44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #33673
    Én most kíváncsiságból/unalomból onnan kaptam le,és telepítettem.Hátha ezzel az alappal nem szór ki.:)
  • Ironman2
    #33672
    Most telepitsem fel azt a ...rt?
  • Joschka
    #33671
    Ja, most dajjeroltattam őket...
  • Coolfire
    #33670
    Felvettelek barátnak az Originen.Remélem,te vagy az.:)
  • Ironman2
    #33669
    Milyen hullámos lábai vannak!
  • Joschka
    #33668
    Tegnap meg tegnap előtt is játszottam, azt csak Vasember volt olyan kedves, hogy be rikkantson hozzám...akkor a törpiek hol voltak, he?
  • Joschka
    #33667
    Na hallod, valakinek azt is kell...Meg Gyuri hozzám hasonlóan egyedül van....úgy gondolja neki ez így tök jó, mer oda megy ahová csak akar...
  • wesker24
    #33666
    Hát jah az alap játék már megvan majd szép apránként be lesznek gyüjtve a kiegészitök is ! :D
  • Coolfire
    #33665
    Ügyi vagy!
    OFF:
    A steam nagyon jó hely,most fillérekért vannak a jobbnál jobb játékok.Csak nincs a PP-em pénzecske.Kártyát meg még nekik sem adok.:)
    ON:
  • Coolfire
    #33664
    Már most?Majd éjfélkor gyere vissza,és pezsgőt is bontunk.Még nem ihatok.
  • wesker24
    #33663
    kiegészitöket
  • wesker24
    #33662
    Christmas Sale alatt vettem 5 dolcsiért ! :D

    Majd szép sorjában a kigeke is meglesznek véve steamre azt szevasz !
  • Gólya #33661


    BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!

  • Coolfire
    #33660
    Minket is elhanyagolsz.Mindig csak építkezel,meg Gyurit pátyolgatod.
  • Coolfire
    #33659
    Ehhh..kíváncsi vagyok a digitális hogy fog összeférni a lemezesekkel.Ráadásul ezen securom van.
  • Coolfire
    #33658
    Mi is,bebebebeee..:)Mikor vetted?Vagy karácsonyra kaptad?:)
  • wesker24
    #33657
    Na beregeltem a Sims 3-at és kaptam 1000 SimPont-ot ingyen !

    De ahogy elnéztem elég drága minden a Sims 3 Store-ban igy tehát marad nálam, később még jó lesz valamire ! :D
  • Joschka
    #33656
    Ááááá, nem majd magamnak írogatok válaszokat az üzifalamra...meg ahogy Józsika elképzelte....
  • Joschka
    #33655
    Nekem is kell BARÁT...legalább egy!....vagy kettő?!
  • Joschka
    #33654
    Rosszul tudod, mert küldetem egy üveg micsodát az új barátomnak...
  • Joschka
    #33653
    Most nézem az amcsi havernál nem csak én vagyok a magyar, de nekik sem fjordítja le angolra a magyar bejegyzéseiket...hehe
  • Coolfire
    #33652
    Neked minek barát?Egy ajándékot nem küldesz,nem használod a simportot,szerintem felesleges is.:)
  • Joschka
    #33651
    Én nem toborzok. Majd ha "megtetszem" valakinek akkor kezdeményezzen ő...
  • Joschka
    #33650
    Sejtettem...DDDD....de hát mindegyőnk másra nyomul rá...:)
  • Coolfire
    #33649
    Én akkor toboroztam a sims 3 fórumon,mikor megvettem az alapot,és simportozni,és ajcsit küldeni akartam.:)
  • Joschka
    #33648
    Jelszavuk: Háj!!!!!
  • Joschka
    #33647
    Nekem 9 van még csak ti innen 8-an magyarok meg az az egy szem(ű) amcsi. Ő is dagi sim és dagi simeket (fiúkat, lányokat) keres...

    Na kérem akkor meg alakult a The Sims 3 Fat Fan Club!!!!DDDDDDDD
  • Coolfire
    #33646
    Nekem 27 "barátom" van,de abból csak 7 magyar.:))Most kipróbálom,milyen Originről telepíteni a Sims 3-at.:)
  • Joschka
    #33645
    Ez így van, mert csak próbaképpen át állítottam angolra,de a bejegyzéseim, amit magyarul írtam, magyar is maradt.

    Egyébként is egy los angelesi simsező kedvéért írogatok angolt is mivel barátkérőt küldött, gondoltam akkor legalább valamit értsen abból, amit beírok a falra...Ja, nála meg van német, francia és spanyol bejegyzés is...
  • Coolfire
    #33644
    Ezt honnan veszed?Csak a rendszert,ha pölö ajándékot kapsz/küldöl v. turnéra indulsz.De a dumcsit azt nem.Tudom,mert a falamon van holland,francia,angol nyelvű bejegyzés etc..
  • Coolfire
    #33643
    Ez Hugh a Kámfor?Miért nem küldöd hozzám?:)
  • lucifer9393
    #33642
    Nem sajna, lehet bug. Még sosem volt egyik karakterem se belsőépítész, de amikor egyszer énekes volt, ugyanúgy egyszer sem kapott megbízást, feladatot. Mondj fel és próbáld újra...
  • Joschka
    #33641
    Nyár esti naplementés fürdőzés...kell ennél több?

  • Ironman2
    #33640
    Jó sokat lehet keresni artistaként.Én egy jó előadásért kaptam 24 ezret is! Csak azt nem tudom mikor kapok állandó felkérést hogy ne kelljen kuncsorognom mindig fellépést.Pedig egyszer már volt olyan hogy az egyik helyszint állandóra vette
  • mazsolala
    #33639
    Köszi a választ!
    És a belsőépítészetes munkával kapcsolatban van valami tipped, hogy mit kéne csinálnom? Normális, hogy nincs semmilyen munka?
  • Mike
    #33638
    oks, felrakom mindkettőt

    na kiváncsi vagyok...
  • lucifer9393
    #33637
    Azt hiszem, az a sportolói karrier csúcsa. Szóval jól csinálod. Nem élő legenda annak az életcélnak a neve váletlenül?

    A személyi edző nem hivatalos cucc, csupán az atlétikai jártasság 6. szintjétől kezdve, az edzőgépre kattintva edzhetsz másokat.
  • mazsolala
    #33636
    Meg még egy kérdésem hagy legyen, a simem belsőépítész, már a Bútorköltöztető szinten van, de egyik napról a másikra nem jelent meg több hely, ahol lenne munka...
    Mi ilyenkor a teendő?
    Ezt is köszi előre!
  • mazsolala
    #33635
    Sziasztok!
    Ha az egyik simem célja, hogy szupersztár sportoló legyen, azt hogy tudom elérni?
    Már elérte az atlétikai jártasság legmagasabb fokozatát, a szakmája is sportoló...
    Hogy tud személyi edző lenni?

    Köszi előre is a segítséget! :)
  • Joschka
    #33634
    Most éppen bent vagyok a játékban...és esik az eső!...