44549


no-warez.gif
  • Gólya #33233
    a könyvtár:)
  • Coolfire
    #33232
    Nekem ár nincs olyanom,hol látod?:)
  • Coolfire
    #33231
    Jó lenne a mai utolsó .txt.-ben.:)És megnézném az analyzerrel.:)
  • Gólya #33230
    aha...megvannak...még régebbiek is vannak, nemcsak a mai kettő

    na hazajön a hites, aztán megtekinti:)
    a tied a mienkhez képest egész "karcsú"
  • Coolfire
    #33229
    A c: meghajtón ebben az könyvtárban van xpct-vel kezdődik és .txt file.
    Nálam már a tisztogatás áldozata lett.:)

  • Gólya #33228
    hááát...ha mindenáron hozzám ragaszkodsz, akkor várnod kell, mert ehhez hülye vagyok - hazajön apuka és megnézetem vele
    vagy mondd meg hol keressek bármit is - mondjuk keresni tudok
  • Coolfire
    #33227
    Ha csinált dump filet,legalább priviben küldd már el...
  • Coolfire
    #33226
    Eddig nekem sem volt sose bajom ezzel a fossprével,de az évszakok óta kihajigál,és baszik menteni.Azért akarom megnézni a DEP-et.Hátha neked is segítene.:)
  • Gólya #33225
    engem "normál" játék esetében nem szívat...gyanús, hogy a buydebug zizi
    de ezt már csak holnap fogom kideríteni, harmadszorra tényleg nincs energiám megcsinálni
    nem is a vázzal van gond, hanem míg átszínezgetem az ajtókat, ablakokat...
  • Coolfire
    #33224
    Jajj..hogy ugyanaz-e a problémánk.:)
  • Gólya #33223
    és kapja be a bal bokámat a játék...
    megcsináltam még egyszer...és amikor mentettem volna, megint kidobott

    nem szeret ez engem:(
    lehet vissza kellene mennem élő módba és úgy próbálni egy mentést?
    létezhet, hogy a buydebugtól megveszett?

    na holnap sort kerítünk rá...fene a fejét
  • Joschka
    #33222
    Erdeti a játékod és a kiegészítők?
  • Gólya #33221
    tényleg tőlem kérdezed?

    valaki segítsen a dokinak, mert én nem tudok
  • Joschka
    #33220
    Nem valami memória bibi lehet a gépednél? Csak érdeklődöm...
  • Coolfire
    #33219
    Én meg majdnem befejeztem a várost,erre leáll a működése.
  • Joschka
    #33218
    Ajajj, hát itt valami nagyon rossz!



    Na, akkor hadd kérdezzem meg, hogy az alábbi sorrendben telepítetted e fel a játékot a gépedre?

    1. A The Sims 3(alapjáték) feltelepítése.
    2. Az aktulális javítócsomag (jelen esetben az 1.42-es patch) feltelepítése a játékhoz.
    3. A kiegészítők feltelepítése a játékhoz.
  • Coolfire
    #33217
    Csinált egy minidump.txt-t írd már be nekem az access violation részt.Ott lesz egy sok számból álló kód.Azt írd már be.
  • swadawa senpai
    #33216
    itt a kép : http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_12_12_d6hqroonca.bmp

    Szóval ami rajta látható magyarázat: amint látni ,benne vagyok nappali kategóriába, és ezen belül lehet látni a különbözö tárgyakat mint TV, asztal, szóval például vegyük az elöbb emlitett példákat, a TV- re nem lehet rákattintani, és azt irja hogy ilyen tipusu telekre nem lehet helyezni, hogy mi? :D, a másik az asztal , arra rá lehet, rámegyek és láthatjátok mivan, egy asztal 500-pontért...
    Ha bemegyek a kollekciókba akkor ott van kiegészitök szerint rendezve a cuccok, szóval rátudok menni piramisosra, generations uccokra- fast lane cuccok, meg a többi ,csak hát ottmeg egymáshátán van a kályha a autókkal satöbbi, nem rendszerezve, szóval ezzel kapcs.ba nem értem mit tehetnék?
  • Gólya #33215
    na most beállok én is sírdogálni:(

    itt tökölök egy apartmannal fél délelőtt, erre mikor kész és lépnék ki a játékból, kihajít...
    naná, hogy nincs meg, amit csináltam:(

    mondjatok valamit, hogy legyen erőm, kedvem újra kezdeni...
  • Joschka
    #33214
    Jó, gyere.:)
  • swadawa senpai
    #33213
    vissza jövök 1 vagy másfél óra mulva mert most dolgom van és teszek fel képet, addig majd nézz már vissza vissza? Köszi.
  • Joschka
    #33212
    A játékod frissítve van az 1.42-es patchal is?
  • Joschka
    #33211
    Persze, tegyél fel legalább egy képet...nem fog ártani.:)
  • swadawa senpai
    #33210
    Szóval remélem érthető hogy mit próbálok magyarázni, csinálhatok egy fényképet is
  • swadawa senpai
    #33209
    az összes kiegészitő ,semmi más, módositás se.
  • kem001
    #33208
    Van bármiféle módosítás feltéve a játékhoz?
  • swadawa senpai
    #33207
    Mondjuk be megyek hogy dolgozó szoba, és nincs bent semmi, vagy konyham és azon belül ott vannak a választási lehetöségek hogy hűtő vagy gáz, de szürkék , és nem lehet mit csinálni, nem pénz kérdése.
  • Joschka
    #33206
    A játékhoz ITT!!!vannak a csalás kódok, ha mégis ezeket szeretnéd használni.:)
  • Joschka
    #33205
    Sok sikert hozzá...majd bent leszek a játékban valamikor...ha megint el nem alszom a tévé előtt...DDDDD
  • Joschka
    #33204
    Két lehetőséged van, mivel úgy tűnik, hogy a simjeidnek kevés lehet a Simoleonja:

    1. A felnőtt simeket el küldöd dolgozni, és majd úgy kaparják össze a különbféle cuccok árát.
    2. Van csalás kód, amivel 50 000 simoleont lehet egyszerre hozzáadni a család tőkéjéhez.

    Kérdés, hogy melyiket választod majd.:)
  • kem001
    #33203
    Vizsgázok 16 órától, szóval legfeljebb este..
  • Joschka
    #33202
    Játszunk ma, kem?
  • kem001
    #33201
    Csodálkozom rajta én is, elég komoly kis cucc pedig..
  • swadawa senpai
    #33200
    Sziasztok, megvan az összes kiegészitő, és annyi problémám lenne, mikor elinditom és játszok, házat akartam épiteni, és voltak cuccok, pédául a szabadidő tevékenyésgnél ahol szürkék voltak és azt irta hogy a telkre nem lehet ilyen tárgyat helyezni, pedig még be se engedett , amikbe beis engedett ott meg nem volt semmi, esetleg volt egy valami ami megvásárolható volt 500 simpontért,
    ha bemegyek a kollekciókba akkor az összes dolog ott van, rendezve kiegészitők szerint, bár a alap sims 3 cuccok nincsennek ott, és háto tt meg elég rossz keresgélni, pl fürdöt, állatalmot, stb, szóval nem tudom mi teendő legyek?
  • Joschka
    #33199
    Érdekes, hogy Autaki építményei fizetősek szoktak lenni, de ez most tök ingyenes cucc lett.
  • Joschka
    #33198
    Szívesen!:)

    Be is fogom tenni a szigetre, mert a Békesziget mellett pont van egy üres hely...Hejj!!!...DDDD
  • kem001
    #33197
    Köszi, meg a házat is.
  • Ironman2
    #33196
    Nem próbáltál memória tesztet csinálni? win7-ben meg lehet azt tenni
  • Joschka
    #33195
    Ez pedig egy szép (és ingyenes!) ház.

    Amarin Villa







    http://www.sendspace.com/file/8clfoo


  • Joschka
    #33194
    Be izs dobtam rögtön a többi mod közé, az én simem max csak kuponnal szaporodhat...hehe