44547


no-warez.gif
  • Austin Bailey
    #43462
    köszi a segíséget, csak rájöttem, hogy amúgy én is ezt szoktam, és most meg sem próbáltam. Viszont ettől függetlenül olyan tippeket is örömmel fogadok, amikt a my sims 3 blog nem követ. (pl tumblr.ök tipikusan ilyenek)Egyébként a my sims 3 blogos szakállak ráadásul nagyrészt megvannak, és nem ilyet keresek.
  • Ironman2
    #43461
    Küldtem privátot
  • Ironman2
    #43460
    Szia! Az utolsó az Előre a jövőbe kieg volt,elötte meg a Szigetvilág.Közötte meg volt egy kis Mozis cuccok is
  • Era40
    #43459
    van valami új kiegészítő?
  • Era40
    #43458
    meséljetek
  • Era40
    #43457
    van valami újság??
  • Era40
    #43456
    jaj de régen jártam erre
  • whitequeen73
    #43455
    "let me google it for you" pedig arra gondoltam, hátha mondod, hogy kösz a semmit
  • Austin Bailey
    #43454
    Nekem is eszembe juthatott volna a my sims blogon beírni XD.
  • whitequeen73
    #43453
    a 2. oldaltól vannak értelmesebbek
  • whitequeen73
    #43452
    http://mysims3blog.blogspot.hu/search/label/Facial%20Hair
  • Austin Bailey
    #43451
    Ezek nekem kicsit ritkák, de azért köszönöm
  • whitequeen73
    #43450
    Nekem ezek a kedvenceim.
  • Austin Bailey
    #43449
    ezzel kapcsolatban csak annyi tudok biztosan, hogy akkora nem kell, mint egy ókori filozófusnak, de a többi jöhet. Igaziból olyasmi kellene, mint ami a játékban is van, a borostával kombináltak, vagy eyestleg kicsit hosszabak. A játékban lévővel az a problémám, hogy nem elég változatos.
  • whitequeen73
    #43448
    Milyen hosszút?
  • Austin Bailey
    #43447
    nem tudsz véletlenül valahol jó szakállakat?
  • whitequeen73
    #43446
    http://modthesims.info/download.php?t=516966
  • Austin Bailey
    #43445
    pont ilyesmit csinálok én is, csak most eltérített egy trópusi hotel
  • Austin Bailey
    #43444
    A ház bútora valószínűleg azért tűnt el, mert bútorozatlanul vetted meg a házat, és ilyenkor csak a beépített dbútorok maradnak meg (konyha, fürdőszoba)

    A simszerkesztő kicsit bugos, ezért előfordul, hogy más haj lesz a végén, mint amit beállítottál (ugyanígy a beállíott ruhákat is lecserélheti random ruhákra). A hajakat a tükörben tudod átállítani, a ruhákat pedig a komódra kattintva. (a hajakat okozhatja az a probléma is, hogy például munkaruhához nem jó minden haj, ilyenkor az általad választott helyett behelyettesíti azt amit gondol)
    Ezen kívül, ha a simedet a hajaknál és a ruháknál jobban akarod átszerkeszteni, akkor ctrl+shift+cvel behívod a konzolt, majd beírosd, hogy "testingcheatsenabled true" nyomsz egy entert. Ezután shiftbal klikk a simre, és ott lesz olyan, hogy sims szerkesztése a családszerkesztőben.
    Ha új tagot akarsz hozzáadni a csakládhoz, akkor a menüben először be kell lépni a városszerkesztő módba. Onnan belépni a családszerkesztőbe, és elkészíteni az új családtagot. Ezután be kell költöztetni valahova a városban. amikor beköltöztetted, akkor rákattintasz, és a megnyíló ablakban van egy kis jel, amine az a neve, hogy család összevonása. Arra rákattintesz, majd rákattintasz arra a háztartásra, amivel össze akarod költöztetni. Ott a többi már adja magát. A befejezted akkor visszalépsz a városszerkztésből a játékba. (családból tagot ugyanígy lehet kivenni, azzal a különbségel, hogy a családra rákattintva a család szétválasztása ikon használata után a kiszedett tagot törlöd a vágólapról)
  • Ironman2
    #43443
    Simusement Park
    Created by Vasember

















    Kell hozzá az összes kieg,meg sok-sok tartalom a storeből

    LETÖLTÉS INNEN

    Jó szórakozást!
  • Waterhorse
    #43442
    Sziasztok. Lehet olyat a játékban, hogy a létrehozott családomat, utólag szerkesztem? Például új tagokat adok hozzá, vagy hajviseletet, arcformát módosítok rajtuk?

    Most kezdtem vele játszani és furcsa módon eltűnt a bútorozott lakásból két helység berendezése, amint beköltöztek az embereim. Még egy furcsaság, hogy az egyik férfi simem, minden öltözködési stílusban, hosszú hajat kapott, pedig rövidet raktam neki, mindegyiknél külön külön be kellett állítanom a rövid hajat. Ráadásul mivel alapból sim létrehozásnál nincs munkaruha, így most melóba mindig felveszi ezt a hosszú haját.
  • Austin Bailey
    #43441
    én nem tudom, hogy te hogy szokatd belőle kiszedni, de elégg meglepne, ha így, mert akkor gyakorlatilag 50-60 package-t végig kell nézned egyesével, hogy kiderüljön, hogy melyik melyik.
  • Ironman2
    #43440
    ezért mentek félóránként
  • TomBond
    #43439
    na ja!
  • Ironman2
    #43438
    elfáradt,neki is kell pihenni egyet
  • TomBond
    #43437
    4 óra játék után simán kilépett a játék! :-(
  • TaffetaGolem
    #43436
    lehet ponttért közösségi telkeket venni. azok megérik a pénzüket? pl. a szellemház vagy mi a fene..
  • Joschka
    #43435
    Fene se gondolta...
  • Austin Bailey
    #43434
    ez egészen pontosan úgy van, hogy ha egyszerű tárgy, vagy haj, vagy ruha, akkor pipáld ki, és ugyanazt a nevet adja, de ha valami bonyolultabb, monjuk egy ház, akkor azt hajlamos több package-ra szétszedni. Ez például lehet az egyik módja annak, hogy a prémium tartalmakat kiszedd egy világból. (bár én még soha nem próbáltam)
  • Austin Bailey
    #43433
    Szerintem velem is ez történ. Egy régebbi verziójú családtagot adott hozzá a tárolóban lévő csakédhoz, amikor elkezdtem.
  • Joschka
    #43432
  • Ironman2
    #43431
    A marhája! 1 másodperc alatt átalakította a 16 fájlt
  • Joschka
    #43430
  • Joschka
    #43429
    Ez egyáltalán nem biztos, hogy így lesz. A biztonság kedvéért csinálj a simed telkéről mentést a családtárolóba...és akkor nem kell ki dobnod semmit a csukott ablakon!DDD
  • Ironman2
    #43428
    DDD
    ok kösz,múltkor már kérdeztem,csak mindig összekeverem a másik progival
  • Joschka
    #43427
    Ezzel:

    MTS_Delphy_984526_Sims3Pack_Multi_Installer

    1. Add meg, hogy melyik könyvtárban vannak a fájlok.
    2. Add meg, hogy hová tegye az átalakított fájlokat.

    A lényeg az, hogy alul pipáld ki, hogy a nevük ugyan az maradjon, mint a sims3pack fájloké!
  • Coolfire
    #43426
    Most nyereményúton van az apuci sim,és a bot.Akkor lehet,hogy beáll a játék?Hű akkor úgy ****** ** az egészet,hogy ihaj.:)
  • Joschka
    #43425
    Nálam azok fagytak le, amelyikek itthon maradtak!Pfff...
  • Joschka
    #43424
    Azt olvastam, hogy a megatornyoktól a környező házak, épületek is futurisztikus kinézetűre alakulnak át, tehát egyáltalán nem ütnek el a tornyok a környezetüktől...mongyguk még ott nem tartok...erről ennyit most...Maradok most a simsnél.
  • Coolfire
    #43423
    Erre számítottam én is,hogy valami gebasz lesz a robot miatt.De nem,épen egészségesen hazatértek.:)