44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #33273
    Erős gép kell hozzá,meg sok memória az biztos.Nekem is 2 perc mire betölti a várost kb
  • Mike
    #33272
    arról nem beszélve, hogy szerintem a 2-be több mindent raktak bele (eddig csak a nyárhoz volt szerencsém)
  • Mike
    #33271
    hogy rohadjon meg a sims3 :(

    20 perceket tölt, most meg hogy kellett egy kutya, és a klasszikus módon oldottam meg: vki beköltözött kutyástúl aztán kiköltözött kutya nélkül, 12-es hibával (térkép) el is baszta a mentést, és nem is tudta többé jól lementeni
    utána olvastam: régebbi visszatöltése, aztán ima
    komolytalan, hogy a sims3 még mindig egy bughalom

    erről ennyit
    szerencsésebb játékot kívánok minden kitartónak!
  • Ironman2
    #33270
    Egy idő után úgyis meghiznak a cache fájlok,mert az a gyorsítótára a játéknak.Az természetes.Én akkor szoktam törölni,mikor új kieget telepitek fel.
  • Ironman2
    #33269
    Az 5 db cache.package végződésü fájlt kell csak törölni,mert azt újra létrehozza a játék.De minek akarod törölni?
  • Bal0924
    #33268
    Kinek mennyi helyet foglal a dokumentumokban a sims mappája?
    A következő mappákon kívül: Mods, Saves, SavedSims, Downloads, Custom Music és persze a videók, képek mappák.
    Mert nekem 2,03GB...
  • Bal0924
    #33267
    A downloads mappában lévő fájlokat törölhetem?
    A simCompositorCache.package, fájl mit csinál?
  • Svenson
    #33266
    ezt leszedem én is, nagyon szép. Remélem, fog működni is.
  • Svenson
    #33265
    biztos, hogy olyan jó ez a fehér betűszín? Alig lehet elolvasni. Tudom, ne simsezzen az, aki nem lát.
    De akkor is...
  • Mike
    #33264
    ezek file-ok kellenének nekem, ha valaki oda tudná adni, nagyon hálás lennék

    MYOS_amShoesHightop001.zip
    MYOS_tmShoesHightop001.zip
    MYOS_amShoesSneakers.7z
  • Coolfire
    #33263
    Pont most aktuális..
  • Ironman2
    #33262
    Mikulás sapkák ingyen a storeban!

    http://store.thesims3.com/setsProductDetails.html?categoryId=&scategoryId=13911&index=0&productId=OFB-SIM3:19250&pcategoryId=&ppcategoryId=12238
  • Ironman2
    #33261
    Nekem bejön ez a masni
  • Bal0924
    #33260
    A Monte Vista térképen mik nincsenek? (tűzoltó, rendőrség, zaci, stb..)
    Van olyan térkép, amin minden rajta van?
  • kem001
    #33259
    Közeledik a karácsony, és vele együtt jönnek az új kocsik..DD
  • Ironman2
    #33258
  • kem001
    #33257

    2013 Lexus GS 350 F SPORT
  • Joschka
    #33256
    Hát a mi kutyánkat akkor sem fogja ki ráncigálni az óljából egy állami talpját nyaló...hehe
  • Gólya #33255
    ha lezárod a kaput vagy a bejárati ajtót, nem tudnak ők sem bemenni hozzád, ugyanúgy, mint a zombik
  • Gólya #33254
    "Kiküszöböltük a Tölgyliget étkezőasztalhoz kapcsolódó útkeresési problémát"

    egyáltalán, az útkeresési problémát küszöbölnék már ki
    szánalmas, ahogy a sim a folyótól 10 m-re levő házból - ami nincs körbekerítve - úgy jut el a folyóhoz, hogy megkerüli a fél várost
  • Coolfire
    #33253
    Ki kell élvezni a játék minden részletét,nem mindenféle modot használni.Pffff.:))
  • Ironman2
    #33252
    Olyan van hogy nem jön többet a szociális gondozó,se állatnál se gyereknél1.42-es peccshez jó:

    http://www.modthesims.info/download.php?t=492096

    juhúúúúú! ezt berakom én is.
  • Ironman2
    #33251
    Pláza-tartalmak javítócsomagja, 2.1 verzió:

    A frissítés telepítéséhez indítsd el az alkalmazást, és kattints az Indítópanel „Letöltések” gombjára!

    Ez a Pláza tartalmakhoz kiadott frissítés a következő módosításokat tartalmazza:
    Kijavítottuk a Zöldség-gyümölcs standhoz kapcsolódó kompatibilitási hibát, amely bizonyos receptekhez kötődő interakciók során olykor útkeresési problémákat okozott
    Kiküszöböltük a Tölgyliget étkezőasztalhoz kapcsolódó útkeresési problémát

    *A játék futtatása közben alkalmazott frissítések érvényesítéséhez újraindítás szükséges.
  • Svenson
    #33250
    olyan nincs, ami eleve kiveszi az ufókat a játékból? Utálom őket. :((
  • Ironman2
    #33249
    Most Január 8-ig kell várni arra,amit a fél világ már sejt?
  • Ironman2
    #33248
    Január 8-án lesz a következő LIVE chat,ahol bemutatják a Múltidéző cuccokat,és egy nagy hivatalos bejelentés is lesz.(gondolom az Egyetem)

    www.facebook.com/events/300534926725519/
  • Gólya #33247
    inkább akkor veszek egy futópadot neki
    pedig előző nap azon edzett meg a kondigépen, mégse ment ettől feljebb
  • lucifer9393
    #33246
    úszással nagyon lassan megy fel. De nekem is volt már ilyen, hogy pl. közösségi telken - edzőteremben nem emelkedett, otthon meg igen. Próbálj resetsim-et csinálni. Nem emlékszem nekem hogy javult meg, egyszercsak jó volt.
  • Gólya #33245
    nekifutottam harmadszor is ma az apartmannak
    egyébként tegnap már lefekvés után villant be - még fel is ültem -, hogy én egy akkora marha vagyok...nyávogok itt, hogy újra kell építenem az egészet, holott ha leteszem a tárolóba mentés vagy kilépés előtt, az már ott meglesz
    no...most már megvan az apartman, viszont most meg ezt nem értem:



    nem tudom, mennyire látható a skill szintje...előző nap kimerülésig edzett a csaj, ma már futott cirka két órát a gépen, most úszik és a szint nem emelkedik sehová... - most ez meg megint mi? valakinél volt már ilyen?
  • Ironman2
    #33244
    Nekem is azt ütötte agyon
  • lucifer9393
    #33243
    nekem is agyonütte a simem...
  • kem001
    #33242
    Nálam volt már ilyen, de érdekes, hogy pont sim-et csapja agyon..
  • Joschka
    #33241
  • Ironman2
    #33240
    Odalett a Sarjamax,meg a fater is
  • Ironman2
    #33239
    Nálam amúgy semmi gáz a játékkal,tökéletesen fut,és gyors is.Eltüntek az idegesítő akadások is.Lehet a friss rendszernek köszönhető.Elkezdtem játszani,és olyan történt ami még soha nem volt nálam:




  • Mike
    #33238
    hűha
  • Ironman2
    #33237
    Ne mááár! Mindenki szív vele?
  • TomBond
    #33236
    Szépen belépcsőztem a pincét, erre mire végzek ... na mi történik? ... kilép a játékból! :-(
  • Coolfire
    #33235
    No,bepakoltam a DEP-be,kíváncsi vagyok,mi lesz.:)
  • Coolfire
    #33234