44549


no-warez.gif
  • Bal0924
    #33313
    Hol lehet látni hogy a deszkázás és a korcsonyázás képesség hogyan áll?
  • Bal0924
    #33312
    Miért rakta a játék az ismerőseim közé a motoromat?
    Ugyan azok az opciók jönnek be, mint mikor a motorra megyek.
  • Gólya #33311
    pffff...én itt elfogytam...
    még sose találkoztam ilyennel
  • TomBond
    #33310
    Igen ismerem ezt a lehetőséget, de ezzel sem sikerült törölni semmit. Rá tudok klikkelni de nem történik semmi. csalással sem meg anélkül sem.
  • Gólya #33309
    megnyitod ctrl-shift-c - vel a cheatablakot és beírod: moveobjects on - enter
    átváltasz vásárlás módba és úgy próbáld meg törölni a cuccokat
    utána újra megnyitod az ablakot: moveobjects off - enter, ezzel kapcsolod ki
  • Coolfire
    #33308
    Amit Gólya mondott;a moveobjects.
  • TomBond
    #33307
    Milyen kóddal lehet törölni az eszköztárból? Nem rendeletem én semmit postán, és tudtommal nem használok semmi különös modot Az állatboltos fix van fent meg egy nomosaic, meg az új város fixek talán.
  • Coolfire
    #33306
    Nézegetem,de eddig még csak a külföldi cuccok eltűnésére találtam megoldást.
  • Coolfire
    #33305
    Sajnos bebugzott nálad az eszköztár.Semmi tippem sincs.Próbáld meg amit lehet eladni,v. kóddal törölni esetleg.Rendeltél omninövény magot(mert azt kapod postán)?A darabkákat össze kell rakni.:)
    De valami oka van,hogy megbolondult.Nem használsz vmi. egyedi cc-t v. modot?
  • TomBond
    #33304
    Igen rengeteg számla van, de semmit nem tudok velük kezdeni. Hiába megyek rá a nyíllal, hiába klikkelek rá. Semmi. Megfogni sem tudom.

    És az omninövények amik kis dobozok (szintén az eszköztárban) azokkal mit tudok kezdeni? Meg a kaladozásokból maradt szakofágtöredékek meg ilyesmik? Már van vagy 6-7 sor "hülyeség" az eszköztárban.
  • Coolfire
    #33303
    Számlák vannak az eszköztáradban?
    Én mindig postaláda klatty,v. a játék figyelmeztet,v. megtalálom az udvaron szétszórva.:)Legrosszabb esetben jön a behajtó a szippantóval.:))
    A limlomhoz vegyél munkapadot,és találj fel.:)
  • TomBond
    #33302
    Nem vittek még el semmit. Hol lehet befizetni?
  • Gólya #33301
    de ha tényleg nem lehet vele mit kezdeni, lehet egy másik telken kellene folytatnod a játékot
  • Gólya #33300
    moveobjects-el sem?

    egyébként a számlát be kellene fizetni:)
    felszólítást még nem kapott a simed? vagy nem vitték még el semmi holmiját a számla fejében?
  • TomBond
    #33299
    Az a baj hogy ha van mondjuk 10 számla akkor ez 10 négyzet. A postaládából veszi fel. Nem lehelt semmit kezdeni vele. Sem kidobni a kukába semmi. Ugyanez az "omninövényekkel".
    :-(
  • Gólya #33298
    mondjuk a számlákkal nem tudom, lehet-e
    nekem még sose voltak ilyen fölös limlomok:O
  • Gólya #33297
    ha megnyitod a hátizsákot, a cuccok előtt van egy kis szürke négyzet, arra ráhúzod az egérrel, amit el akarsz adni
  • TomBond
    #33296
    A számlákat is? Meg a 770 limlomot? Hol? Hogyan?
  • Ironman2
    #33295
    Add el őket!
  • Joschka
    #33294
    No, raktam be néhány klafa dolgot megint a városkámba...




  • TomBond
    #33293
    Nekem a töltési idő (indítástól a játszhatóságig) 9 perc.

    Van valami módja a simem eszköztárának ürítésére? Nekem telerakta számlával meg kis ajándékdobozokkal amire azt írja hogy omninövény, de nem tudok vele semmit kezdeni.
  • kem001
    #33292

    2012 Jaguar XKR-S
  • Joschka
    #33291
    Így va!...ja én cak simán rá kattintottam a dokuban kiváncsiságból, hogy nálam mennyi...annyi.:)))
  • Ironman2
    #33290
    De amúgy minek kell méregetni ezt,mikor a DcCache tartalma benne van a DcBackupban is mégegyszer? A downloadsban meg ott van nálam az összes vásárolt tartalom,hogy tudjam szürni a launcherrel
  • Joschka
    #33289
    Nálam 5,6 giga a mentési mappa...erre jön még cukrozva az 1 gigás világkészítő mentés, mert az ugye pluszban kell még amikor a városépítéssel babrálok, szöszmötölök...vagy ahogy tetszik.
  • Ironman2
    #33288
    Nem lehet ugyanazt mégegyszer kiadni,már igy is túl sokat átvettek a kettőből a rajongók nyomására.A vizicsúszdát pl meg se csinálták,most oldották meg az MTS-en,ami a 2-ben a Seasons-al jött alapból.
  • kem001
    #33287
    Akkor maradj annál.. Nálam semmi gond nincs Sims 3-al, pedig van vagy egy tucat egyedi tartalmam.
  • Gólya #33286
    hogy te semminek nem tudsz örülni
  • Mike
    #33285
    akkor mondanám, hogy a sims 2-ben az egyedi tartalom nálam szintén 2,5 giga
    lassan tölt, de hamarabb mint a 3, ezzerrel több interakció van benne, nem cseszi el a mentést, stb
  • Ironman2
    #33284
    Nekem még a cuccos csomagok se kellettek,csak a nagy kiegeket vettem meg.De most kinek kell ugyanaz a bútor mégegyszer átszinezve?
  • Ironman2
    #33283
    Ezt mond a Sims studiónak:)))
  • kem001
    #33282
    Nem vagy evvel egyedül, én sem tudok meglenni nélkülük..
  • Mike
    #33281
    az alap grafika, hát... inkább hagyjuk
  • Ironman2
    #33280
    Na akkor ne csodálkozz hogy sokáig tölt.Nálam nincsenek egyedi tartalmak,nem is ajánlott bevinni annyit a játékba
  • Mike
    #33279
    persze, de nekem ezek kellenek :)
    enélkül nem vagyok hajlandó játszani vele :)
  • kem001
    #33278
    Nálam a mentés könyvtára 950 mb.. De amúgy sok egyedi tartalom miatt is lehet lassú a betöltés.
  • Mike
    #33277
    jó mondjuk ebből a mentés 2,5
  • Mike
    #33276
    5,8 giga, pár mentéssel
  • Mike
    #33275
    talán majd jövőre
  • Ironman2
    #33274
    Bár most win8 alatt megfeleződött majdnem a töltési idő.Ajánlom mindenkinek az új oprendszert,mert nagyon jó