, még alacsonygrafikai beállításon is.
  • Bal0924
    #32718
    Milyen beállítás hiányzik, hogy nem látom az effekteket? (locsoló vize, szökőkút víz, elemlámpa fénye, stb.)
  • Bal0924
    #32717
    Ha azokban átültetem a növényeket, utána a locsoló rendszer megtudja locsolni a növényeket? (nem nekem kell külön locsolni azokat)
  • lucifer9393
    #32716
    hát de, ott vannak az ültetőedények, amik a supernaturalla jöttek.
  • Bal0924
    #32715
    Akkor hogy kertészkedjek télen? Sehogy?
  • Ironman2
    #32714
    Amúgy jó a kertészkedés,csak aki még tapasztalatlanabb,annál nem jönnek elő az interakciók.Lehet ezt javították,mert régebben mindenki tudott trágyázni,meg öntözni az elején is.
  • Ironman2
    #32713
    jah,én már kivettem a telekről,mert még ültetni se tudtam zárt térben
  • lucifer9393
    #32712
    Van egy egész üvegház szett a Store-ban. De ironman azt mnodta, az ott vett üvegtetőn is behull a hó...
  • Bal0924
    #32711
    Ha a növények köré felhúzok falakat és telis-tele rakom ablakkal, tudok növényeket ültetni az "üvegház"-ba?
    Amikor ezt megteszem, hogy tudok üvegből tetőt csinálni? (valahol láttam olyat.)
  • forgokrisz
    #32710
    ezer köszi :)
  • Ironman2
    #32709
    Nekem már nincsenek a játékban,én ezt használom
  • forgokrisz
    #32708
    Akkor ezzel már nem is kell semmit csinálnom, így már el is "tűntek" ? :P